Супата , която сваля 7кг. за 7 дни!

  • 84 413
  • 350
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 371
Момичета, не зная дали тази диета ви е позната, но моята приятелка я направи и е много доволна.Английската болница Sacked Heart Hospital предписва на своите сърдечно болни с наднормено тегло тази бърза диета за отслабване. С нея организмът се пречиства и по време на диетата не се чувства умора.
ОСНОВНА СУПА: 1 голяма зелка, 6 стръка праз, но може и кромид лук, 2 месети чушки, може и замразени, доматен сок, сол ,пипер, къри , магданоз , ампула вит.С.Всички продукти се нарязват на ситно и се накисват във вода.Около 10 мин. се варят на силен огън, а след това на тих , докато зеленчуците не омекнат.Супата няма калории и се яде, когато почувствате глад.Яжте колкото искате и по всяко време.Колкото повече ядете от супата, толкова повече мазнини изгаряте.Но не бива да се храните само с нея, защото може да стигнете до недохранване.
ЗАБРАНЕНО!Употребата на алкохол.Може да пиете отново 24 часа след като приключите диетата.Забранява се също косумацията на хляб , газирани напитки и пържена храна.След 3 ден от започването на режима ще имате повече енергия, отколкото преди.Ако желаете да повторите , направете пауза от 2 дни.
ПЪРВИ ДЕН:Супа и плодове-без банани.Пийте вода и чай без захар колкото искате.
ВТОРИ ДЕН:Супа и зеленчуци.Яжте , докато се заситите, свежи или сварени зеленчуци, без фасул и царевица.За обяд може да си позволите голям печен картоф с масло.През този ден не яжте плодове.
ТРЕТИ ДЕН:Супа , плодове и зеленчуци, без картофи.Ако сте се придържали правилно към диетата, до този ден сте загубили 3 кг. от теглото си.
ЧЕТВЪРТИ ДЕН:Супа , банани и мляко.За този ден ви се полагат 6 банана.Пийте мляко колкото искате.Бананите съдържат много въглехидрати и калории, както и млякото , но точно този ден калориите, въглехидратите и протеините ще намалят желанието ви за нещо сладко.
ПЕТИ ДЕН:Супа , телешко и домати.Може да изядете 300-600гр. телешко месо , сварено в подсолена вода и 6 пресни домата.Изпийте поне 6-8 чаши вода , за да спрете киселините.Яжте супа поне веднъж на ден.
ШЕСТИ ДЕН:Супа, телешко месо , печена риба или пиле и зеленчуци колкото поискате.
СЕДМИ ДЕН:Супа , зеленчуци и ориз.Оризът се вари по-дълго от обикновено в малко вода , може да добавите сол и доматен сок.Пийте зеленчуков сок и яжте от супата поне веднъж.
Надявам се да съм била полезна!Успех на всички с диетите!

 

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Знаем я тази супка WinkДейства, действа Wink

# 2
  • Мнения: 1 269
С тази супа някои мои познати постигнаха чудеса. Във Физкултурният диспансер си я размножават като нещо свещено по-пълните хора. След тренировка всеки се хвали с резултати от диетата на зелевата супа. Виждам, че и в аптеките вече има хапчета "зелева" супа, но не знам същото ли е.

# 3
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Същото е!Моята стои купена и още не съм я опитвала,но 13-ти е добър ден за  ново начинание Wink

# 4
  • Мнения: 2 910
А, ако искам да сваля само 2-3 кг., може ли да я правя само първите 2-3 дена? Thinking

# 5
Май се слага и морков, червено цвекло.Почвам от днес твойта диета.

# 6
  • Мнения: 3 371
А, ако искам да сваля само 2-3 кг., може ли да я правя само първите 2-3 дена? Thinking
Мисля ,че няма проблем да я направиш само 3 дни , аз също смятам да я направя за прочистване на организма , а не за отслабване.Не знам да се слага морков или цвекло,по скоро ги яж в дните , когато се консумират зеленчуци.Забравих да спомена и за един друг много важен здравословен ефект от тази супа-сваля кръвното налягане и се препоръчва терапевтично на хипертоници.

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 185
А може ли да се пие кафе?  /съгласна съм и на без захар/ Embarassed

# 8
  • Мнения: 3 371
А може ли да се пие кафе?  /съгласна съм и на без захар/ Embarassed
Аз без кафе не мога , но го пия без захар по принцип, та не ми пречи по време на диетите.Може , защо не .Въпреки , че някъде четох , че кофеинът забавя метаболизма, но това е , ако се прекалява , според мен.

# 9
  • Мнения: 547
Имам въпрос - супата с прясно зеле ли се прави или може и с кисело?

# 10
  • Мнения: 4 629
В последно време само диети чета и кога ли ще започна нqкоq. Тази ми звучи много добре и си мислq, че бих издържала.Много ми се иска, ама qвно недостатъчно след като още се подмотавам.

# 11
  • Мнения: 643
Същото е!Моята стои купена и още не съм я опитвала,но 13-ти е добър ден за  ново начинание Wink
А от аптеката ли се купува не разбрах, и как точно действа, вместо да ядеш супа пиеш хапчета и спазваш хранителния режим даден горе?

# 12
  • Мнения: 377
Зелевата супа е много хубаво нещо. Стига да обичате зеле.  Диетата е приятна и лесно се изкарва една седмица, но за седемте килограма се съмнявам. Лично аз свалих 4 и после върнах един т.е. реални 3. Супата трябва да се яде поне два пъти на ден. Идеята на тази диета е, че няма мазнини. Четвртия ден млякото е обезмаслено. След като се направи 7 дни може да се почине два и  да се започне пак.  Сутрин пиех по едно кафе /без захар/.
Зелето е прясно.
А за хапчетата знам, че заместват супата и ги пият тези който не могат и не харесват супа със зеле.

# 13
  • Мнения: 3 371
Имам въпрос - супата с прясно зеле ли се прави или може и с кисело?
Супата е с прясно зеле.Забравих да предупредя , че ампулата с вит.С се слага след като супата изстине.иначе витамина се разгражда и все едно не сте го сложили.

# 14
  • Мнения: 3 371
Зелевата супа е много хубаво нещо. Стига да обичате зеле.  Диетата е приятна и лесно се изкарва една седмица, но за седемте килограма се съмнявам. Лично аз свалих 4 и после върнах един т.е. реални 3. Супата трябва да се яде поне два пъти на ден. Идеята на тази диета е, че няма мазнини. Четвртия ден млякото е обезмаслено. След като се направи 7 дни може да се почине два и  да се започне пак.  Сутрин пиех по едно кафе /без захар/.
Зелето е прясно.
А за хапчетата знам, че заместват супата и ги пият тези който не могат и не харесват супа със зеле.
Мъжът на моята приятелка , който е с високо кръвно в следствие на наднормено тегло и започна диетата предимно заради кръвното, за първите 7 дни свали 8 кг.и регулира стойностите на кръвното си налягане.Жена му пък току-що ми се обади да ми се похвали , че върви точно по предположеното -за 3 дни е свалила 3кг.Колкото до връщането на килограми след диетата, мисля че , ако започнеш да се храниш отново безразборно, ще върнеш , независимо на каква диета или хранителен режим си бил.

Общи условия

Активация на акаунт