златно чудо 14 макс

  • 23 262
  • 47
  •   1
Отговори
здравейте мамчета,
някой пил ли е златно чудо 14 макс и има ли ефект ? трябва да сваля спешно 10-12 кг.Помагайте !!!

# 1
  • Мнения: 161
Айде де и аз искам, но не мога да го намеря. При нас в аптеките го няма. Има само старото

# 2
  • Мнения: 1 120
A каква е разликата между двете?

# 3
  • там край реката
  • Мнения: 153
Здравейте!Аз пих Златно чудо / обикновеното/ и за 2 месеца свалих около 7 килограма.Лошото е ,че веднага след това забременях и сега трябва да свалям около 10  Mr. Green.Сега съм си купила Златно чудо 14 - макс.Разликата между двете е,че обикновеното е повече за прочистване на организма,а Макс е разработено специално за отслабване.Иначе се пият по една и съща схема.Започнах да пия Макс от тази сутрин и след един месец ще съобщя резултата Peace

# 4
какви са съставките на това чудо, че още кърмя?

# 5
  • Мнения: 1 195
Айде де и аз искам, но не мога да го намеря. При нас в аптеките го няма. Има само старото
До Втора градска има няколко апреки на ул Козлудуй, там го има.
И аз се каня да си купя това "чудо" че не мога да се справя с тия килограмиии и се побърквам вече smile3518 smile3518 smile3518 smile3518
А някой да знае колко парички е?

# 6
  • Мнения: 313
в пловдив като цена макса е между 19-21лв., ефектът за отслабване е твърде индивидуален, зависи дали е съчетан с диета и спортуване. newsm22

# 7
  • Мнения: 1 120
И аз съм пила само от обиковеното. От 3 изпити шишета резултата беше -3 кг.
Дайте инфо за Варна , къде да го има това макс?

# 8
  • там край реката
  • Мнения: 153
какви са съставките на това чудо, че още кърмя?

Само билки и пчелен мед.

# 9
аз сега пия старото чудо това,което не е макс при мен ефект има на спазвам и диета то ми помага да пропускам едно-две хапвания като ми свърши това шишенце ще пробвам и макс

# 10
  • Мнения: 2 531
Моя приятелка отслабна 16 кг за 3 месеца със златно чудо преди 2 г. Спазваше и диета и на фитнес ходеше! Да добавя  че килцата и са трупани години и отдавна се опитва да ги свали!
Аз започнах макс  и от първия курс резултата е - 3кг! Сега почвам и антицелулитни процедури и продължавам с чудото!

# 11
  • Мнения: 1 934
Някой знаели къде в Пловдив го има.

# 12
  • Мнения: 2 531
Аз си го взех от кварталната аптека!

# 13
  • Мнения: 295
Аз съм пила първото има ефект. Grinning

# 14
  • Мнения: 1 258
Извинявайте,ама след последните реклами не бих си купила това Златно чудо.Това е пример как една реклама може да отврати потенциален купувач.Може и да се подвеждам,ама това е положението.

Пия кафето за отслабване(без резултат).

Общи условия

Активация на акаунт