Темата за СТИВЪН КИНГ - №14

  • 66 436
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 4 895
То и да искам, сега е твърде късно за каквито и да е корекции.
Ще трябва да е от новата тема.

Пускам едно симпатично линкче: https://sk.listsofbooks.com/

# 46
  • София
  • Мнения: 43 903
Прочетох "Кутията на Гуенди"  - за мен беше лека и приятна, общо взето съм доволна.

# 47
  • Мнения: 152
Здравейте! Много искам да прочета новелата "Кутията на Гуенди" на английски език, мога ли да помоля deadface, ако може да ми я прати на имейл, защото не мога да я сваля от форума "Тъмната кула"? Имейла ми е r0000a@abv.bg.
Благодаря предварително.

# 48
  • София
  • Мнения: 4 895
 Deadface отдавна не ни е посещавал в темата, но ще видя какво мога да направя по въпроса ти.

# 49
  • Мнения: 2 473
Mara,  аз я имам в epub вариант, ако те устройва ти я пращам.

P.S. Направо ти я пратих

# 50
  • Мнения: 152
Mara,  аз я имам в epub вариант, ако те устройва ти я пращам.

P.S. Направо ти я пратих

Commala, благодаря ти много!

# 51
  • София
  • Мнения: 5 826
Днес мернах това в книжарницата.
Някой с отзив?

# 52
  • Мнения: 152
Аз да се похваля,отидох до книжарницата да купя на майка ми "Господин,директорът на пристанището" и излязох  от там с "Момичето, което обичаше Том Гордън"

# 53
  • Мнения: 28 874
Днес мернах това в книжарницата.
Някой с отзив?

Изглежда обещаващо...!!!  Shocked Peace

# 54
  • София
  • Мнения: 4 895
Днес мернах това в книжарницата.
Някой с отзив?
Хвърлила съм й око, но не знам кога ще се добера до книжарница. Със сигурност ще си я взема; обичам такива сборници.

# 55
  • Мнения: 927
Да се намира някъде електронно разказът "Полесражение", част от сборника "Нощна смяна"? Изпуснат е в Читанка.

# 56
  • Мнения: 5 320
Няма го електронно или поне не съм го срещала. Четох го на хартия и е последният от сборника, който съм чела от общо 9(броя и Понякога те се завръщат). Доста забавен ми се стори.

# 57
  • Мнения: 2
Разказа го има в читанка като отделно произведение. Не знам дали мога да давам линкове за това просто потърсете "Сражение" или още по-добре "Battleground" и ще ви излезе. Всъщност ще ви излязат 2, имат лека разлика, може би са от различни източници, нямам представа, но разказа е достатъчно кратък та може да прочетете и двете.

# 58
  • Мнения: 927
Благодаря много! В произведения търсих на буквата "П" понеже са по азбучен ред, трябваше да се сетя да се огледам за англоезичното заглавие.
Заслужава си човек да си вземе пълното издание с 20-те разказа, но Бард били пропуснали Джирусълъмс Лот. Мили родни издатели...

# 59
  • Мнения: 152
Здравейте!Аз съм почти на върхът на "Тъмната кула" стигнах до "Тъмната кула VI: Песента на Сузана" и преди малко, докато преглеждах старите теми попаднах на този коментар на Kingfan.
Цитат
Браво ако я завършиш от раз! Мен ме отказа от Кулата за около година. Joy Ама на 2рия прочит успях,а от "Трите карти" нататък се започва. Go Viv! Hug
Не можех да го формулирам по-точно, дори и да исках, защото и аз чета "Кулата" за 2 път, но сега ще я довърша.

Последна редакция: нд, 24 дек 2017, 23:02 от mara70

Общи условия

Активация на акаунт