Обзавеждане за баня - гр. Варна

  • 51 840
  • 84
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 290
Предстои ми да се захвана с банята
На дневен ред ми са фаянса и теракота...

А как мразя да ходя по магазини...

Преди време гледках в Мартинели и си харесах едни доста скъпи...
На всякъде другаде всичко ми изглежда еднакво обаче.

Кажете ми аз ли съм прекалено претенциозно или е така?
Бихте ли ми пошушнали някой "различен" магазин

Последна редакция: вт, 18 апр 2006, 12:54 от Gvendolin

# 1
  • Мнения: 4 187
Гвени бейби  Heart Eyes, не е така!
Вярно в Мртинели има хубави неща, но много от тях се намират в други магазини на половин цена, в някой случай на по- високо качество  Thinking. В момента  конкретен магазин не мога да цитирм , но ще проуча и ще ти драсна едно ЛС.


Работещите в Мартинели да не се засягат  Mr. Green, лично мнение !

# 2
  • Мнения: 1 290
aми подозирам аз, че  може и така да е - за това искам мнение и съвет от опитните с магазините мами

Казвайте имена и адреси на магазини докато не са фръкнали парите за друго Wink

Последна редакция: вт, 18 апр 2006, 13:23 от Gvendolin

# 3
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Има един магазин на ул. "Кап. Петко войвода", това е малко в страни от площадчето на Ритуална зала. Магазина е на "Доминант-М". Аз там си харесах плочки - испански, за 16лв/кв.м Peace

А това са самите плочки Wink http://www.baldocer.com/htm_english/showrooms/20x30/showroom_papiro_20x30.htm

# 4
  • Мнения: 1 290
Има един магазин на ул. "Кап. Петко войвода", това е малко в страни от площадчето на Ритуална зала. Магазина е на "Доминант-М". Аз там си харесах плочки - испански, за 16лв/кв.м Peace

А това са самите плочки Wink http://www.baldocer.com/htm_english/showrooms/20x30/showroom_papiro_20x30.htm


Ментолка жива да си!   bouquet

още днес отивам на оглед Wink

# 5
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Досев Импекс - долу до гарата се намира, до Трансимпекс. Има много добре попадения. Ние от там си направихме банята, но снимки не мога да приложа. Confused уви...

# 6
  • Мнения: 502
Гвен, ако можеш попитай в този магазин дали правят доставка и при какви условия. Ще чакам с интерес да споделиш мнението си след огледа.


А за плочките в Бриколаж какво ще кажете?

# 7
  • Deutschland/HE
  • Мнения: 5 372
Здравей,
ние банята и тоалетната обзаведохме от Досев импекс - много съм доволна, за коридора взехме гранитогрес от Елис Ге вярно второ качество, но то е направо за трето - много счупени плочки, фрапиращи различия в нюанса.
За Мартинели - много от нещата ги няма налични и се чака и май не си спазват винаги сроковете, наши познати след като чакаха 45дни се отказаха и си взеха от Досев импекс.
В Практикер има хубави неща - пак на Досев импекс и на завода в Исперих на добри цени.
Приятно пазаруване.

# 8
  • Мнения: 2 922
Ние купувахме от Сима плочките, а от Филбо (складът по пътя към Зап. пром. зона) тоалетна, мивка и батерии.
Знам, че майсторът ни си пазари профилите за ъглите от Мартинели, защото не знам си какви били там и имало разнообразие от цветове.

Последна редакция: вт, 18 апр 2006, 14:10 от baby_doll

# 9
  • Мнения: 505
Препоръчвам Елис Ге. Не зная как е ІІ - то качеството, но това което е изложено в магазина  е много добро. Цените са нормални, сходни с тези в Досев например, а разнообразието е много по-голямо, има доста оригинални нещата и по-смели решения. Хубавото е, че ако си закупиш фаянса от тях ти изготвят безплатен проект в няколко варианта, визуализират го и на хартия.

# 10
  • Мнения: 174
XoXo- ул. Панайот Волов 18, тел. 699 837
или склада им в ЗПЗ
Определено предлагат голямо разнообразие (или поне преди половин година беше така) и на ниски цени.

# 11
  • Мнения: 5 622

 И на нас ни предстои ремонт на банята, някой хубав ден. За това инфото ви ми е много полезно   bouquet

Кажете по-обстоятелствено къде е това Досев импекс? А Елис ГЕ? Преди беше срещу спортна зала, но сега там има супермаркет  newsm78

# 12
  • Мнения: 505
Елис се преместиха до Елпром или по скоро точно до новия център на Мерцедес - изхода на Варна- една голяма стъклена сграда, а Досев е долу на гарата  в малките улички м/у Хепи и ул. Цар Симеон

# 13
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Бубе, Досев се намира на ул. Габрово - долу до гарата. Елис Ге е на бул. Владислав след Технополиса.
Мога да дам и едно малко магазинче в което се продават испански аксесоари за баня вкл. мивки със страшен дизайн и добри цени - намира се на ул. Неофит Рилски /или по продължението Патриарх Евтимий  newsm78 / но е добре заредено.

