одз 11 в Младост-1

  • 3 314
  • 8
  •   1
Отговори
Здравейте,
може би темата не е съвсем за тук, но ме интересува някой има ли информация за ОДЗ 11 в София, в Младост-1, до Окръжна болница? Също ще ми е интересно да чуя отзиви и за други детски граини в Младост-1.  Скоро трябва да запишем малкия и ни се иска да чуем отзиви на родители.

# 1
  • Мнения: 36
На мен също ми се ще да прочета нещо за ОДЗ11 в Младост1,взехме вчера молба, но като нищо незнам малко се страхувам.Ще чакам ако някой знае нещо,и тогава ще подавам

# 2
  • София
  • Мнения: 472
мАЙКА МИ Е ДЕТСКА УЧИТЕЛКА И ПРЕДИ ГОДИНИ РАБОТИ В ТАЗИ ДЕТСКА ГРАДИНА , НО ПОСЛЕ СЕ ПРЕМЕСТИХМЕ В ДРУГ КВАРТАЛ И ТