Черен списък на акушер-гинеколози Варна

  • 188 928
  • 328
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Може би трябва да започна с най-комерсиалния и безсърдечен д-р Давидков!!!

# 1
  • Varna
  • Мнения: 503
  Защо така смяташ? Аз съм много доволна от него Пък и мои приятелки които ми го препоръчаха  са му много благадарни че вече се радват на бебчета а други с гинекологични проблеми са ги преодоляли. Е вярно че на първия преглед започва  с това колко е велик, но донякъде това си е самата истина.А пък и опита знанията струват пари. След първия преглед нигого нищо повече не е споменавал за това. Аз съм с проблемнна бременост и никога не ми е отказвал консултация по телефона или да ме прегледа дори и късно вечер.

# 2
  • Мнения: 12
Много е дълго за обясняване,а пък и аз не обичамда се оплаквам.Та накратко: и аз бях за първи път при Давидков по препоръка на моя приятелка.Бях съмнение за бременност,закъснение 1седм.След като ми обяснява колко е велик и какъв опит има ме преглега и каза че моя случай е много сложен и иска повишено внимание(разбирайте повече прегледи,на 2-3дни).До тук добре, не съм финансово притеснена,но след шест прегледа по 50лв.ми заяви че бебето е загинало в мен и се налагало да ме"изчисти".Добре че съмнението за неговата компетентност се беше породило вече в мен.Отидох при друг лекар и сега съм щастлива да се радвам на нормална бременност.След този случай поразпитах негови колеги за въпросния "доктор",мненията им бяха...по-добре да ви ги спестя,меко казано неласкави.Има и още ,но моля ви мислете и много внимавайте!

# 3
  • Мнения: 182
Извинявай Галинка,но ти чак на 6 -я път разбра че е некомпетентен.Обикновенно човек преценява ситуацията по-рано.Като не ти оттърва,просто не ходи там.Аз лично бих посетила д-р Давидков поне още няколко пъти преди да родя.

# 4
  • Мнения: 12
Не знам дали е некомпетентен или не е,но знам че щеше да ми убие детето и сега немаше да има нужда да ходя никъде другаде на прегледи.Извинявай аз ситуацията я прецених макар и късно,за разлика от теб Jaki33!Не искам да си налагам мнението.Желая ти безпроблемна бременност и леко раждане!

# 5
  • Мнения: 72
Аз също ходих при д-р Давидков и останах доволна.Бях чувала за него от приятелки и те имаха добро отношение към него. Може би при мен не се е налагало, но той наблюдава бремеността ми още от третата седмица и ме е викал само три пъти, заедно с него решихме към кой лекар да се регистрирам за бременост. След последния преглед т.е след като завърши органогенезата на бебето в третия месец, той каза,че ако желая мога да отида при него още веднъж в 6 месец за заешка уста и т.н., но не било задължително и да не се притеснявам да го търся за консултация по телефона. Налагало ми се е и не ми е отказвал.

# 6
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Галинка , за мен ти си поставено лице , чиято единствена цел е видна за всеки .  ТАКА ,ЧЕ БЕЗ КОМЕНТАР !!!!!! Който ти прочете постингите до тук  , му става напълно ясно!

# 7
  • Мнения: 12
Към Пенка:Не мислиш ли ,че най-лесно се лекува болест която не съществува?

# 8
  • Мнения: 218
Много е обяснимо "меко казано неласкавите" изказвания на така неречените "колеги" на д-р Давидков. Никой не обича, чуждия професионализъм и компетентност, защото лъсва неговата собствена некомпетентност. Аз пък точно затова съм убедена, в професионализма му, защото броя на доволните му пациенти е обратно пропорцинален на негативните мнения на негови колеги. Да не говорим, колко ми помогна на мен.

За мен д-р Давидков е супер професионалист (е, сигурно и той си има негативни черти и бърка понякога, но кой не го прави???) и ако не е най-добрия, то със сигурност е сред най-добрите във Варна.