# 14
  • Мнения: 505
Всъщност магазин на Досев има и на ъгъла под обръщача на тролеите на центъра.

Последна редакция: вт, 25 апр 2006, 09:07 от maxima

# 15
  • Мнения: 2 066
Другите са ти писали за Досев и Елис Ге. Аз ще ти препоръчам един магазин на ул. Ген Колев, на ъгъла преди Санита (забравих името на магазина). Има страхотни неща от Испания - зареждат от същите заводи като Мартинели, а цените са по-ниски. Имат също страхотни шкафове за баня и душ-кабини.

# 16
  • Мнения: 2 784
Голям ремонт не предстои и на нас това лято, така че ще следя темата с интерес. А съм чувала от един приятел за някакъв завод, ама в Нови Пазар ли беше, в Преслав ли, правли плочки за износ за Италия, а оттам после родните магазини зареждали същите на двойни цени. Към завода имало фирмен магазин, където плочките били доста по-евтини, ама ще трябва да го попитам допълнително.

# 17
  • Мнения: 544
за "добрите"магазини вече са ти писали мога само да добявя,че плочките за коридора и кухнята ни са от Доминант М-страхотно качество и коректност,банята и тоалета от Досев-отлично качество и цени.А шкафа ни за баня е от въпросното магазинче до Санита/мисля че се казваше Дейзи/направиха ни го по одобрен от нас проект и изпълниха в срок,цена също добра 1000лв/мивка с горен и долен шкаф 2цвята и голямо огледало/

# 18
  • Мнения: 1 449
Ооо! Супер! Точно за това ровя и аз, понеже ще ставам варненка, живо ме интересува темата. Аз имам едно идея за травертин, но се чудя  дали няма да се хлъзгаме по това чудо...

# 19
  • Мнения: 2 839
Мога само виетнамчето дето ни реди нашите да препоръчам. Да не се гъзурчиш с туй шкембе сама да ги лепиш  hahaha

# 20
  • Мнения: 953
Голям ремонт не предстои и на нас това лято, така че ще следя темата с интерес. А съм чувала от един приятел за някакъв завод, ама в Нови Пазар ли беше, в Преслав ли, правли плочки за износ за Италия, а оттам после родните магазини зареждали същите на двойни цени. Към завода имало фирмен магазин, където плочките били доста по-евтини, ама ще трябва да го попитам допълнително.

Виж на Хан Аспарух и Хан Омуртаг заводите са така.Работят с перфектно качество.поинтересувай се.пък и в нета имат /www.kai.bg/.Може да видиш и какво точно произвеждат.Има всичко по нашите магазини и кач.е пърфект

# 21
  • Мнения: 1 290
Мога само виетнамчето дето ни реди нашите да препоръчам. Да не се гъзурчиш с туй шкембе сама да ги лепиш  hahaha

Давай Виетнамчето на сам, че както е тръгнало, скоро няма да мога да си вързвам обувките, тоест идеите ми за спестяване откъм труд за теракота - отпада  Mr. Green



Благодаря на всички момичета и чакам за уточнителната информация на някой от вас Simple Smile

# 22
  • Мнения: 182
Хубави плочки има и в "Керамик маркет"-на светофара преди Метро.Цените са доста сносни.Същия магазин(и склад е там)го има и след Практикер,по пътя за магистралата към София.

# 23
  • Мнения: 4 187
Магазин *ЛиКрис*
 ул. Райко Жинзиков № 40

Испанска теракота, цялостно обзавеждане за баня, аксесоари !

# 24
  • Варна
  • Мнения: 737
Аз съм с много добри впечатление от Елиг Ге - сега ЕЛЕ Дизайн център (до Мерцедес).
За съжаление строителят, който ни строи новото жилище работи с Досев. Аз съм супер разочарована от тях - нямат един дизайнер, продавачките са супер некомпететни, асортимента е изключително ограничен, покрай испанското продават и китайско. И за капак строителя работи само с тях и щем не щем трябва да избираме от тях.  #2gunfire

# 25
  • Мнения: 6 039
Аз съм с много добри впечатление от Елиг Ге - сега ЕЛЕ Дизайн център (до Мерцедес).
За съжаление строителят, който ни строи новото жилище работи с Досев. Аз съм супер разочарована от тях - нямат един дизайнер, продавачките са супер некомпететни, асортимента е изключително ограничен, покрай испанското продават и китайско. И за капак строителя работи само с тях и щем не щем трябва да избираме от тях.  #2gunfire


Подкрепам мнението ти, тъй като професията ми е такава, че съм се сблъскала със всички фирми във Варна по този повод...
Никъде не видях обаче мнения за Хикови. Те са генерални вносители на много от извесните фирми по света. Шоурумът им се намира на ул.Опълческа, между Хепи и у-ще Кирил и Методий.

