Х Фактор България, сезон 5, тема 3

  • 70 375
  • 471
  •   1
Отговори

Анкета

Кой е Вашият победител?

Опции:

# 420
  • Испания
  • Мнения: 37 503
След шементния успех на третия сингъл на 4Magic - "Вселена", оглавил чарта за най-излъчваните български песни в радио и телевизионния ефир в продължение на 10 последователни седмици, "Вирджиния Рекърдс" представя английската версия на песента, със заглавие - "Dancing With The Satellites".



https://life.dir.bg/shou/momichetata-ot-4magic-s-mezhdunarodna-premiera

# 421
# 422
  • Мнения: 9 702
Маги сподели във ФБ, че ще има Х фактор Simple Smile

Все още няма подробности, но щом е казал А ще каже и Б Simple Smile

# 423
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да, видях. Надявам се да има някакво раздвижване в журито, т. е. без Армутлиева /макар че едва ли/, без Мария Илиева и подобни "дами", които толерират /опитвам се да се изразя по-меко/ неприкрито момчета.

Ще ми се да покани Мага. Беше очарователен като член на журито/треньор.

# 424
  • IC 1101,Abell 2029
  • Мнения: 1 037
Според мен X фактор тази година не би трябвало да има,защото още преди месеци щяха да за известни датите за кастингите и даже сигурно поне половината от тях вече щяха да са минали.Но пък дано нещо да не съм прав.

# 425
  • София
  • Мнения: 22 886
И на мен не ми се вярва да е тази година, обикновено снимките започваха доста рано.

# 426
  • София
  • Мнения: 12 298
Дано да има предаване тази година. Кои ли биха били водещи? Мария Игнатова нали отива в БТВ, Алекс предполагам, че пак ще е водеща.

# 427
  • Мнения: 3 491
Едва ли ще е тази година, през септември започва "Маскираният певец".

# 428
  • София
  • Мнения: 22 886
Едва ли ще е тази година, през септември започва "Маскираният певец".

Това потвърдено ли е официално?

# 429
  • Мнения: 3 491
Това потвърдено ли е официално?
Тази сутрин видях автореклама по Нова, от септември започва.

# 430
  • София
  • Мнения: 22 886
Благодаря, прочетох вече и в другата тема. Simple Smile

# 431
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Утре в "На кафе" - Саня Армутлиева споделя защо за успеха трябва да се борим всеки ден.

Може да каже нещо за формата.

# 432
  • Мнения: 8
Май че няма да има Екс фактор, просто Маги Халваджиян си го е добавял в профила

# 433
  • София
  • Мнения: 7 815
Няма как и да има, защото и маскирания певец се прави в същата зала и няма как инвентара да се променя за часове, а пък и екипа да се разкъсва едновременно в две предавания.

# 434
  • София
  • Мнения: 11 435
Жалко, Х фактор ми е доста по-интересно от Маскирания и от Гласа. Дано догодина да го пуснат пак, а без Саня не си го представям, ако не е тя или Криско, с победителя ще стане като в Гласа. В момента май само те дават хляб на млади изпълнители.

Общи условия

Активация на акаунт