Списание Кулинарен журнал

  • 23 208
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 100
MR.LAZY    а ти защо питаш?  Thinking
На мен ми хареса
Доста интересни идейки намерих!
 

# 16
  • все тук
  • Мнения: 1 716
От форума по-убаво нема в това отношение.  Grinning
Всички рецепти в списанията не мога да заменя за тези, които съм намерила тук и в някои други кулинарни сайтове.
Но може пък на някои да им харесва списанието - въпрос на мнение.

# 17
  • София
  • Мнения: 587
MR.LAZY,много груба реклама,не мислиш ли?То е ясно , че от форума по- убаво нема smile3521 newsm10
Едно списание не може да ме запали да сготвя нещо,за разлика от постингите на десетки потребителки......А и за снимките - коя точно снимка не можеш да публикуваш в нет-а????? ThinkingКато 99% от снимките по списанията са от нета........ Twisted Evil
Ако трябва да направите сравнение между "Кулинарен журнал", "Меню", "Сол Пипер", "Бон Апети", "Плейбой" (шегичка!) как бихте ги оценили по различни критерии: дизайн, съдържание, достъпност на рецептите?Идеята ми е, че списанието е по-скоро като наслада за душата (красиви снимки, които не можеш да публикуваш в нета),


Последна редакция: ср, 03 май 2006, 11:05 от strawberry

# 18
  • Мнения: 90
Цитат на: vickey
Други въпроси Mr. Green
Да, евентуално някакъв паралел между гореописаните списания.

Цитат на: Ybag
MR.LAZY    а ти защо питаш?  Thinking
Да речем, че просто ми е интересно защо на някои български мами им харесва списанието Wink.

Цитат на: strawberry
MR.LAZY,много груба реклама,не мислиш ли?То е ясно , че от форума по- убаво нема smile3521 newsm10
Сакън, не и на това списание. Ако трябва да направя реклама ще кажа: Четете списанието на другаря Дянков!!!

Цитат на: strawberry
А и за снимките - коя точно снимка не можеш да публикуваш в нет-а????? ThinkingКато 99% от снимките по списанията са от нета........ Twisted Evil
Тези снимки, чиято резолюция не ти позволява да ги разглеждаш нормално а екран 1024х768 или пък тези чиято големина изисква зверско търпение, докато се заредят.

Моята половинка лично е потърпевша от няколко кражби на нейни снимки в БГ и в Русия, но нямам предвид точно този тип снимки.

# 19
  • Мнения: 286
На мен също ми допада списанието!Има и конкурси в които може да се участва! Дори вече имам награда от него!Доволна съм!

# 20
  • Мнения: 252
Списанието е хубаво и има интересни рецепти

# 21
  • Мнения: 57
И на мен това списание ми харесва и даже често се въодушевявам от някоя рецепта да зарадвам домашните. Обаче тука във форума .... има такива произведения на изкуството дето като ги погледна и ми се ще да се откажа да готвя изобщо. Шапка им свалям на тези момичета който могат да ги правят.  smile3501

# 22
MR.LAZY    а ти защо питаш?  Thinking
На мен ми хареса
Доста интересни идейки намерих!
 


MR.LAZY е представител на конкуренцията Simple Smile
Надяваше се повече да оплюят Журнал, но ... уви Sad

# 23
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
И списанието купувам, и форума чета! Като има кой да мисли вместо мен какво да сготвя за вечеря, защо да не се възползвам.

# 24
  • Мнения: 90
MR.LAZY е представител на конкуренцията Simple Smile
Съжалявам, че трябва да "побутна" темата нагоре, но се възползвам от правото си на отговор. НЕ СЪМ ОТ КОНКУРЕНЦИЯТА. С Меню ме свързва дружбата с главния и това, че съм автор на няколко статии
Надяваше се повече да оплюят Журнал, но ... уви Sad
Честно казано се надявах на конкретни оценки, а не на ах и ох, ама нейсе. Просто исках да разбера какво толкова се харесва в списанието. В крайна сметка е ясно, че се харесва, защото е шарено и струва само левче. Ако днешните деца играеха на фунийки, щяха да са много по-доволни от майките си Wink.

# 25
  • Мнения: 732
И какво лошо има в това, че списанието е шарено, има над 100 рецепти и струва само левче? newsm78
Ако искаш конкретна оценка - аз му пиша 6 Mr. Green
Всичко, което съм пробвала беше много сполучливо Grinning
Има много интересни рецепти, за всеки вкус и джоб

# 26
  • Мнения: 90
И какво лошо има в това, че списанието е шарено, има над 100 рецепти и струва само левче? newsm78
Зависи какво точно търсиш и какво очакваш да получиш.

Нека те питам, разглеждала ли си западни кулинарни списания? Ако да, ще разбереш какво имам предвид.

# 27
  • In transit
  • Мнения: 11 805
Скоро установих, че списанието  на 100% копира едно руско кулинарно списание. Дори като оформление на страниците, това ме подразни, защото толкова пък да нямат фантазия  дизайнерите на изданието. Друго което забелязах, че в един от броевете рецептите бяха 1:1 дублирани с публикувани в стари броеве на списание "Журнал за жената". И незнам защо ама все си мисля, че тия конкурси са доста нагласени. Лично мнение! Колкото до рецептите, не съм забелязала нещо интересно( може би просто като идеи) въпреки, че досега си купувах книжлето.

Нека те питам, разглеждала ли си западни кулинарни списания? Ако да, ще разбереш какво имам предвид.

Напълно съм съгласна с теб. За западните и руски кулинарни списания, които  свалям от нета, дума за сравнение неможе да става. Дори  списания като Бон Апети бледнеят.

# 28
  • Мнения: 732
И какво лошо има в това, че списанието е шарено, има над 100 рецепти и струва само левче? newsm78
Зависи какво точно търсиш и какво очакваш да получиш.

Нека те питам, разглеждала ли си западни кулинарни списания? Ако да, ще разбереш какво имам предвид.

A ти какво си мислиш, че търся да намеря #Crazy newsm78
Естествено, че рецепти!!!
В "Кулинарен журнал" намирам такива. Честно казано предпочитам съдържанието пред външния вид Mr. Green
Предпочитам списание за левче с много рецепти, които са достъпни за мен, отколкото голямо лъскаво списание с една рецепта на две страници, с огромни снимки, която е неизпълнима (за мен), защото излиза прекалено скъпо или защото трябва да вися в кухнята цял ден докато я сътворя #Crazy

И накрая всеки има право на избор. Незнам защо толкова държиш да наложиш своето мнениеSimple Smile

# 29
  • Мнения: 189
Много е хубаво списанието, достъпно е за масовия читател. А по другите списания - дай им да публикуват само рецепти с аспержи. #2gunfire

Общи условия

Активация на акаунт