лечение за псориазис ИМА

  • 489 291
  • 1 154
  •   1
Отговори
# 495
благодаря за отговора merryberry,наистина жалко е че временен ефекта както и при другите лекарства и лосхото е ставаме зависими към кортизон и т.н и те вече не действат.вече незнам с какво да се лекувам Praynig

# 496
  • Мнения: 29
Никой от тези,които обещаха да пишат за резултати от лечението с омеги ,не се е похвалил,та не знам има ли,няма ли ефект?
 Със сигурност терапията трябва да е както външна,така и вътрешна,но коя е оптималната комбинация на продукти-не се знае,та  за това всеки се спасява,както може и продължаваме да се надяваме на чудо.....
 

# 497
  • Мнения: 58
Аз поръчах от mamaTin няколко продукта от алое и ще пиша по-натам... Мисля че Kristinbal пие продукти от алое и писа, че има някакво подобрение... Mr. Green

# 498
Аз поръчах от mamaTin няколко продукта от алое и ще пиша по-натам... Мисля че Kristinbal пие продукти от алое и писа, че има някакво подобрение... Mr. Green
пиех омега 3 6 9  и комплекс витамини центрум, плаките почти бяха изчезнали, но в момента положението е зле:(  Изглежда всяко лечение за сега има временен ефект. Но важното е да не се отчайваме и да  приемаме това заболяване нормално, въпреки всички психологични проблеми... Зле е, но има и по зле... Повече спокойствие и надежда!

# 499
  • София
  • Мнения: 618
Аз си поръчах кремчето от Георги Ветин. Преди да почна бях много зле - кожата се пукаше и течеше кръв, а и на всичкото отгоре много ме сърбеше. Крема е някаква смеска в която има грес или машинно масло / нещо зеленикаво / и може би сода за хляб или нещо което прилича на нея. Миризливичко е - като се намажа и мириша на автомонтьор. Ползвам го вече 10-12 дни и определено има ефект. Плаките намаляха, стоят червени и по края се вижда очертание от около 2-3 мм което е от оздравяла кожа. За жалост виждам, че ми излизат нови петна, но третирам и тях. Имам петно и на единият клепач мажа и него. Когато кожата е разранена се усеща леко щипене. Ако някой сподели и диетата която прави за да комбинирам ми се струва, че мога да постигна по-добри резултати. Но дори и на това съм доволна. Дано ефекта от това кремче да е по-дълготраен.

# 500
  • Мнения: 335
Аз си поръчах кремчето от Георги Ветин... Крема е някаква смеска в която има грес или машинно масло / нещо зеленикаво / и може би сода за хляб или нещо което прилича на нея...Имам петно и на единият клепач мажа и него...


Никога не мажи клепач и изобщо около очите с нещо, което не знаеш какво е.
Приятелски съвет.


# 501
  • Мнения: 69
По описанието на rozibozi това лекарство много ми прилича на Даниелпсор което тайствено изчезна от дрогериите или е нещо подобно.Нещото като сода може да е солна киселина тъка че Холограма правилно Ви съветва.Защо не пробвате едно леко намазване на клепача с Клобедерм крем ама много ЛЕКО ?НЕ трябва да попада в очите защото може да Ви докара глаукома.Сутринта обилно ги измивате с топла вода и сапун бебе като се стараете да не попадав очите.Ако нямате подуване на клепача значи може да Ви изчисти.Не го използвайте повече от седмица!

# 502
здарвейте включвам се по повод НАХТКЕРЦЕН на д-р тайс не се заблуждавайте това кремче не действа в нвшия случай то умекотява но в никакъв случай не лекува и не помага за скриване на плаките по скоро поддържа да е влажно мястото не е лиш ни излиза скъпо да се мажеш постоянно с него аз лично го ползвах около 7-8 мес.с надежда да се скрият петната но уви не стана и се отказах! Whistlingказвайте други неща ако има!

# 503
Естествено,че трябва да кажеш на рродителите си.Ако си чел тук ще разбереш,че заболяването е упорито и рядко се случва напълно излекуване,а ако се влоши е крайно неприятно,особенно при младо момче като теб.
Този уикенд бях при мъжа ми в Сф. и ходих с него на инжекциите му при д-р Димитрова.В шкафа, който отвори сестрата за да вземе ампулите който да му бие видях,че е пълен с вит.Б2.Малко т.....к работата и с повече стрикност и в къщи може да се лекува човек.
Повечко вит.,диета и спокойствие.

