отслабване след раждането

  • 9 509
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 153
Здравеите.През бременноста качих 33 кг и е много подтискащо. Винаги сам била около 52-55кг и много ми тежат.Хапвах си но не съм прекалявала.Моляви споделете от опита си как отслабнахте, защото идва лято все пак.

# 1
  • Мнения: 1 107
Приготви се за дълги, многочасови разходки с количката на бърз ход и няма да усетиш как ще се стопиш  Peace

# 2
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Откакто съм се прибрала закусвам само мюсли.Ако сме на разходка обядвам чак към 4-5 часа и по-късно вечеря.Почти не се ограничавам,но наблягам и на плодовете.Остават ми 2 кг.

# 3
Най-добре се обърни към "Красива мама", там има много по темата.
А моето лично мнение е (понеже и аз толкова кг трупнах, че даже май и повече) - килограмите или сами ще се махнат, или ще трябва да положиш усилия. И в двата случая радвай се на повода за тези 33 кг и не се измъчвай с това дали идва лято или не.

# 4
  • Мнения: 345
АЗ КАЧИХ 20  Shocked
ами свалих си ги като пич,много плодове обожавам ябълки и кисело мляко,разходките и готово Peace
ограничавах се определено с хапването,беше ми зор,защото съм си пощелива Embarassed

# 5
  • Мнения: 153
А за колко време ги свалихте?Не ми се ще да ги нося колкото повирието 9 мес. качваш 9 сваляш.

# 6
  • Мнения: 331
не искам да те разочаровам, но аз скоро ще направя 2 години от моите 33 кг и имам още 6, които не мърдат. зависи на колко си години, движението, какво ядеш по принцип...
при първата бременност - на 22 ги свалих за 7-8 месеца. но сега... на 31 - още се мъча.

# 7
  • Мнения: 524
А аз все още имам да свалям 25 кг. Кърмя бебо и няма как особено да се огранича, защото веднага ми намалява кърмата. Twisted Evil
Та още си ги нося. Като спра да кърмя с глад и упорство ще стане Wink. Има мами , които от кърменето свалят. Аз явно не съм от тях. До организъм си е...

# 8
  • София
  • Мнения: 1 320
Аз качих 31 кг   Embarassed

След 12 дни сина ми ще стане на 6 месеца, а аз имам за сваляне (последно мерене днес сутринта) точно 500 грама!!!  Mr. Green
Всичко си е до организам, контрол върху храната, много движение. Не съм спазвала за ден дори някаква строга диета!!!  Simple Smile

На мен също ми  бе много гадно и потискащо, но килограми се свалят, е не чак толкова лесно, колкото се качват........

Успех!

# 9
  • Мнения: 268
 Здрасти, аз качих 11 кг по време на бременноста. Раждането беше много трудно и от претеснение за бебчо свалих почти всичко още в болницата.
 Е като се пребрах в къще, почнах доста повечко да хапвам,пък и нали кърмех, успях пак да си кача няколко кг. Embarassed
 Сега година след раждането, съм по-слаба от преди да забременея и не ми личи, че съм раждала Simple Smile
 Всичко си е строго индивидуално до човека.
 Най-важното е сега да си хапваш колкото ти се яде,а пък килограмите ще ги свалиш като родиш
 Желая ти леко раждане и едно прекрасно бебче  bouquet

# 10
  • Мнения: 5 103
Ох мене също ме притеснява отслабването, но аз съм качила 14килограма до сега, с много ограничения.
Страх ме е да не кача много, защото после знам как се свалят #Crazy

# 11
  • Мнения: 1 976
На 31 години съм, качих 30 кг, а може и отгоре, защото последните дни не съм се мерила...Свалих ги с кърмене и внимателно подбиране на храната, без много ограничения.

# 12
  • Мнения: 100
Здравей, ами какво да ти кажа, аз качих 23 кг, като преди да забременея бях 55кг. Още при раждането олекнах с 10кг (роди се 3.930кг). Сега малкия е на 6.5месеца, тежи 9.5кг, а аз вече съм 52кг. До скоро го кърмех и си хапвах нормално, без ограничения. Предполагам, че кърменето е спомогнало, защото в студовете не сме се разхождали много, я време за гимнастика не остава... Rolling Eyes Така, че явно всичко е въпрос на структура.

# 13
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Май и на мен ми помогна кърменето.Малкия е вече на 6 месеца,а на мен вече не ми личи че съм раждала.Ония ден ходих да си купувам панталон и понеже всички са с ниска талия и аз обяснявам на продавачката че скоро съм раждала,а тя такъв смаян поглед ми хвърли Joy

# 14
  • Мнения: 44
здравей мила.азродих преди два месеца и бях качила 25кг.досега сам svalila18kg без да се ограничавам,можеби защото кърмя ми е трудно да слабея,но когато спра ще се опитам да не хапвам много.явно всичко е до структора.желая ти успех

Последна редакция: нд, 26 мар 2006, 19:35 от Аурелия

Общи условия

Активация на акаунт