# 26
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Аз също искам да насоча внимание към "Хикови", макар да не съм се обзавеждала от тях.
Иди ги провери, чувам хубави работи за там.

Жълтуринът, за Poca ли става въпрос? Виждала съм рюклами по пътищата на тази фирма...

# 27
  • Мнения: 2 784
Ха, сега де.... newsm78 Крайно време е  да попитам, може и Роса да са.

# 28
  • Мнения: 1 312
http://911.bg/a2/offers.asp?p=430242&id=2287&m=29

http://hib.multimedia.bg/hib_web.dll/FirmShow?Firm=3905

http://parmakov.dir.bg/contacts.htm

http://www.kai.bg/index.php?nAction=100030

http://www.sanex.bg/contacts.html

Също така магазин "Сима" до Техномаркет и "Санекс"под "Валентина",бившата "Аврам Гачев"

Последна редакция: нд, 23 апр 2006, 14:10 от Hakiba

# 29
  • варненка от София
  • Мнения: 4 880
Ооо! Супер! Точно за това ровя и аз, понеже ще ставам варненка, живо ме интересува темата. Аз имам едно идея за травертин, но се чудя  дали няма да се хлъзгаме по това чудо...

Привет значи, аз от година вече станах варненка  Flutter

Иначе по темата, ние преди месец си купихме апартамент и сега ремонтираме, плочки и всичко за банята и тоалетната взехме от магазин Геотех, складовата база е в Кайсиева градина, а магазин имат и на Радецки 78

# 30
В новия тарговски център на ЕЛИС-ГЕ ....ЕЛЕ център има страхотни неща...плочи за баня  от Италия и Испания....на няколко ценови нива.....от 12 лв до 20 лв.......от 20лв до 30 лв....от 30 до 45лв  и над 45лв...голямо разнообразие .....промоций отстаки до 35% !!!!Никаде в града не сам видял нещо подобно Абе супер....правят и безплатни проекти. На втория етаж има италиански мебели и кухни. Имат още и Китаиски плочки и гранитогрес, смесители на много добри цени.....от там си купих всичко, направиха ми безплатни проекти и получих допалнителна отстапка:)  тела е 052/ 500 555

# 31
  • Варна
  • Мнения: 154
Мога само виетнамчето дето ни реди нашите да препоръчам. Да не се гъзурчиш с туй шкембе сама да ги лепиш  hahaha

Ако за Хайко става въпрос и аз го препоръчвам той май на цяла Варна реди плочките  newsm78

# 32
Мога само виетнамчето дето ни реди нашите да препоръчам. Да не се гъзурчиш с туй шкембе сама да ги лепиш  hahaha

Ако за Хайко става въпрос и аз го препоръчвам той май на цяла Варна реди плочките  newsm78

Имам чувството, че някои работят на комисион за Елис Ге, за да им правят реклама!
Трябва да се има в предвид, че лъскавата фасада не е всичко!


# 33
Мога само виетнамчето дето ни реди нашите да препоръчам. Да не се гъзурчиш с туй шкембе сама да ги лепиш  hahaha

Ако за Хайко става въпрос и аз го препоръчвам той май на цяла Варна реди плочките  newsm78

Az pak sam s mnogo dobri vpechatlenia ot Dossev Impex. Ne sluchaino vsichki stroitelni firmi rabotiat s tiah, zashoto imat nalichnosti na sklad, a ne da chakash s meseci dostavka na plochi i da te motaiat. Laskavite fasadi na niakoi magazini ne sa vsichko.
Tochno v Elis Ge poluchih mnogo naduto obslujvane i granitogresa ni beshe s ujasno kachestvo - neznam koe si !!! #2gunfire

# 34
  • Варна
  • Мнения: 567
Нашите баня и тоалетна са от Сима, която е до Метро. Като видях там изложената баня просто се влюбих.
Уточнявам от там са фаянса и теракотата (зелени)  - бяха на съвсем сносни цени, огледалото за банята, ваната и шкафче за тоалетната. Иначе тоалетната седалка, и двете мивки, които също са свежо зелени са купувани от Практикер и Мосю Бриколаж. А батериите са китайски, ефтини  и засега работят без проблем.

