Отслабване с ...картофи и хляб!?

  • 15 406
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 144
Какво ще кажете за такава диета?  Grinning Казаха ми я вчера. Изпробвана била от български медийни величия, с доказан ефект за сваляне на килограми и задържането им след това. Състои се в следното:
5 дни
- препечен бял хляб
- печени на фурна, без мазнина и сол, с обелките картофи
- много вода
-много билков чай

Няма строго ограничение в колбичеството на позволената храна, но не се яде нищо друго, както и мазнини и сол. Не се пие и кафе, разбира се и никакъв алкохол. Може да си позволите по лъжичка мед с чая, но е желателно да я пропуснете.
Понасяла се лесно, защото хляба и картофите засищат добре. Твърдят, че диетата е пречистваща за организма.
Интересно. Мисля да пробвам.  Grinning

# 1
  • Linz
  • Мнения: 11 619
"Хляб" и "пречистване на организма" не ми се връзват много. Особено пък бял хляб! Shocked
И "на корем" ли се плюска? #Crazy

# 2
  • Мнения: 258
Струва ми се, че с тази "диетка" за 1 седмица ще стана поне +2 кг. Mr. Green

# 3
  • Мнения: 5 317
Аз в момента спазвам великденските пости и ям основно хляб,картофи,ориз.Изяждам минимум по един хляб на ден и съм свалила 3 килограма(по принцип не искам да отслабвам).Имам и други познати които постят,но напълняват. Така че при всеки е различно,но си мисля,че от тези храни се качват килограми.

Последна редакция: нд, 26 мар 2006, 18:59 от brianna

# 4
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз в момента спазвам коледните пости
Великденски пости Wink
 Когато съм постила съм отслабвала, при всеки е различно.Но за диетата не вярвам да е успешна Confused

# 5
  • Мнения: 1 183
И аз не вярвам да успешна, но при всички е различно  newsm78

# 6
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Всичко е до организъм и количество храна. Аз ям като невидяла всичко каквото ми мине през погледа /в момента набивам чипс/ и не качвам килограми, колежка и домат да хапне на гъзеца й се лепи!   Mr. Green

# 7
  • Мнения: 5 317
Аз в момента спазвам коледните пости
Великденски пости Wink
ooooh! ooooh! ooooh!

# 8
# 9
  • Мнения: 4 358
Днес писах в друга тема, че докато кърмех спазвах диета. Хапвах повечко хляб, картофи и ориз, а отслабвах.
Мисля, че всичко е до организъм. За всяка жена има подходяща диета, просто трябва да я открие.

# 10
  • София
  • Мнения: 3 328
Чувала съм, че еднообразното хранене също води до отслабване.

# 11
  • Мнения: 11 538
Много интересно-ще взема да пробвам,само да не стане обратното rotfImaoмакар че този бял хляб много ме съмнява.Но пък си спомням,че една колежка отслабваше с препечени филии с масло. Shocked

# 12
  • Мнения: 1 455
Всичко е до ген, метаболизъм, начин на живот. Аз определено не бих се чувствала добре само на хляб и картофи, най - малкото, че от толкова въглехидрати само ще ми се спи и едва ли ще имам енергия. Но това съм си аз, някои може да се чувстват добре от този начин на хранене. Все пак, еднообразното хранене не е добра идея.

# 13
  • Мнения: 10 758
Нещо не ми вдъхва доверие тази диетка.Бял хляб, картофи....и всичко това на корем newsm78.Да, верно е на корем...лепи се на корема и на някои други части около корема Mr. Green

# 14
  • Мнения: 814
Чудят се вече какво да измислят  ooooh!. По смешна диета не съм чувала

Общи условия

Активация на акаунт