Детски торти - мнения и съвети, 3

  • 58 234
  • 56
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: X
Някой с мнение за Chicolatti на пл.Македония? Вече 7 години поръчвам от едни и същи места торти и искам да разнообразя.

# 46
  • Мнения: 1 842
Съжалявам, че се доверих на торти Чочко. Никъде не е пояснено че тортите са им украсени с истински цветя и треви. Набодени в тортата без дори дръжките да са увити във фолио. Ами горчи... Всеки опит за промяна на цвета или декорацията го тълкуваха, като специално желание и естествено променя цената. Но отказа ми от плочка, която бе включена по каталог, не коригира крайната цена. Тортата бе червено кадифе. Нищо особено, нито беше сочна, нито крема имаше специфичния вкус. За същата цена съм купувала доста по голяма, по вкусна и според моите желания торта от "Романтика". Съжалявам че тази година им изневерих.
Здравейте, детска торта украсена с истинско цвете?

# 47
  • Мнения: 2 394
Тортата беше за дъщеря ми , но живи цветя набодени и престояли в блата часове... Вкуса е неприятен и за големи хора и за  деца. Алергиите също не зависят от годините.
А след изваждането на цветята- Ами нямаше по жалко и грозно надупчено подобие на торта.

# 48
  • София
  • Мнения: 346
Мнение за пълнежите на Дидис?
Миналата година поръчах орео и беше супер. Маскарпоне с нутела не ми допадна. Чудя се кой вид да поръчам- бисквитена, еклерова, йогурт с какаови бисквити...

# 49
  • Мнения: 726
Мами, дайте идея от къде мога да поръчам торта във формата на цифра? За София става въпрос - освен Неделя, 100 грама сладки, Лагуна и Чочко не се сещам за нещо по-интересно.

# 50
  • София
  • Мнения: 1 520
Вижте торти Вега. На сайта си имат снимки на детски торти . Поръчвала съм 7, мисля имат 1, но предполагам ще направят всяка цифра. Като вкус баварски крем се е харесвала много от децата.

# 51
  • София
  • Мнения: 30 085
Романтика имаха снимки на торти с цифри. Mladman cake- също.

# 52
  • Мнения: 620
Здравейте! Искам да споделя мнението си за торти Сладост в Овча купел. Като визия - почти едно към едно с торта по снимка. При уточняването на вкус ми направи впечатление, че не ми предложиха варианти, а настояваха аз да кажа какво искам. Казах - предложиха ми нещо доста по-различно. Единствената прилика беше, че останахме при леките вкусове. В крайна сметка получихме красива торта, но със сухи (в истинския смисъл) блатове и с нищо невпечатляващи кремове. Мъжът ми отиде предния ден да я плати и каза, че едва е намерил "сладкарницата" - било невзрачно и дори мизерно. А сайтът им изглежда добре и не го очаквах.
Що се отнася до торти Чочко - останах разочарована, че ми искаха почти два пъти повече пари за торта по снимка, при положение че в каталога си имат почти същата торта и трябваше да се добавят само няколко миниатюрни цветенца и балона. Съгласна съм да има оскъпяване, но почти двойно ми изглежда прекалено.

# 53
  • София
  • Мнения: 30 085
Аз да кажа, че останахме доволни от изпълнението на Bonita's, вкус, визия, всичко.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 082
Пълнежите на тортите се делят на два основни вида, с млечна сметана /може мляко и нишесте/ и с растителна сметана.
Разликата в цената на килограм е 3-4 ПЪТИ. Едната е 7-8 лв, другата 2-2,50лв..
Винаги питайте какво купувате.

# 55
  • Мнения: 166
В последно време ми е много важно какво ям и не са ми вкусни тези най-масови торти и затова бих избрала някоя по-малка сладкарничка, където да правят тортите с истински продукти. Това се отразява чувствително на цената обаче и е подходящо за семейни поводи в по-тесен кръг.
Ако е тържество с много деца и съответно трябва голяма торта не бих могла да дам 150 лв. примерно за хубава торта с домашни продукти и се спирам на по-големите вериги. А и децата съм забелязала, че се радват и забелязват най-вече на шаренийките по тортата, отколкото на вкуса.

# 56
  • Мнения: 1
здравейте, мами! пиша, за да изразя огромното си възмущение към торти Чочко и персонала им. Винаги ни грешат тортите, а днес ми дадоха напукана торта. вместо да се извинят ми се присмяха в лицето, когато им казах, че ще потърся правата си по съдебен ред. на всичко отгоре ми казаха, че нямат никаква вина,че тортите не се изработват хубаво и щом не ми харесва да не поръчвам от тях……

Общи условия

Активация на акаунт