свалих 3 кила за 2 седмици без никакви усилия !!!

  • 73 424
  • 437
  •   1
Отговори
  • Мнения: 503
Привет момичета!

Много съм доволна  Laughing

Купих си поредните таблети за отслабване,които за изненада се оказаха 100% РАБОТЕЩИ!

Проблемът ми винаги е бил шоколада,действами като наркотик.
Изяждах по няколко на ден  ,но вече НЕ.

Био-актив хром и влакна,това е истината.

От влакната се чувствам сита ,а хрома убива апетита за сладко.

Не съм близнала нищо шоколадово от 2 седмици и нищо изобщо не ме изкушава като храна.


Противно на повечето ми познати,които мистериозно някак отслабват Rolling Eyes и нищо не казват,
аз с удоволствие споделям с вас ''вълшебните таблети и ви желая успех Grinning Grinning Grinning

Пс:  ....и само   20 лв за  двата продукта Wink



# 1
  • София
  • Мнения: 10 291
Е това ако е истина... ще станем всички едни слаби и красиви  Mr. Green
Казвай как се казват  Laughing

# 2
  • Мнения: 160
     Браво на теб. И аз искам да отслабна ама и ми се яде като за световно.  Ти спазва ли диета или разчита само на убиването на апетита от хапчетата?

# 3
  • Мнения: 503
Истина,че и нещо повечве Grinning

Био-актив хром- 30 таблет
Био-актив влакно-60 таблети

Продуктите са на ''фарма норд'' Дания

Аз взимам 3 пъти по 2 влакна и 1 хром.




# 4
  • Мнения: 503
Браво на теб. И аз искам да отслабна ама и ми се яде като за световно. Ти спазва ли диета или разчита само на убиването на апетита от хапчетата?

Моите диети издържат до обяд,после ми става лошо и се наяждам като за световно,
така че не съм спазвала диета.
Откакто вземам таблетите започнах да се засищам само със салатки....даже и те не са ми вече така вкусни както преди Wink Също солети и кисело мляко хапвам.
Не че се ограничавам,просто ми се хапват леки неща.

# 5
  • Мнения: 353
Това е страхотно, пожелавам ти да постигнеш и още по добри резултати!

Аз обаче не вярвам в чудеса или поне на мен не ми се случват. Всяко свалено грамче ми струва много усилия.
Успех на всички в борбата с килограмите !

# 6
  • София
  • Мнения: 215
Браво Nina-Bs Peace
Би ли споделила дали тези таблети се намират лесно.

# 7
  • Мнения: 527
И аз пия хром, но на Валмарк, от известно време, но за съжаление пак ми се хапва сладко, но ще продължавам, дано все някой ден даде резултат.

# 8
  • Мнения: 4 392
Привет момичета!

Много съм доволна  Laughing

Купих си поредните таблети за отслабване,които за изненада се оказаха 100% РАБОТЕЩИ!

Проблемът ми винаги е бил шоколада,действами като наркотик.
Изяждах по няколко на ден  ,но вече НЕ.



Био-актив хром и влакна,това е истината.

От влакната се чувствам сита ,а хрома убива апетита за сладко.

Не съм близнала нищо шоколадово от 2 седмици и нищо изобщо не ме изкушава като храна.


Противно на повечето ми познати,които мистериозно някак отслабват Rolling Eyes и нищо не казват,
аз с удоволствие споделям с вас ''вълшебните таблети и ви желая успех Grinning Grinning Grinning

Пс:  ....и само   20 лв за  двата продукта Wink






Да не си дистрибутор? Laughing

# 9
  • Мнения: 10 758
Някъде четох за тоя хром.Една девойка се хвалеше, че за 6 месеца е свалила 10 кг.И най-хубавото било, че не ги връщаш после.Все се каня да си взема от тези таблетки, ама сега съм на кафето .Ако може да се съчетават, направо ще си взема и от хрома.

# 10
  • Мнения: 388
Непременно ще ги пробвам,но ще ги давам на мъжо.Много му е тежко на милия,пречи му корема. Laughing

# 11
  • Мнения: 1 809
Аз пия само биоактив хром и наистина действа.Не ми се яде сладко,като имате в предвид,че по принцип без нещо сладичко не мога.Но още днес ще си взема и биоактив влакно,защото явно наистина действа.Видях моя позната ,която за 1 месец се е преобразила направо.Тайната на новия и силует била,точно тази комбинация-боиактив хром и влакно.Е,не се е тъпчела неистово,но то просто не и се ядяло.По-скоро и се хапвало леки храни и то по малко.Ами...това е,аз ще пробвам Wink

# 12
  • Мнения: 1 413
Нина, искам да те попитам как си назначи точно такива количества или има указание на опаковката? newsm78

# 13
  • Мнения: 399
Това е моята рецепта Grinning
Търсех си нещо, което да убива неистовата нужда за сладичко /много го обичам мамка му/
Още днес ще отида до аптеката.
Дали лесно се намират?

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 6 904
Някъде четох за тоя хром.Една девойка се хвалеше, че за 6 месеца е свалила 10 кг.И най-хубавото било, че не ги връщаш после.Все се каня да си взема от тези таблетки, ама сега съм на кафето .Ако може да се съчетават, направо ще си взема и от хрома.
Маги кафето за остлабване ли пиеш?Има ли ефект?Откъде го взе и колко струва?

Общи условия

Активация на акаунт