С последното:  ВИТАМИНИ, ДИЕТА, СПОКОЙСТВИЕ и бих добавил ВЯРА ще се подобри ситуацията, даже смятам, че ще се излекуваме!
В момента продължавам с една специална диета и не смея още нищо да кажа, 20 дни са минали и би трябвало вече да има някакъв ефект,  но май е доста слаб за етапа!
Едно със сигурност обаче мога да ви кажа - захвърлете всякакви мазила, това не е лечение!


# 504
  • Мнения: 1 207
Като прочетох за това кремче на Георги Ветин и се сетих,че когато мъжът ми се влоши ми дадоха една рецепта:
1с.л. свинска мас
1с.л. грес(чиста)
5 табл.фолиева к-на стрити на прах.-с тази смес се маже.
Сутрин и вечер по 2 таблетки по два пъти на ден фолиева киселина и вит.Ц-за 2 месеца,а след това по 1таблетка фолиева к-на и вит.Ц
Не сме я пробвали,но като гледам тази фолиева к-на навсякъде я дават така,че смятам ,че даже и само нея да пиете няма да навреди нищо.

# 505
по повод на мазането на клепачите аз бих препоръчала  НИЗОРАЛ дават го че може да се маже по лицето аз лично имам петна около носа и ги поддържам с него за сега не се оплаквам  те излизат аз ги мажа и за 2 дена мазане се пребират спирам и като се появи пак мажа! Rolling Eyes Mr. Green  bouquet

# 506
  • Мнения: 29
От известно време ползвам сребърна вода и мисля,че резултатът е положителен.Третирам едно упорито петно и вече е доста бледо и не сърби...Поне сребърната вода е нещо,което със сигурност няма да навреди,особено за нежните места по лицето мисля,че е доста подходяща.Нужно е най-малко 4-5 пъти на ден с едно памуче да се втрива от водата засегнатото място,а е добре и да се пие -една супена лъжица се смесва с 50 мл обикновена вода и се пие 3-5 пъти дневно,действа  антимикотично,антимикробно и като имуностимулатор...Не е скъпа и се намира почти във всяка аптека.

# 507
здравеите на вси4ки следя писаното в форума постоянно  интересувам се да ли някои от яси4ки мисли да ходи при рибките тази година схтото аз мисля да ходя ако някои има интерес нека сподели

# 508
     Здравейте отново!Бяхписала,че и аз съм пила билките на Мария Требен,в резултат на което доста време бях в ремисия.След няколко години в резултат от смъртта на майка ми,отново се появи и оттогава не ми е минавало.Питахте за тази рецепта.Ешо я и нея:10 г дъбова кора,30 г върбова кора,40 г ливадно отвратниче,20 г росопас,20 г орехови черупки,30 г змийско мляко,50 г коприва,30 г великденче,30 г невен,20 г бял равнец .Всичко това се смесва,за 200 мл.вода-1 чаена препълнена лъжичка,да се попари и да се изкисне около 3-5 м.На ден е добреда се изпие 1 1/2 до 2 литра от чая.Освен това в книгата пище,че е добре да се маже кожата с мехлем направен от 50 г свинска мас и 5 г сок от змийско мляко.Разбира се сега това е неприложимо, но напролет би могло.Що се отнася до билките аз даже съм ги намирала направо дозирани и пакетирани от специализираните билкови аптеки,но скоро не съм купувала.Зь мазане може да се използва мас+невен.Ако ви интерисува още нещо дш книгата на М.Требен,питайте.                                                                      
                                                                                                                                                        Тази   Рецепта има ли си име и ако има какво е и от къде може да се намери направо дозирана.В Пловдив намерих някой от билките ,но нямам идея как да ги дозирвам всеки ден и все ме питат това да не би да е "Шведската горчивка"

# 509
          По повод билките на М.Требен-преди една седмица съвсем случайно попаднах на истинска билкова аптека в София.Всъщност тя си етам отдавна.но мислех.че вече е закрита-като толкова други магазини.Намирасе на супер лесно място-първата пресечка вляво на улица "Мария Луиза" по посока Халите,тръгвайки от Лъвов мост.Има указателни табели и е в една къща.Няма начин да не го намерите.От билковата комбинация липсват само ореховите черупки,но те са най-лесни за набавяне.Пакета струва 1.50лв.Ако някой не е разбрал може да ми пише на  selena2007@abv.bg.Някой питаше за боядисването на косата-аз от години я изрусявам,но не съм забелязяла това да ми е усложнило състоянието.А що се отнася до Омегите и витамините аз нямах голямо подобрение от тях,но те така или иначе са си полезни.Успех на всички с преборването на това отвратително заболяване!!!

Общи условия

Активация на акаунт