Не знам как да прикача снимки  Sad
Задължително ли трябва да ги има в нет-а , или може да само на компа ми?

# 35
  • Мнения: 1 449
Май от компа ще стане...

# 36
  • Мнения: 386
Много пари за фаянс и теракот, малко за фугиращи, залепващи смеси, това направих => яд ме е всеки път! Внимавай си и за подробностите.

# 37
  • Мнения: 23
Момичета, ще ми помогнете ли? Търся мивка Неос, не знам какточно се изписва на латиница. Българска марка е (или серия), имало склад във Варна. Някой срещал ли е това име?

# 38
  • Мнения: 2 784
Момичета, ще ми помогнете ли? Търся мивка Неос, не знам какточно се изписва на латиница. Българска марка е (или серия), имало склад във Варна. Някой срещал ли е това име?
И аз се интересувам. Това е българският полимер мрамор, нали? newsm78

# 39
  • Мнения: 13 512
В новия тарговски център на ЕЛИС-ГЕ ....ЕЛЕ център има страхотни неща...плочи за баня  от Италия и Испания....на няколко ценови нива.....от 12 лв до 20 лв.......от 20лв до 30 лв....от 30 до 45лв  и над 45лв...голямо разнообразие .....промоций отстаки до 35% !!!!Никаде в града не сам видял нещо подобно Абе супер....правят и безплатни проекти. На втория етаж има италиански мебели и кухни. Имат още и Китаиски плочки и гранитогрес, смесители на много добри цени.....от там си купих всичко, направиха ми безплатни проекти и получих допалнителна отстапка:)  тела е 052/ 500 555
:naughty:Elis G -не! Книга мога да напиша за това колко некоректни са-бавят с поръчките,мотаят, а плочките от 15-20 лева са 6237649023837-то качество и не стават за нищо!

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Момичета, ще ми помогнете ли? Търся мивка Неос, не знам какточно се изписва на латиница. Българска марка е (или серия), имало склад във Варна. Някой срещал ли е това име?
И аз се интересувам. Това е българският полимер мрамор, нали? newsm78

В магазин Самър ги има, също и в Сима. Всъщност не знам как се казват, но в тези магазини съм виждала такива български мивки.

# 41
  • Мнения: 2 784
Момичета, ще ми помогнете ли? Търся мивка Неос, не знам какточно се изписва на латиница. Българска марка е (или серия), имало склад във Варна. Някой срещал ли е това име?
И аз се интересувам. Това е българският полимер мрамор, нали? newsm78

В магазин Самър ги има, също и в Сима. Всъщност не знам как се казват, но в тези магазини съм виждала такива български мивки.
Ха сега де!  Embarassed Къде точно бяха Самър и Сима? newsm78

# 42
  • Варна
  • Мнения: 1 569
Ха сега де!  Embarassed Къде точно бяха Самър и Сима? newsm78

САМЪР
ОФИС И МАГАЗИН
Варна, бул. "Вл. Варненчик" № 267, 052/ 505 121,2, 3 ф.052/ 500 689 - това е бившия завод Вамо, след Шел. От бензиностанцията, не се качваш на булеварда а тръгваш по помощния път към Технополис
МАГАЗИНИ
Варна, ул. "Габрово" № 37, тел. 052/ 630 381

СИМА
бул."Цар Освободител"
Търговски център "Сима" (052) 571620- до Техномаркет Европа

# 43
  • Мнения: 2 784
Ха сега де!  Embarassed Къде точно бяха Самър и Сима? newsm78

САМЪР
ОФИС И МАГАЗИН
Варна, бул. "Вл. Варненчик" № 267, 052/ 505 121,2, 3 ф.052/ 500 689 - това е бившия завод Вамо, след Шел. От бензиностанцията, не се качваш на булеварда а тръгваш по помощния път към Технополис
МАГАЗИНИ
Варна, ул. "Габрово" № 37, тел. 052/ 630 381

СИМА
бул."Цар Освободител"
Търговски център "Сима" (052) 571620- до Техномаркет Европа
Тенкю!  bouquet

# 44
 Hug Re: Обзавеждане за баня - гр. Варна

Последна редакция: пт, 01 сеп 2006, 15:31 от csu

# 45
  • Варна
  • Мнения: 691
Аз работиа в Елис-Ге!
Какво по-точно не ви харесва тук?

# 46
  • Мнения: 5 622
Лятото правихме ремонт на банята и ВЦ-то при баба ми. Купихме плочки и санитария от Доминант М и Хикови. Много съм доволна. Сега чакам отговор на едно запитване от Хикови и ако има това, което искам, започваме ремонт и на нашата баня, пак с неща от техният магазин.

