ПОДОБНО НА НИСКО-ВЪГЛЕХИДРАТНАТА ДИЕТА

  • 5 929
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 951
Миналата година спазвах диета,която като чета във форума май е НВД.Правих я два месеца и отслабнах с с около 10кг. Давам ви два линка на със снимки на таблиците с точки по които се хранех.Не трябва да се правят повече от 40 точки на ден.Има известна разлика между двете таблици,но аз се водих главно от първата/защото втората по-късно я видях във вестник Труд/.Мисля че е НВД,защото гледайки кои продукти са с малко или нула точки са точно богатите на протеини, и затова аз я знам като протеинова диета.
Сега и аз от днес почнах отново тази диета,защото от бременноста имам 8-9 килца в излишък  Cry
Ето и линковете /дано се четат хубаво/
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=533661
http://www.snimka.bg/profile.php?edit_photo&photo_id=533660

Последна редакция: вт, 04 апр 2006, 12:08 от diksi

# 1
  • Мнения: 249
След диетата не качи ли обратно килограми?

# 2
  • Мнения: 176
diksi дай малко подробности за тия точки, по колко на ден ?

# 3
  • Мнения: 8 917
Майка ми преди 15 години я спазва и тогава бе отслабнала за месец 8 кг. Но трябва абсолютно точно да се спазват. При нея бе така - първата седмица на ден се "изяждат" по 5 точки, на втората - 10, на третата -15 и на четвъртата - 20. Иначе като гледам "точкуването" е същото, без разлика.

Последна редакция: пн, 03 апр 2006, 18:25 от The Sun

# 4
  • Мнения: 8 917
Разгледах ги в детайли - говоря за първата. Peace

# 5
  • Мнения: 1 951
ЛейдиЛил , аз по време на диетата забременях и това с възобновяването беше неизбежно  Grinning Затова сега вече е време за втори опит  Mr. Green
naj_mama, не повече от 40 точки на ден  Naughty

# 6
  • Мнения: 1 951
Сложих вече лентичката за изгубени килограми   и дано има какво да отбелязвам по нея  newsm47 newsm17

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
А като грамаж има ли значение колко се яде?Нещо,което е 0 точки и ма ли значение дали ядеш 100гр. или 500гр.

# 8
  • Мнения: 93
Според първата таблица излиза, че четири мандарини правят 40 точки, което пък е равно на няколко палачинки. Или аз нещо не смятам добре, или нещо с таблицата не е както трябва.  newsm78

# 9
  • Мнения: 21
А като грамаж има ли значение колко се яде?Нещо,което е 0 точки и ма ли значение дали ядеш 100гр. или 500гр.
И аз искам да знам.Дай повече информация.

# 10
  • Мнения: 2 956
Момичета...това е т.нар. Точкова диета...
ето повече инфо
http://rozali.com/diet.php?l=a&p=96

# 11
  • Мнения: 1 951
Ами мандарината е плод,т.е. въглехидрати - в нея няма мазнини и белтъци, и затова плодове не трябва да се ядат  Sad
А пък за количеството няма значение,важно е да не прехвъляш 40 точки

# 12
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Как така няма значение?Гледам,че пилешкото месо е 0 точки,каквото и количаство пилешко да изям пак ли се брои за 0 точки?

# 13
  • Мнения: 1 547
Как така няма значение?Гледам,че пилешкото месо е 0 точки,каквото и количаство пилешко да изям пак ли се брои за 0 точки?

chocha, то си пише - точките са за 100 гр. месо - преди да бъдат изброени видовете месо, пише, че става въпрос за 100 гр.

Това е диетата на Алена. Вариант на НВД е, но НВД е по-скоро начин на хранене, докато точковата диета не е балансирана и може да доведе до разни дефицити в организма  Naughty

# 14
  • Варна
  • Мнения: 4 818
Успех и да не прекалявате с ограниченията дълго време! Умната! Hug

Общи условия

Активация на акаунт