Как се преборих с бялото течение ?

  • 495 052
  • 523
  •   1
Отговори

Анкета

Как и дали успяхте да се преборите по някакъв начин с бялото течение?

Опции:

* Може да изберете максимум 3 опции.

# 15
  • Мнения: 5 577
С триклобактера и клотримазола, и свещички,  Tired

# 16
  • Мнения: 9 990
Преди много , много години, в началото на съзнателния ми полов живот взех да се усъмнявам в моето течение, та отидох на лекар в Торакс-там ми заявиха-хламидийна инфекция.Последваха два курса на лечение с някакви невероятно скъпи за тогава антибиотици, от единя даже повръщах Sick.Последва преглед и цитонамазка в друга частна клиника, от където отрекоха всякакви съмнения за хламидии, всичко ми беше ок.Тогава ми обясниха, че моето течение е нормално да го имам, просто е по-обилно, за това ми прави впечатление.Редовно си правя цитонамазка-всичко е ок до сега.Та-имам си го-но явно не е свързано нито с гъбички, нито с душ гелове/аз и не ползвам такива де/

# 17
  • Мнения: 3 376
Сега се сетих и още нещо: като почнах да имам циститни проблеми лятото, сърбежите и течението бяха свързани с възпалението на пикочния мехур. Когато се появеше болка и напрежение в мехура, веднага след това цъфваше и зверски сърбеж по интимните части. После като отшумеше цистита, от само себе си минаваше и сърбежа.

# 18
  • Düsseldorf
  • Мнения: 503
Промивки със силно разреден разтвор на цитросепт помагат доста. Аз цитросепта за какво ли не го ползвам де...

# 19
  • Мнения: 2 825
Аз успявам да се преборя, но за съжаление резултата е временен  Sad
Всеки път май различно го третирам - пробвала съм с Полижинакс, Триклобактер, Сода, смрадлика и какви ли не глобули, дето вече не им помня имената, но всеки път е временно  Sad Така че и аз не знам точно с какво успявам да ги избия гадовете. Последните няколко месеца съм доста добре де, надявам се да е за по-дълго  Praynig
За интимните гелове - аз от скоро ползвам този на Carefree и сьм доста доволна, преди това ползвах Лактасид, имаше ефект, но за кратко.

# 20
  • Мнения: 7 914
Забравих да спомена , че течение ми се появява и преди цикъл.... Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 514
От как се помня съм с бяло течение, минах през много процедури, спира, но само временно.

# 22
  • Мнения: 4 546
за бяло течение или за гъби става въпрос?
течение си имам през целия цикъл, нямам "сухи дни".
а гъби - боря се с тях, че да видим какво ще стане тоя месец  Confused

# 23
  • Мнения: 9 063
за бяло течение или за гъби става въпрос?
За бяло течение, предизвикано от гъби Simple Smile Другото се нарича цервикална слуз Simple Smile

# 24
  • Мнения: 4 546
за бяло течение или за гъби става въпрос?
За бяло течение, предизвикано от гъби Simple Smile Другото се нарича цервикална слуз Simple Smile

Embarassed ами то вече се побърках с тия секрети  Crazy

# 25
  • Мнения: 588
Преди години имах доста сериозни проблеми с бялото течение, но за щастие се оттървах от тоз проблем. Първо по предписание на лекар си слагах глобули Полижинакс и да ви кажа от тях голям ефект нямаше. И след това реших да пробвам с промивки със смрадлика и лайка и така след един месец промивки вечер в седмицата по два пъти, бялото ми течение изчезна. Това беше преди около две години от тогава не съм имала проблеми. надявам се и за напред да е така Praynig Но наистина поне при мен от промивките имаше голям ефект.

# 26
  • Мнения: 7 107
Ако някой знае как да го уволня това бяло течение, ще съм му много задължена.

# 27
  • Мнения: 1 305
аз преди пробвах какво ли не по лекарско предписание из4езне за 1-2 седмици и пак
от 1 г. нищо не използвам и ту  намалява, после се усили или из4езне и аз незнам на какво се дължи
иначе най доволна бях от Триклобактер (промивки с него)

# 28
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Нали правите разлика между "бяло течение" и цервикална слуз. Първото е с по-различен от бялото цвят, миризма или някакво дразнене, а второто, което е задължително, за всяка жена в репродуктивна възраст /къде по-обилно, къде не/. Има вид на кисело мляко или нестегнато нешесте, цвят бял, без мирис, появява се преди овулация и нещо подобно се появява и преди мензис.
Та мисълта ми е да внимавате в крайна сметка, кое се опитвате да лекувате. Че една моя колежка изкоментира, че цял живот е имала бяло течение и така и не го е излекувала, обаче като влезнала в менопауза, повече не й се появило Laughing

# 29
  • Мнения: 2 120
Чакайте сега да ви обясня как стават момчета Wink
Правен е научен  експеримент . По време на фертилните дни  пъхали на жените хлебна сода във влагалището и се раждали момчета.

Общи условия

Активация на акаунт