Ходих на лазерна епилация - да споделя

  • 447 475
  • 1 897
  •   1
Отговори
# 60
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Lennyh, това е цената на една процедура.Ето ти сайта им

http://www.borex-medical.com/display.php?page=epilipsia

# 61
И аз да похваля Борекс - ходила съм вече на 3 процедури за махане на косъмчета около ареолите на гърдите - доста чувствително място - и имам много добър ефект /изтънели и изсветлели, но пак са си дълги/.
И двете момичета, които са ме работили са много мили, казват ти ако останат импулси /защото има фиксирана минимална цена 36лв за тази зона/ и за тези пари си махам по някой и друг косъм на брадичката. После те мажат с успокояващ или със слънцезащитен крем /по лицето/ и това трябва да се прави някъде седмица.
Що се отнася до опадването, аз имам адски здрави корени на космите и чакам по 2-3 седмици, ама жертвата, поне за мен, си струва. За съжаление сега като забременях няма да мога да си довърша процедурите, а тъкмо се бях обнадеждила, че ще се отърва от тез космаци Laughing

# 62
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Сега звънях и в двата салона - Борекс и Пикасо. Пикасо ми се струват ненормално евтини в сравнение с Борекс. Дали наистина вършат някаква работа? В Борекс 250-300 лв само бикините а в Пикасо - 90 лв заедно с мишниците.

# 63
  • Sofia
  • Мнения: 2 469
аз съм много довална от Пикасо, наитина преди 2 години съм ги ползвала  Wink

мисля, че разликата в цената идва от политиката на салона
също вероятно от марката на лазара newsm78

# 64
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Беболини, какво стана с космите? Навих се и аз да пробвам, но ще изчакам резултатите при теб преди да се насоча към салон.

# 65
  • Мнения: 207
Беболини, какво става? Аз тъкмо се бях навила да ходя в Пикасо и .... се разколебах като прочетох твоите отзиви.

# 66
  • Мнения: 1 934
Беболини, какво става? Аз тъкмо се бях навила да ходя в Пикасо и .... се разколебах като прочетох твоите отзиви.

Чакам и аз отзивите ви да реша къде ще ходя.

# 67
  • София
  • Мнения: 291
Ей, момичета....Компютърът беше на ремонт и затова не съм се обаждала  ooooh! Без да искам да си самовнушавам и да влияя и на вас,ноооооо май има ефект, все още доста незначителен, но  Laughing Така - не съм пипала космите  Embarassed вече 4-та седмица, ама искам да знам за какво си давам парите  Close Подмишниците имам малки "плешиви" участъци  Laughing и другите косми са доста по-тънички. При триъгълникът обаче-е-е-е още не знам какво да кажа, не виждам такива "пусти" места, а и там космите сякаш са по-твърди....Ох, продължавам с търпението...Вероятно след 10-14 дни ще отида на втора процедура. Не съм все още сигурна, че ще ги "уморим" всички косми, но не са като след бръснене или кола маска. Услугите на другите салони са непосилни за джоба ми  #Cussing out
Някоя от вас беше ли вече на процедура в Борекс? Пишете как е, моляяя...

# 68
  • Мнения: 62
И аз да похваля Борекс - ходила съм вече на 3 процедури за махане на косъмчета около ареолите на гърдите - доста чувствително място - и имам много добър ефект /изтънели и изсветлели, но пак са си дълги/.
kala678, много ли е неприятно усещането на гърдите? Поне някой косъм не падна ли изцяло?

# 69
  • Мнения: 155
И аз ходих на лазерна епилация в Борекс преди около три седмици. Правих си на горна устна и подмишници, за всичко ми взеха 65 лева. Бяха много учтиви и вниметелни. Не боли много, но за горната устна въпреки че те карат даа подлагаш и езика усещането от лазера върху зъбите ми беше най-неприятно, но го преживях. Другото което предполагам, че ще ви заинтересува е какво се случва с космите ами те просто изгарят на момента, момичето което прави епилацията ги събира с някаква марля /остатъците от тях/,  и дафакто кожата ти остава чиста / без косми веднага. След 10 дни започват да избиват коренчетата, но тъй като и те са изгоряли падат от само себеси.
 Това е всичко и сега 20 дни след процедурата нямам никакви  косъмчета Grinning

# 70
  • София
  • Мнения: 361
хубава темичка момичета, като родя и аз ще ходя  Sick

# 71
  • Мнения: 1 413
Леле, как се вдъхнових, а и салонът ми е съвсем наблизо до работата...обаче цената е направо  Money
Ася, колко пъти трябва да се ходи за дълготраен ефект-как ти обясниха и при кого точно беше - казваш, че отношението е било добро...

# 72
  • Мнения: 155
ами ходих в салона на ул. "Цар Самуил". Там казаха, че минимум три процедури трябва да се направят, а за цената зависи от това колко косъмчета имаш на импулси е. Искам да кажа че и тя е строго индивидуална

Последна редакция: чт, 23 мар 2006, 17:02 от Ася Миленова

# 73
  • София
  • Мнения: 291
... а за цената зависи от това колко косъмчета имаш на импулси е. Искам да кажа че и тя е строго индивидуална
Как така колко косъмчета, че да не ги броят, а Laughing И това с импулсите все не ми вдъхва доверие....Май на око - за теб 20 лв. , за мен 200 лв.  Peace  Wink

# 74
  • Мнения: 155
Ами на самия апарат има брояч, в началото го нулират и ти показват че на екрана е нула и после накрайника е като пистолет /на снимката в сайта си личи/ като го сложат до кожата и натиснат минава лъчът който ти усещаш особено над устата и чеваш едно "пиип".

Общи условия

Активация на акаунт