Имат разнообразие от модели и ценово също може да намерите това, което ви устройва. Аз съм много доволна  Peace

# 47
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Записвам се за темата. Дадохте ми идеи за магазини, които незнаех Heart Eyes Аз от половин месец търся лилави нюанси за банята и WC, но нищо засега Sad След Нова Година обаче ще подновя търсенето Crossing Arms

# 48
  • Мнения: 2 839
В Сима имаше много нежно лилав теракот и фаянс.
Декември го имаше със сигурност.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 1 180
В Сима имаше много нежно лилав теракот и фаянс.
Декември го имаше със сигурност.
Да, гледахме го, но не ни допадна защото от същата серия можех да го съчетая само с бяло и бежаво.
Спряхме се на модел от Досев- бяло със сиво и фриз от бордо Mr. Green Ще пратя снимка като стане. Дано се получи Praynig
А някой има ли баня в тези цветове?

# 50
  • Мнения: 1 359
Гледах лятото ,че правят някакъв голям търговки център Аква срещу Метро. Не беше отворен докато бяхме  в БГ и не можахме да разгледаме.Кажете ми какво се прадава там за обзавеждане на баня и на какви цени.

# 51
  • Мнения: 2 839
Какво значи на какви цени  newsm78 На най-различни  Mr. Green
Иначе продават май повече мебели, отколкото обзавеждане за баня. Фаянс, теракот няма, има обков, душ-кабини, вани ... това се сещам. Нещата са основно китайски, турски.

# 52
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Гледах лятото ,че правят някакъв голям търговки център Аква срещу Метро.

Тотално ме изнервят от тоя магазин! Close
3 пъти ходим вече към 18.00-18.30 часа, на вратата пише, че работното им време е до 19.00, а вече са затворени, последния път дори паркингът беше заключен. Направо нямам думи!

# 53
  • Варна
  • Мнения: 311
Момичета, ще ми помогнете ли? Търся мивка Неос, не знам какточно се изписва на латиница. Българска марка е (или серия), имало склад във Варна. Някой срещал ли е това име?
И аз се интересувам. Това е българският полимер мрамор, нали? newsm78

В магазин Самър ги има, също и в Сима. Всъщност не знам как се казват, но в тези магазини съм виждала такива български мивки.


И аз да добавя наи изгодно излизат да се поръчат във Филбо (складът по пътя към Зап. пром. зона), иначе съм ги виждала и в Мебелната къща

# 54
  • Варна
  • Мнения: 1 180
Гледах лятото ,че правят някакъв голям търговки център Аква срещу Метро. Не беше отворен докато бяхме  в БГ и не можахме да разгледаме.Кажете ми какво се прадава там за обзавеждане на баня и на какви цени.
И аз нямам добро мнение за този магазин!

# 55
  • Варна
  • Мнения: 791
И на нас ни предстои ремонт на банята и съм се луднала от мисли. Я кажете по колко върви сега поставяне на плочки, че на нас ни искат по 16 лв/ кв.м. и ми се вижда много.
    А мнения за окачен таван, че съвсем ще се побъркам- едни ми казват непременно да сложим, други- в никакъв случей, да дишал тавана трябвало...???
    Мнения за МДФ и полистирол мебели за баня? Също чувам 2 -те крайни мнения???

# 56
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Ние платихме по 10 лв. на кв. м. Ако ви се налага да се прави и замазка, още по 3,50 лв. на кв. м.
Ние ще слагаме окачен таван... просто няма друг начин да скрием тръбите на горния етаж. В Бургас банята в апартамента ни е с окачен таван и нямахме никакви проблеми!

# 57
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Да ви питам - някой ходи ли вече на "Трите ключа"? Видях, че Досев правят намаления...

# 58
  • Варна
  • Мнения: 791
Ние такмо се каним да ходим утре, че до броени дни  мятаме банята, трябва да вземем окончателно решение- струва си да се види и на изложението какво се предлага, понякога има по-изгодни оферти... някой ако вече е ходил, ще ми е интересно и аз да разбера. То свършвало сега в неделя, добре че забелязах  ooooh!

Кажете, моля ви се, нормално ли е да ми искат по 16 лв/кв.м. за поставяне на плочки + допълнително ако имало фризове- по 6 лв. линейния метър, за лайсни по 3 лв. за линеен метър ???Много сме раздвоени- хем са сигурни майсторите, качествено работят, хем приятелки ми казват, че такива били тарикати- за всичко допълнително да взимат, нямало такова нещо...
Дайте някой свестен майстор? Де го това виетнамче, дето го хвалите?

