ПЛЕВЕН 158

  • 97 432
  • 858
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 130
Весела Коледа!
Малко нахлувам във вашата темичка, но къде в Плевен може да се пробият уби на бебе на 6 м. ?

# 16
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Весела Коледа!
Малко нахлувам във вашата темичка, но къде в Плевен може да се пробият уби на бебе на 6 м. ?

Нашите ушички сме ги пробивали в Авис Медика. Бързо, хигиенично, нямаше време да се разплаче.

# 17
  • Мнения: 1 130
Весела Коледа!
Малко нахлувам във вашата темичка, но къде в Плевен може да се пробият уби на бебе на 6 м. ?

Нашите ушички сме ги пробивали в Авис Медика. Бързо, хигиенично, нямаше време да се разплаче.
В ДКЦ-то или в болницата? И при кой лекар?

# 18
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Весела Коледа!
Малко нахлувам във вашата темичка, но къде в Плевен може да се пробият уби на бебе на 6 м. ?

Нашите ушички сме ги пробивали в Авис Медика. Бързо, хигиенично, нямаше време да се разплаче.
В ДКЦ-то или в болницата? И при кой лекар?

В ДКЦ -то  - обадих се записах си ден и час / държах да е на 25.03 / не си спомням името на лекаря беше преди време.

# 19
  • Мнения: 1 130
Благодаря!
И аз искам да е на 25 март, а на колко беше Вашето дете?

# 20
  • Мнения: 1 630
Момичета имам въпрос.Къде носите телефони за поправка?Моя поплува вчера и днес тъча му ни приема ни предава!Ясно е че след празниците ще го нося, но къде е въпроса!

# 21
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Благодаря!
И аз искам да е на 25 март, а на колко беше Вашето дете?

Каката на 2 г. 1 м.
Малката на 1 г. 5м.

# 22
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Момичета имам въпрос.Къде носите телефони за поправка?Моя поплува вчера и днес тъча му ни приема ни предава!Ясно е че след празниците ще го нося, но къде е въпроса!

На старата главна срещу големият  - м-н едно левче - нещо такова , има сервиз  ходя при тези момчета, когато ми се е налагало. В уличката на кукленият театър също има сервиз в двора на една от къщите след обущарите. Оф надявам се, че не Ви обърках много...

# 23
  • Мнения: 5 593
До автогара Север има оторизиран сервиз на Самсунг - носих там телефон през пролетта и ми го направиха много по-бързо и евтино от големите софийски сервизи.

# 24
  • Мнения: 1 223
До автогара Север има оторизиран сервиз на Самсунг - носих там телефон през пролетта и ми го направиха много по-бързо и евтино от големите софийски сервизи.

Аз мисля,че питат за сервиз в Плевен,а не в София.

# 25
  • Мнения: 5 593
До автогара Север има оторизиран сервиз на Самсунг - носих там телефон през пролетта и ми го направиха много по-бързо и евтино от големите софийски сервизи.

Аз мисля,че питат за сервиз в Плевен,а не в София.
За Плевен говоря - http://www.galacticaservice.com
Преди това питах в два големи оторизирани сервизи в София и ми дадоха стотина лв по-висока цена и срок за ремонт над месец. Тук го направиха за няколко работни дни (ако не се лъжа, оставих го в петък и го взех в сряда).
Иначе до Централ има един сервиз - в тунела към каската на Оптиспринт, но нямам личи впечатления.

# 26
  • Плевен
  • Мнения: 1 609
Аз ходя в уличката зад Централен МОЛ.След обущарското ателие,в една от отбивките има сервиз за телефони.

# 27
  • Мнения: 1 223
Можете ли да ми препоръчате някоя фризьорка.

# 28
  • Мнения: 2 063
Венета,на "Неофит Рилски", малко след здравословния магазин, домашните потреби, и май магазин за рамки има.

Момичета, знаете ли магазинът за ортопедични обувки на "Гренадерска" къде се е преместил?

# 29
  • Мнения: 1 630
Благодаря много за отзивите.Предавам на съпружието и да ходи да го носи за поправка.Просто "чудесен" новогодишен подарък си спретнах!

Общи условия

Активация на акаунт