Мнение училище 107 или 122

  • 3 526
  • 7
  •   1
Отговори
Предстои ни да сме ученици в първи клас тази година. Дайте мнение за училище 107 или 122  в Лозенец. Голямо чудене къде да го запиша. Ако имате друго предложение, пак го дайте. Предварително благодаря!
 

Последна редакция: вт, 18 авг 2020, 10:10 от Mamma

# 1
  • Мнения: 2 534
Сестра ми учеше в 107 , ама нямам вече никакви спомени от него , и приятели имам , които са учили там , а аз ходех там на фитнес .

# 2
А сестра ти какво мнение имаше за училището?

Последна редакция: вт, 18 авг 2020, 10:11 от Mamma

# 3
  • Мнения: 5 140
Аз също съм учела в 107-мо но доста отдавна беше още по тоталитарно време. Mr. Green Сега знам , че директор е моя бивша класна г-жа Маринова преподаваше ми по физика. За мен тя е готин човек и съм сигурна , че е на ниво училището. Не съм чувала лоши отзиви от познати сега.
 А 122 у-ще също си заслужава според мен.
Разходи се и до двете, ако можеш се срещни с директорките и прецени, поразпитай.

Женя, сестра ти кой набор е, кога е учила там?
Може и да я познавам. Hug

# 4
  • Мнения: 5 647
И двете училища са хубави. Остава само да решите къде ще ви е по-удобно.

# 5
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Аз съм учила в 122 и имам страхотен сантимент към него. Гледам, че повечето дечица съседски и квартални в него учат. За 107 нищо не мога да кажа. Зависи наистина кое ще ви е по-удобно Wink

# 6
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Според мен 122. Не съм учила в нито едното от тях, ама това 107мо ми е станало като нарицателно относно Лозенските хулиганчета които се събират в двора му, пафкат трева и какво ли още не.  Confused Мъжа ми е учил там. Той си е кореняк лозенчанин и ми е разказвал такива неща за това у-ще и то в не много минало време, че и двамата сме на мнение, че нашите деца там няма да учат! Naughty Но става въпрос за външната обстановка около у-щето, а за самото у-ще като качество на обучение немога да дам мнение!

# 7
no vse pak ne e li po-dobre, kojto  ima deca da otgovori

Общи условия

Активация на акаунт