# 59
Здравейте, на мен ми се налага да си обзавеждам апартамент. Строителя ми даде възможност да си избера плочки за банята и кухнята, което място си пожелая. За съжаление и аз като някои от вас бях чувала хубави неща за магазин Хикови, но вече мнението ми се промени. Взех си плочките за банята от тях, избрах български на КАй, вярно качеството на българският фаянс не е като на испанския, но според мен се доближават. След като ми сложиха плочките в банята се оказа, че за I во качество цветовете в кашоните много делят.Майсторите скриха недостаъка като ги сложиха на мястото където ще бъде душ кабината. Както и да е останах що годе доволна от избора като начало за магазин и плочки. Дойде и момнета, в който трябваше да избирам за кухнята гранитогрес отидох пак в магазин "Хикови" и ми предложиха някакъв гранитогрес който уж бил на прмоция, Италиански около 15 лв м2.Много се чудех, защото първо плочките които си бях харесала ги нямаха в наличност. После когато отидох в склада ми казаха, че биле на промоция до изчерпване на количествата. харесах ги платих и се пребрах в къщи уж доволна от избора. На следващия ден ми звъни изпълнителя на блока и ми каза,че по-отвратителни плочки от моите не е виждал. отидохме с него да ги връщаме за 6 м2 такъв голям проблем стана,че се чудя как неги е срам да се злепоставят потози начин.Искам да ви кажа скъпи дами,че господин Хиков неприема рекламация поникакъв начин относно продуктите си, Замяна, подмяна на закупена стока не се връща,така че оттук нататък Вие решавате недай си боже да се окажат дефектни плочките в кашоните ще трябва да купувате още, а ако са по 80 лв м2? Въобще несъм доволна от тях, както и от отношението на склададжийката и продавачките в склада, бяха много дръпнати и недружелюбни. Помислете, проучете всички варианти и тогава се впускайте в покупката на строителни материали.  newsm78

# 60
  • Мнения: 314
ул.''Кавала''11 Hug Hug
Взех си плочки от тях за баните и теракот за коридора,много съм доволна.Избора на плочки обаче не им е много голям,защото предимно наблягат на санитарен фаянс, вани и душ кабини.Ваните са български има и с хидромасаж, с 25 год. гаранция.Вана също от тях ще си вземем.И там имат както навсякъде и турски и китайски фаянс,но с високо качество.Не предлагат боклуци.Много са любезни. Laughing

# 61
  • Мнения: 2 839
Не е ли Сима това?

# 62
  • Мнения: 314
Не е,СИМА бяха на номер 7,но магазина им се измести горе до Техномаркет,а на негово място има магазин за мебели.Този магазин е малко по-надолу от бившия магазин СИМА. Grinning
А в магазина за мебели между другото има също доста интересни неща. Peace

# 63
  • Мнения: 13 512
Не е,СИМА бяха на номер 7,но магазина им се измести горе до Техномаркет,а на негово място има магазин за мебели.Този магазин е малко по-надолу от бившия магазин СИМА. Grinning
А в магазина за мебели между другото има също доста интересни неща. Peace
как се казава магазина? Или фирмата? От Испания ли са плочките?

# 64
  • Мнения: 314
Ми незнам как се казва.Срещу него има магазин за пуловери.Моите плочки са испански,имат и италиански.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 791
Аз бих препоръчала "Джорди"- имат няколко магазина. Предлагат български, турски, испански плочки, много са любезни, обръщат ти внимание, без да се натрапват, помагат, ориентират и не лъжат Wink. Цените им са много добри. Обиколила съм целия град и всички възможни места за плочки...тук намерих това, което ми трябваше и понеже не видях някой да ги споменава, поисках да споделя това. Предлагат и безплатна доставка до дома. Лично аз там намерих плочки, които не срещнах никъде другаде в града, за разлика от масово повтарящите се тук и там..."Досев" също бих препоръчала, но за който му се отделят повече парички Wink Sunglasses

Е, метнахме я нашата баня- 3 дена сменяхме цялото ВиК, че и Ел-а се наложи да оправяме- та сега в понеделник чакам с нетърпение плочкаджията. Писна ми без баня и децата да разнасят прахоляците, докато аз тичам с метлата и стирката- да са здравички да ходят на училище и градина, че много тежко иначе  да се прескачат с майсторите вкъщи...няма къде да се денем...

