Възможна ли е цветна бременност?

  • 1 105
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Здравейте!
Искам да Ви попитам имам менструация по най-нормалната дата 23 ... сутрин като стана кафяво зацапване, после почна розово светло розово с кафяво 2 ден почна кървене 3 ден кафяво тъмно до 28. Направих си тест по време на цикъл и беше отрицателен. Имам симптоми: гърдите подути, главоболие, коремът не боли, гади ми се.
Моля Ви, кажете ми възможна ли е цветна бременност.


Скрит текст:
Zdraveiitee iskam davi popitam imam menzis po nai normalnata data 23 .. sutrin kat stana kafqvo zacapane posle pocna rozovo svetlo rozovo sus kafqvo 2 den pocna kirvene 3 den kafqvo tumnoo do 28 napravih si test po verme na cikul i beshee otricatelen imam simtomi girdite poduti glavobolie  korema ne boli gadimise molqvii .. kajete mi vazmojnolie cvetna bremenost Confused

Моля, пишете на кирилица!
модератор

Последна редакция: чт, 30 ное 2017, 02:29 от AnMary

# 1
  • София
  • Мнения: 11 477
Не.

# 2
  • Мнения: 6
Zdraveite, edva li nqkoi shte mi otgovori, no shte pisha vse pak .Cikalat mi po princip e 6 dena , tozi mesec samo 2 dena 3 i 4 kafenikavo zacapvane , minaha 2 sedmici az si prodaljavam sas bolkite v krasta , glavobolie, gadene , povrashtane i bolki v qicnicite. Napravih si test na 4 den no izleze otricatelen . Vaprosat mi e trqbva li da si napravq kraven test ? Blagodarq

# 3

Общи условия

Активация на акаунт