Имам въпрос за "Златно чудо" 14

  • 4 981
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
Сигурно някъде във форума има такава тема, но имам въпрос - Кой го пие това нещо? Аз съм почнала от два дни и го пия по листовката, но искам да знам освен,че ограничаваш храните, там където пише "Златно Чудо" - заменяте цялото хранене или просто го пиете 30 мин. преди хранене, защото в другата листовка пише 2-3 пъти 30 мин. преди хранене.

# 1
# 2
  • Мнения: 295
az sam go pila predi 2 godini zamestva edno cylo ydene ima efekt  Embarassed

# 3
  • Мнения: 282
Заменя изцяло едно ядене.Аз го пия вече от три седмици и наистина има ефект. Peace

# 4
  • Мнения: 3 372
Аз го пия сегя и няма ефект #2gunfire

# 5
  • Мнения: 68
Ако се спазва диетата,спомената в листовката,според мен няма да има голямо значение дали пиеш златно чудо или не!Майка ми отслабна първата седмица с 4 кг.,оттам нататък-нищо.

# 6
  • Мнения: 1 232
Пия го от две седмици ,за сега съм -3,но наистина се замества ядене и трябва да се спазва,осезаемия ефект е 4,5 и 6 ден когато се заменят две хранения.Харесва ми за сега продължавам Simple Smile

# 7
цяла хранене замества аз сега го пия и има ефект дори без диета +много сладкишчета

# 8
  • Мнения: 1 232
цяла хранене замества аз сега го пия и има ефект дори без диета +много сладкишчета
е ма то заместването на едно хранене си е своево рода диета Simple Smile.Но си е стимул отвсякъде и убива апетита отвсякъде.Ето например снощи пих Златното чудо,тази сутрен също трябваше да го пия и да не ям очаквах,че ще се събудя "овълчена",да ама не изкарах си нормално до обед гладна.А ти какви сладкишчета ядеш,в схемата се препоръчва те да се избягват както и прекалено мазни храни?

# 9
  • София
  • Мнения: 301
Замества цяло хранене. Гледам една приятелка която го пие вече 5 месеца почти непрекъснато и не виждам нещо да е отслабнала драстично. Може би по-скоро намалява апетита.

# 10
  • Мнения: 328
Пих Биоактив,ядох зелева супа,лимони до вкисване и какво ли още не.Само това прехвалено "Златно чудо" още не съм пробвала,ама сега като чета,ще взема и него да го тествам.

# 11
  • Мнения: 1 232
Замества цяло хранене. Гледам една приятелка която го пие вече 5 месеца почти непрекъснато и не виждам нещо да е отслабнала драстично. Може би по-скоро намалява апетита.
ами зависи какво е  яла все пак ,ако през останалото време наваксва в количеството храна няма ка да отслабне ,аз за две седмици съм -4.Но не ям сладко,тестени храни и закуски,както и прекалено мазни храни.Сега незнам как ще удържа утре фронта като дечко има рожден ден,а аз много обичам сладко,а две седмици единственото сладко което съм яла е мюсли и чудото разбирасе ,а и кафява захар в кафето

# 12
  • Мнения: 1 232
Пих Биоактив,ядох зелева супа,лимони до вкисване и какво ли още не.Само това прехвалено "Златно чудо" още не съм пробвала,ама сега като чета,ще взема и него да го тествам.
спазвай схемата и гаранция ще имаш успех

# 13
  • Мнения: 2 957
Според мен само с диетата без Златното чудо ще има ефект.То реално погледнато си е жив глад.

# 14
  • Мнения: 1 232
Според мен само с диетата без Златното чудо ще има ефект.То реално погледнато си е жив глад.
да това е самата истина,когато имаш воля и инат да си гладен ,а да търпиш,а чудото притъпява глада.Дано не ви звуча като агент Grinning на въпросната добавка,аз самата възнамерявам да спра да си я купувам в момента ,в който свикна със режима който спазвам сега

Общи условия

Активация на акаунт