# 66
  • Мнения: 1 558
A някой знае ли къде във Варна мога да намеря душкабина с размери 100х100 см или 120х90см?

# 67
  • Мнения: 2 839
A някой знае ли къде във Варна мога да намеря душкабина с размери 100х100 см или 120х90см?
100х100 съм виждала в Аквацентър, срещу Метро и също в Сима.

# 68
Наскоро правих ремонт на баня и обиколих повечето споменати магазини тук. Като обща тенденция мога да кажа, че във Варна е доста сложно да се намерят качествени неща, а повечето фирми лъжат, че са вносители на качествени испански и италиански фаянс и теракот.
Като такъв пример бих дал Хикови, които започнаха като вносител на известни марки, а напоследък магазинът им на Опълченска започва да се превръща в мострена зала на прекрасно изглеждащи изделия, без лого със съмнителни гаранции за качество. Добър маркетинг - да започнеш с реклама на известни заводи в Европа и после да вкараш китайски изделия на скъпи цени. Внимавайте и не се връзвайте на големи реклами и билборди Simple Smile
Според мен най-доброто качество е на българските изделия - фаянс и теракот, цените са приемливи, а напоследък китайските изделия са умело маскирани с произход Италия и Испания.

# 69
  • Мнения: 2 640
Днес ходихме до пвечето от препоръчаните магазини. Май най ми харесаха дизайните в Досев и Мартинели. За качество още не мога да кажа, другата седмица окончателно ще решим какво да бъде и да ги купим.

# 70
  • Мнения: 2 640
Някой беше писал че е доволен от едно малко магазинче което прави шкафове за баня по размери на клиента - попрегелдах темата на зад, но не намерих името и координати на магазинчето.

Явно аз съм се заблудила че става въпрос за Доминант М - днес ходихме но има само стандартни размери шкафове за мивка, а ние искаме да си сложим две мивки в един плот и да направим шкаф за пералнята.

Може ли ако някой се сеща кое беше  магазинчето или пък се включи клиент на магазинчето да сподели по вече инфо?

# 71
  • Мнения: 4 187
Мебели за баня по индивидуален проект прават във VIKARD.

Варна
ул. ''Ген. Колев'' 74a; тел.: 052/616 380;
нов шоурум
ул. "Иван Вазов" 41-43; тел.: 0899 917 173

# 72
  • Мнения: 2 640
Благодаря Стар. Не беше май този споменат...но ще отида и до него.

# 73
Магазинът за мебели за баня по проект е на "Джорди-22" и се намира на ул." Кавала" 17, мисля че при тях ще бъдете най-доволни, имат си и сайт www.jordy22.com и могат да ви предлажат всичко що се касае за банята

# 74
  • Варна
  • Мнения: 478
Както вече са ти казали -Досев Импекс доле до гарата.Гарантирам че са италиански и с добро качество на сносни цени.И ние от там си направихме банята но не мога да качвам снимки за да ти покажа.

# 75
  • Мнения: 1 312
И ние си направихме банята с Джорди.
Всичко взехме от там.
Без майсторите.

# 76
  • Мнения: X
Аз лично много си изпатих от Досев - даже бях пускала тема тук през лятото. Ето линк към темата, че не ми се описва пак всичко, че ще се ядосам отново: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=212981.0. И без друго всеки път като вляза в банята погледа ми е върху различните нюанси на плочките и това лято пак ще имаме ремонт в банята Twisted Evil

# 77
Здр., Честита Коледа на всички във форума, аз лично работя в тази фирма и така като гледам коментарите ви бих ви посъветвал, да обръщате голямо внимание на майсторите. Честно казано има доста добри варианти на добра цена, но като влезете в магазина просто питайте!!! Питайте за модела който сте си харесали, не е възможно да не ви обърнат внимание. Аз лично мога да ви уверя че при нас има фаянс от Испания, който е с безупречно качество. За всички който си купуват български фаянс и теракот, мога да им дам съвет, че нещата не са съвършенни но са произведени в България. Смесителите на Видима са с най-добро качество продавани в момента на Българския и Европейски пазар. Санитарния фаянс на Видима- Севлиево и Фаянс- Каспичан е с много добро качество, не се заблуждавайте че турския санитарен фаянс е по-евтин, защото почти винаги евтиното излиза скъпо. Оставям и малко кординати на фирмата с пожелание донякъде да ви се решат проблемите. Весели празници!
 
web: jordy22.com, jordy22.net, jordy22.info
СКЛАДОВА БАЗА - ВАРНА Западна промишлена зона
/бивш склад на Валентина/    
 
 Работно време
Понеделник - Неделя: 9.00 - 18.30 ч
 
 тел./факс:(+359 52) 730 833
моб.тел: (+359 896) 78 78 74

--------------------------------------------------------------------------------
 
СКЛАДОВА БАЗА - ПРОВАДИЯ ул. "Борис Мавроганов" N4
Работно време
Понеделник - Събота 9.00 - 18.30 ч.
  
