160 благодарни Американки въртят тиквеници и пазаруват Коледни подаръци!

  • 93 884
  • 730
  •   1
Отговори

Анкета

Пазарувате ли на Черен Петък и/или Сайбър Monday?

Опции:

# 420
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Руми, разбирам те. И аз първите няколко години като карах Коледа & нова година без сняг и студ ми беше странно. Е друго при вас де с обърнати сезони. Гледам много пожари имате.

# 421
  • Бостън
  • Мнения: 13 368
Ужасни, ужасни са тези пожари!

Спорна и сгодна 2020 за всички!!!

Ние сме от вчера в Мексико и посрещането на новата година ми се видя чудно на топло под звездите и шума на вълните! Излъгах, вълните не се чуваха от джамборето Simple Smile)) чудесен купон стана! Браво на братята мексиканци!

# 422
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
пишат, че пожарите са рекордни за Озиленд...

Агент, прекрасно. Братята мексиканци умеят чудесно да се забавляват, абс. съм съгласна!

# 423
  • WA, USA
  • Мнения: 512
пишат, че пожарите са рекордни за Озиленд...


да, ужасно е навсякъде - огромни щети и загуби, а тепърва ще се оценят вторични жертви поради замърсен въздух, загуба на хабитат за животни и хора, и т.н. Сезонът на пожарите тепърва започва - обикновено е към средата на лятото, а сега започна още пролетта. Днес не можех да дишам навън в Мелбърн от пушек, а най-близките пожари са на около 200 км юго-изток. До уикенда ще е така. Смогът беше толкова гъст че трябваше да караме на фарове. Общо взето се усеща като края на света да е настъпил. Разкатахме й майката на тази планета и сега се оттърсва от нас.

# 424
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Скрит текст:
пишат, че пожарите са рекордни за Озиленд...


да, ужасно е навсякъде - огромни щети и загуби, а тепърва ще се оценят вторични жертви поради замърсен въздух, загуба на хабитат за животни и хора, и т.н. Сезонът на пожарите тепърва започва - обикновено е към средата на лятото, а сега започна още пролетта.
Днес не можех да дишам навън в Мелбърн от пушек, а най-близките пожари са на около 200 км юго-изток. До уикенда ще е така. Смогът беше толкова гъст че трябваше да караме на фарове. Общо взето се усеща като края на света да е настъпил. Разкатахме й майката на тази планета и сега се оттърсва от нас.
Shocked #Crazy Ужас! Дано завали и погаси защото и за дивите животни като чета колко милиона са загинали, а е все още не в разгара на лятото..... УЖАС!

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 525
Здравейте мами, имам нужда от Вашата помощ. Закупих за американско приятелче смарт гривна, но бг пощи отказват да я приемат , защото има батерия. Ориентирайте ме към сайт , в който да поръчам друга и да бъде доставена на адрес в Чикаго.

# 426
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Здравейте мами, имам нужда от Вашата помощ. Закупих за американско приятелче смарт гривна, но бг пощи отказват да я приемат , защото има батерия. Ориентирайте ме към сайт , в който да поръчам друга и да бъде доставена на адрес в Чикаго.
DHL?

# 427
  • Мнения: 2 992
И DHL има вероятност да я откажат, защото батерията се води опасен товар. И цената за превоз, ако я приемат, ще е повече от стойността на гривната. Не пречи да проверите.
А може да върнете гривната и да поръчате през amazon.com с доставка до Чикаго
Имам няколко гривни поръчвани и доставяни с Amazon. Една от amazon.com с доставка адрес в САЩ и две , поръчвани през немския амазон с доставка в друга д-ва в Европа.
Така че не мисля, че ще имате проблем

# 428
  • Мнения: 22 349
Здравейте на всички! Много се чудех къде да пиша и може би тук ще може да ми отговорите или поне има кого да питате.

Възможно ли е в САЩ да работи телефон с английска карта? Изобщо работят ли европейските мобилни карти там и могат ли да се извършват обаждания?

А ако няма да работи, може ли телефона с тази карта да се ползва поне за разговори по вайбър?

# 429
  • Мнения: 2 992
Еssentiall,
Ако нямаш изрична забрана от твоя англ оператор и план, няма причина картата ти да не работи в САЩ.
С моята европейска тел карта имам (от скоро) и безплатен интернет в САЩ.
Разговорите са според тарифата на твоя оператор. Информирай се предварително от твоя оператор какви предложения имат за разговори в САЩ.

# 430
  • Sofia
  • Мнения: 4 680
Картите работят, но цените са много високи.

# 431
  • САЩ
  • Мнения: 666
На мен и българската ми карта работи, ама роуминга ми от България е непосилен. И американската карта ми бачка в България, ама американската карта ми е с безплатен роуминг ...


За сайт за поръчки - amazon?! просто поръчай директно от амазон да му я пратят, с пощи / пратки ще излезе златна тая гривна

# 432
  • East Coast
  • Мнения: 333
Малко да съживя темата и да се "цопна'' при вас ако може Sunglasses

две -три изречения за мен. Във Вирджиния живея със съпруга и дъщеря си (10г.) близо 6-7год. (зелени още Grin)
Харесва ми колко спокоен е живота тук...като изключим размириците от последните дни. Намерих прекрасни хора, които мога да кажа, че са като второ семейство за нас.
Имам огромен интерес към DIY and interior design... С какво си запълвате времето докато стоите в къщи?

Flowers Four Leaf Clover

# 433
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Scarlett OHara добре дощла.
Наистина темата ни позамря доста.
Ще ми се да имах свободно време, за да се чудя с какво да го запълня, но и в момента работя от вкъщи и като че ли имам още по-малко свободно време.

# 434
  • САЩ
  • Мнения: 666
С класове в местния community college и опити дас готвя някакви неща, които не съм готвила през живота си Grinning  И с работа, уви. Добре дошла!

Общи условия

Активация на акаунт