лепенки за отслабване

  • 41 496
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 42
Здравейте!Снощи гледах реклама по телевизията на лепенки за отслабване и ми е интересно дали някой е използвал такива,или дали е чул нещо за тях.Ще ви бъда благодарна ако ми кажете каквото знаете. Heart Eyes

# 1
  • Варна
  • Мнения: 870
и аз ги гледах но не знам дали имат ефект.Някой да сподели със нас дали има ефект плиииииииииииииииииииииииииз Praynig

# 2
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
даже и рекламата не съм гледала, ама като си помисля, вероятно е поредната зарибявка Peace

# 3
  • Мнения: 814
    Ама кви са тия глупости? То от хапчета не може да се отслабне, пък какво да говорим за лепенки. Просто поредната зарибявка. Само глад  Peace

# 4
  • Мнения: 2 196
Аз си купих от тези лепенки и съм доволна.Става въпрос за лепенките Vita slim.Само че си  ги купих от аптеката/14бр.-18лв./.Бях свалила с упражнения и диети за 1месец само 2кг и много се бях отчаяла.И в такова именно настроение влязох в аптеката и започнах да разпитвам за различни хапове и мазила за топене на тлъстинките.Хем питам,хем си знам,че едва ли ще са ефикасни,а и да са ,ще ги ползвам 5дни и после ще хващат прах в някой ъгъл.Именно затова си взех и лепенките - лепиш ги и 24ч. забравяш за тях.
 Резултатите вече са други:за 28бр. лепенки + НВД +кростренажор/3пъти седмично по30мин./=-5кг
  Приятелка на майка ми си ги купи също,но при нея няма ефект.
  

# 5
  • Мнения: 8 917
   Ама кви са тия глупости? То от хапчета не може да се отслабне, пък какво да говорим за лепенки. Просто поредната зарибявка. Само глад  Peace

Абсолютно вярно Peace

# 6
  • Мнения: 551
   Ама кви са тия глупости? То от хапчета не може да се отслабне, пък какво да говорим за лепенки. Просто поредната зарибявка. Само глад  Peace

Абсолютно вярно Peace
При мен също нямаше никакъв ефект

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Преди време бях пуснала тема тук, но момичетат се изказаха негативно.

# 8
  • Варна
  • Мнения: 870
във Варна във коя аптека мога да ги намеря. newsm78

# 9
  • Мнения: 10 982
Резултатите вече са други:за 28бр. лепенки + НВД +кростренажор/3пъти седмично по30мин./=-5кг
Резултатите щяха да са същите и без лепенките  Joy

# 10
  • Мнения: 11
във Варна във коя аптека мога да ги намеря. newsm78
Вчера гледах реклама по TV - ако не се лъжа за 24+14 лепенки, цената беше около 50лв. Има и за целулит и за стрии  newsm78
тел. 02 813-816 или обратното 816 - 813

# 11
  • Мнения: 2 196
Резултатите вече са други:за 28бр. лепенки + НВД +кростренажор/3пъти седмично по30мин./=-5кг
Резултатите щяха да са същите и без лепенките  Joy
Е там е работата,че нямаше резултати.Скъсах от тренировки,то не беше фитнес,скачане на въжета,тичане,освен това и глад,и за 43 дни само 2кг. #Cussing out
  А поне при мен,като видя,че няма резултат и много бързо се разочаровам.Дори и само на психиката да ми действат тия лепенки,пак има някаква полза от тях. hahaha Joy

# 12
  • Мнения: 597
За тези лепенки-не знам,защото не съм си в БГ,оба4е да ви кажа,4е лепенките за цигарите имат ефект,и то голям.Но са опасни...много внимателно трябва да се ползват,защото една позната цяла нощ повръща,докато се усети,4е явно никотина,който навлиза през кожата е доста силен,за да задоволи никотиновият ти глад..Затова и ги има като 1,2 3...на фази се слагат,но това е за тези, с които се о4аква да спреш цигарите..и са скъпи...една кутия е към 36$.Така,4е предполагам,може и да имат ефект тези за отслабване..Хап4етата за отслабване дават резултати.Аз пих Трим Спа,много съм доволна,абсолютно не ти се яде от тях...ама ги спрях,4е имах проблеми със зъби,и се наложи да по4на антибиотик,а не знаех дали едновременно мога да ги пия.Така,4е,скоро пак мисля да ги по4на.Става дума ,да се пият около 1 седмица...дори и като ги спрях пак не ми се ядеще.Нито грам не съм си върнала,но аз си пазя диета и спортувам винаги,когато мога...така,4е..но имат ефект,специалнотези.Ползвала съм и други,но след 1 вия прием ме по4ваха болки в корема,и ги спирах на мига..Малко Оф,стана постинга ми,но просто исках да споделя с вас опита си с хап4етата...бях 76 миналата година,сега съм 63,може да не е кой знае колко ,като свалени кила,но на ръст 1,61...76 си бяха ужасно много.

# 13
  • Мнения: 42
Здравей!Бих искала да ми кажеш какви хапчета си пила,какъв е резултатът от тях(за колко време колко килограма).Ако правилно съм разбрала не живееш в България,и ако е така тук могат ли да се намерят?
Предварително благодаря Heart Eyes

# 14
  • Мнения: 7 914
Хич не си давай парите за глупости! Peace

Общи условия

Активация на акаунт