 тел./факс: (+359 518) 60 22

--------------------------------------------------------------------------------
 
Магазини Джорди 22 ЕООД
Всичко за Вашата баня ВАРНА
  
 ул. "Кавала" N 10
Работно време
Понеделник - Петък 9.00 - 18.30 ч.
Събота 9.00 - 14.00 ч.
    
 
 тел:(+359 52) 600 673
 ул. "Кавала" N17
Работно време
Понеделник - Петък 9.00 - 18.30 ч.
Събота 9.00 - 14.00 ч.
 

 гр. Провадия
 ул."Цар Освободител" N 37
Работно време
Понеделник - Събота 9.00 - 18.30 ч.
 
 моб. тел: (+359 896) 66 24 14

--------------------------------------------------------------------------------
 
ОФИС ВАРНА Западна промишлена зона
/бивш склад на Валентина/  
 тел./факс:(+359 52) 506 615
моб.тел: (+359 896) 78 78 75
  office@jordy22.com
 jordy22@mail.bg

# 78
za cjalostno oburudvane s ViK materiali, kakto i kompleksno oborudvane za banja / mivki,toaletni kazan4eta, baterii, dush kabini, vani i asortimenti za banja/  moje da namerite v slad Filbo - Zapadna promi6lena zona /krai ezernija pat za Devnja/

# 79
  • Мнения: 636
Не съм съгласна, че плочките в Елис-Ге не струват. Изцяло от тях сме купували досега и не съм имала никакви проблеми. Е последно преди 5 години беше, но не вярвам да има промяна.

# 80
  • Мнения: 5 178
Има един магазин на ул. "Кап. Петко войвода", това е малко в страни от площадчето на Ритуална зала. Магазина е на "Доминант-М". Аз там си харесах плочки - испански, за 16лв/кв.м Peace

А това са самите плочки Wink http://www.baldocer.com/htm_english/showrooms/20x30/showroom_papiro_20x30.htm

И нашите са от там. Доволни сме Mr. Green Heart Eyes .

За Досев много внимавай, защото в кашони на които пише първо качество излизат плочки XXXX качество.. Право на рекламация нямаш. Вече 2-ма приятели се набутват взерски, на едните плочките са на дъга, чудни фуги имат #Cussing out #2gunfire

В Керамик Маркет също имаше интересни предложения.

# 81
  • Мнения: 5 178
Мебели за баня по индивидуален проект прават във VIKARD.

Варна
ул. ''Ген. Колев'' 74a; тел.: 052/616 380;
нов шоурум
ул. "Иван Вазов" 41-43; тел.: 0899 917 173


Да, нашата мивка е от тях и съм много доволна. Испанска, и няма нищо общо като вид с Мидите на Видима
Имат хубави мебели, работят и по поръчка. Завода мисля е в Русе

# 82
здравейте и от мен.  Embarassedвъв връзка с тягостното обзавеждане на бани някой ще сподели ли ако има опит с ваните- много бих искала хидромасажна, но цените са толкова различни- от 1000 до 3500  newsm78. Някой нещо да препоръча??? ooooh! благодарство предварително  Shocked

Последна редакция: вт, 26 фев 2008, 11:13 от mamagaby

# 83
  • Мнения: 314
Български вани,акрилни,произведени в Пловдив с 25 год. гаранция.Австрийски хидромасажни системи с 2 год. гаранция.Нашата е такава,модела е Лондон.Oще не е монтирана,но не мисля,че ще имаме проблеми.Струваше около 1400лв.За тези пари решихме да се спрем на българска,а не китайска или турска.Иначе за чехските знам,че са качествени ,но доста по-скъпи.

# 84
Здравейте! Късничко открих този интересен сайт! Close Но с удоволствие ще ви препоръчам магазин за обзавеждане на банята. В него можете да намерите всичко необходимо за вашата баня след теракота и фаянса. Има хидромасажни вани ,душкабини, шкаф мивки, интересни огледала с осветление и аксесоари на мн.добри цени. А при по-комплексно обзавеждане правят и страхотни отстъпки от порядъка на 20-35%  За тези които се интересуват -маг. се намира на ул. Патриарх Евтимий" 36 това е в отсечката между двата бул. Сливница и Владислав.  Аз сега правя ремонт и си накупих всичко от там. В момента имат страхотна пролетна промоция до края на април.

Общи условия

Активация на акаунт