Детска градина в Младост 4 (София)?

  • 17 647
  • 67
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 1 227
Моля, препоръчайте ми такава. Предпочитам около бизнес парка, но може и Младост 3 примерно (около 25 п - ка).
Предварително благодаря  Simple Smile

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 728
Рали,в Младост 4 има 2 детски градини-едната до магазин Европа, а другата до бюрото по труда. За първата съм чувала че била хубава,има дървета в двора,но и много се "спонсорирала" от родителите.Не ти приемат детето ако не донесеш не знам какво си. Втората няма списъци-когато подадеш молба още на следващия ден може да заведеш детето.Има голям двор,който явно трудно се поддържа. Иначе децата са много гледани и не искат повече от необходимото.

# 2
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: rally
Моля, препоръчайте ми такава. Предпочитам около бизнес парка, но може и Младост 3 примерно (около 25 п - ка).
Предварително благодаря  Simple Smile


около БП-София = 76 ОДЗ "Сърничка"! С/у бл.477А се намира. Sunglasses  Grinning  Sunglasses  Grinning
Другата в при м-н "Европа" (до канала)-не ти я препоръчвам-кожодерстват без задръжки  Close

# 3
  • Мнения: 419
Нашето съседче първо е било записано в тази до м-н Европа, защото живеем точно с/у БП и тя е по-близо, но не са останали доволни и са преместили детето. Сега ходи в тази, която се намира зад общината в Младост 3 и са доволни и детето не се противи сутрин, като го водят

# 4
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Елина ходи в тази, дето е близо до...знам ли....май социалната служба. Шани е написала най-добре...76 ОДЗ "Сърничка"! С/у бл.477А .

Тя е най-близо до бизнес парка.
Учителките са много готини, вътре е чисто....храната е готина, искат само минерална вода и тоалетна хартия.
е....и лигавничета и кърпи по два броя в началото, но това са си неща, които си трябват.

Аз съм доволна...а гледам и че Елина започва да свиква и да и харесва....Simple Smile

# 5
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: Reza
...
Аз съм доволна...а гледам и че Елина започва да свиква и да и харесва....Simple Smile



ОФФ!  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Страшно много се радвам за малката душичка Елина  Simple Smile  Simple Smile  Simple Smile  . Браво-продължавайте да сте все така ОК!
Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 1 227
Много благодаря на всички, които отговориха.
 Simple Smile
Реза, наистина ли не се чака за рад във вашата? Или Fun има предвид друга?
Проблемът ни е, че ще се пренесем живот и здраве в новото жилище през април - май и ми се ще да тръгнем тогава - посред учебната година....

# 7
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
...ние записахме Елина още през май месец и беше към 20-ти номе молбата. Септември вече имаше група от 30 деца и още 20 чакащи...

Разделиха групата на две и сега тези над две години са в първа група на градината с нови учителки, но са много готини учителките. В яслата продължават да приемат...

Мисля, че е най-добре да провериш на място или да се обадиш по телефона: 875 71 43
Ако искаш мога и аз да питам днес и да ти пиша после какво са казали. Пиши на лични, да не занимаваме хората от кога искаш да го пускаш дечко. Може да трябва да подадеш молба...

# 8
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Цитат на: rally
Много благодаря на всички, които отговориха.
 Simple Smile
Реза, наистина ли не се чака за рад във вашата? Или Fun има предвид друга?
Проблемът ни е, че ще се пренесем живот и здраве в новото жилище през април - май и ми се ще да тръгнем тогава - посред учебната година....



FUN и АЗ - точно за същата градина ти говорим.  Bulb
за 76 ОДЗ не се притеснявай - там никога няма да те върнат!  Grinning
Директорката е супер човек  Sunglasses  Sunglasses  Sunglasses !

# 9
zdravei rally

dovolna li si ot 76 odz sarni4ka? az zapisah sina si v karlson mladost 2, no 4uh lo6i ne6ta. rabotja v bp taka 4e se zamisljam dali da ne go premestja v druga detska gradina. molja te pomogni mi Wink

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Zlatno pate - ако намериш ПО-добра детска градина от 76-та в Младост3 и Младост4, свирни ми  Whistling!

