А има ли доволни от 45 ясла на Майор Томпсън?

  • 3 655
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 928
Понеже тази ясла ми е най-удобна подадох документи там. В момента от там вземам кухня и съм доволна и от храната, и от лелите дето я дават. Винаги са усмихнати и правят комплименти на малчо.
От малкото мнения прочетени тук във форума останах с впечатлението, че яслата не става. Затова кажете има ли доволни   bouquet

# 1
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Въпреки широко разпространеното мнение, че "не става" аз говоря баш за нея.

# 2
  • Мнения: 928
Въпреки широко разпространеното мнение, че "не става" аз говоря баш за нея.

супер  smile3521

# 3
  • Мнения: 928
Никой друг ли не посещава тази ясла?  Sad

# 4
  • София
  • Мнения: 6 259
Подновявам тази тема, а не пускам нова, защото моята щеше да бъде абсолютно същата. На мен също яслата ми е на удобно място, така че ще съм ви благодарна  Hug за всякакви отзиви по въпроса.

bejbi, пишеш, че си подавала там документи. А кога се прави това - сега или в началото на календарната година, т. е. през януари? Звънях им на телефона, който взех от бг-мамма, но никой не вдига. Аз мисля да гледам Ади, докато ми изтече майчинството. Тя става на две в края на юли догодина, така че ще й се наложи да тръгне на ясла някъде следващия септември. Ще съм ти благодарна за отговора, както и на всички останали мами, които знаят нещо по въпроса!

# 5
  • Мнения: 928
Миличка, за съжаление, много мами ми се оплакаха от тази ясла. Условията вътре не били добри, но доколкото знам сега направиха ремонт, та от тази гледна точка може да е ОК.
Другото, което ми казаха е, че лелите не гледали децата. Тази информация не е тук от форума, а от други майки Sad . Ние засега сме в яслата на Св. Наум. Ако там не ни бяха приели, щяхме да си ходим в тази на М. Томпсън, колкото и да е лоша. Телефона май беше променен. Пробвай с 8 отпред - 8621077. Уговори си среща с директорката или направо отиди на място. Поискай да влезеш и да разгледаш, за да видиш какво е вътре. Там винаги има места и в кухнята, и в яслата, но за всеки случай питай дали да подадеш молба отсега.
Щом ще тръгвате чак следващия септември, имаш достатъчно време да избереш най-добрата ясла   bouquet 

# 6
  • София
  • Мнения: 3 421
 Дъщеря ми е била на ясла там. Писала съм много пъти и не ми се повтаря повече(някой ако иска да потърси в мненията ми).
 Заради лошият спомен от там не посмях да пусна сина на ясла и като цяло вече съм против яслите.

Само мога да кажа, че ако за другите ясли се чакаше с месеци и години, то там занесох документите юли, а тръгна септември(за сравнение в Люлин бях подала молбата й като беше на 1 г. и така и не я приеха).

Децата ги извеждат рядко(да не кажа въобще) и двора е ужасен.

Съмнявам се нещата да са се променили много.

Иначе директорката е много приятен човек, но това едва ли може да направи цялата ясла приятна.

# 7
  • София
  • Мнения: 6 259
Момичета, много ви благодаря за бързите отговори! Аз самата съм работила като учителка по английски в детска градина преди години (тази на "Розова долина", водят е една от "хубавите"). Понякога се качвах с децата и на ски училище, а понякога и със ски училището  Laughing (все пак бях още студентка без семейство и ангажименти), та се "запознах" с доста детски градини - държавни и частни. Някои от частните взимат и двегодишни, та са си почти ясли. Сори за офф-а, но мисълта ми е, че на доста неща съм се нагледала за една година. Ако имах избор, нямаше да я давам Ади на ясла или градина, но просто нямам избор  Hug ! Все пак ми бяхте от полза - така или иначе мога да изчакам до януари и тогава да подам молба, щом има места.

Общи условия

Активация на акаунт