Към Пенка:Не мислиш ли ,че най-лесно се лекува болест която не съществува?

За човек, който е толкова загрижен за благополучието на другите, и така горещо ги предупреждава за "опасност", не мисля, че е редно да се гавриш с чувствата и здравето на човек, който се бори с толкова страшна болест. Naughty

# 9
  • ВАРНА , Владисливово
  • Мнения: 103
Към Пенка:Не мислиш ли ,че най-лесно се лекува болест която не съществува?
Не смятам да коментирам ! Галинка , колко си жалка ! Успя да събудиш съжаление от мен  и май не само от мен , заради своята некомпетентност! Не смятам да коментирам точно с теб епикризата си подписана от едни от най-големите светила у нас като проф. Карагьозов , проф. Пранчев................................ и въпреки всичко продължавам да твърдя , че си поставено лице. Желая ти МНОГО ЗДРАВЕ и не забравяй да си правиш всяка година цитонамазка! Само така можеш да си сигурна , че ще се излекуваш от`` болест , която не съществува ``!

# 10
  • Мнения: 12
Е, сега ми стана ясно кой е най-добрия доктор във Варна с триизмерния видеозон.....,или поне в този форум!Горчиво съжалявам, ако съм засегнала идола ви и вас чрез него!Няма да се повтори!

# 11
  • Мнения: 1 045
Ееее айде запазете добрия тон !!!! Колко била жалка  ooooh! Всеки е прав за себе си , не забравяйте това  Naughty Аз също съм ходила при Давидков само и единствено заради триизмерния ехограф . Ми не останах с впечатление да е велик  Rolling Eyes Но това си е мое мнение !
 Радвам се за тези на които е помогнал но  съжалявам и за тези на които е навредил  Sad

# 12
  • Мнения: 5 500
Ходила съм при Давидков доста отдавна, докато беше още в един мед. център до Курортна п-ка. Едно на ръка, че при прегледа щеше да ми извади вътрешностите и друго започна да ми рисува устройство на женска полова система, като че ли аз не знам какво имам вътре и не съм учила биология. Заля ме с водопад от думи и нищо съществено. Аз не съм доволна!
Въздържах се да пиша до сега, но недейте да обвинявате момичето, че е поставено лице, защото може и да не е!
На това отгоре научих, че неговия 3Д, изобщо не е 3Д!

# 13
  • Мнения: 180
Ето и тази тема се превърна в боино поле! Аз също ходих при прочутия доктор Давидков, веднъж когато бях в 3тия месец, Когато той ми каза: "Аз съм единственният доктор на територията на България, който може на тази възраст на плода да ти каже пола му, който е МОМИЧЕ!" След това изказване, до следващият видеозон на 5тия месец двамата с таткото си представяхме дрешки в розово, мислехме имена, залепихме розови тапети в детската стая и т.н.Засщото и аз сляпо повярвах в неговият професионализъм. Това си е наша грешка де. Както казвате вие, всеки може да сгреши. На 5тия месец като отидох ми каза: "Потвърждавам че пола на вашето бебе, със сигурност е момче!" При което аз подскочих: "Е нали казахте, че е момиче?!?!!?" И тои отговори: "Не съм казал на 100%" Simple Smile Та никога не вярвайте на които и да е доктор, относно пола на вашето бебе преди да се навършили поне 5 месеца от бременността. Та моето мнение, не съм очарована от Д-ра. За сметка на това пък  в рода му има страхотни Гинеколози. Имам предвид братовчедка му, Д-р Георгиева. Аз родих при нея в Майчин Дом. Страшна сладурана!

# 14
  • Мнения: 2 616
Аз да споделя за Д-р Антонина Радева от Окръжна болница. С две думи-нямам думи! Единственото нещо, което тази жена знае да те успокоява, че си добре и да предписва лекарства "просто, за да сме спокойни" за по около 200-300лв и това на всеки следващ профилактичен преглед, без изследвания, без поставена диагноза, проста "за да е спокойна". Изводите оставям на вас!

Общи условия

Активация на акаунт