# 11
Какво става?
Как изобщо може да ви хареса ОДЗ 76. Добре би било да отидете и да разгледате двете детски градини. Чак тогава ще откриете разликата. ОДЗ 76 е разграден двор, без зеленина, счупени и не освежени с боя съоръжения за спорт и отдих. Градината ЦДГ № 64 е малък рай за децата на Младост-4. Отвсякъде личи загрижеността за техния уют и комфорт! Стопанина се познава по вратата / или по двора, както е казал народът ни!

# 12
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Какво става?
Как изобщо може да ви хареса ОДЗ 76. Добре би било да отидете и да разгледате двете детски градини. Чак тогава ще откриете разликата. ОДЗ 76 е разграден двор, без зеленина, счупени и не освежени с боя съоръжения за спорт и отдих. Градината ЦДГ № 64 е малък рай за децата на Младост-4. Отвсякъде личи загрижеността за техния уют и комфорт! Стопанина се познава по вратата / или по двора, както е казал народът ни!

е тука пък няма и 1% вярност!  Stop

Двора на 64ОДЗ е красив, само в частта му ПОЗАКЕН(отпред). ТАМ не е позволено да играят децата. Той е само за показ при височайши посещения.
ОТЗАД двора е потънал в дървета, от които има смисъл само и единствено юни (и юли, ако работи градината). През другото време само хвърлят адска студена сянка.
И още нещо да питам инфо-то - двора на даден обект гледа ли деца????????!

Освен всичко друго в 64 ОДЗ яко  Money Money Money.

# 13
Шани,
двора гледа деца през цялата година през всички сезони с прекрасните си здрави уреди и съоръжения, както и разноцветия.  Освен това е затворен за кучета, котки и др. за да е чист за децата и да не излизат така както от двора на ОДЗ № 76. А за това какво има вътре в ЦДГ 64 това вече явно не ти е известно. А щом смяташ, че там идват височайши гости, това е показателно, че има какво да видят не само като възможности за добро възпитание и обучение на децата, но както знам там се учат и студенти от университета, както и учители от други градини в София и страната. Не е коректно да да обвиняваш хората работещи там / които впрочем не познаваш/ в какви ли не грехове. На теб нищо не са ти взели и не са си го сложили в джоба, нали? Форума е интелигентен и е добре да се дава пример за това как се води.
А за това, че е пълна детската градина, както я наричаш "другата" с деца и няма други свободни места - ето това е добрата оценка на съседите в Младост-4. В градината вече има родители, които са отгледани в нея и отново я търсят за да дадат в нея децата си. А добре е да я погледнеш и отгоре, за да си наясно какво представлява, защото аз я виждам от осми етаж - нова покривна инсталация, вътре както разбрах и нова топла инсталация и ще се извърши и саниране. А 9двора за всички сезони има различна окраска, включени са много храстови и дървесни видове, да не пиша още и за плодните дръвчета - явно целта е градските деца да се запознаят с природата в самата си обител. Аз определено съм наясно, че това е грижа на персонала вътре в градината и на изградените традиции в създаване на уют и щастие във втория им дом. А на нас съседите дава прекрасна гледка и желание за повече деца в домовете на Младост-4

# 14
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
info как точно излизат децата от двора на "другата" градина?
Защото моето си излиза чисто. Вътре също е чисто. А не се сменя окраската всеки сезон просто защото родителите не са принудени да спонсорират това.
Пролетта се засадиха нови дръвчета и се боядисаха катерушките БЕЗ задължително спонсорство. Родителите бяха помолени всеки да помогне както може и ако може (с бои, с малки дръвчета, със семена за цветя).
Събират се пари, когато има организирани забавления за децата (куклен театър, забави по празници) и дори тогава, родителите ако нямат възможност не плащат...е...и детето не отива...но това са неща, които немогат да не бъдат платени.
Важното е, че е по желание.

Общи условия

Активация на акаунт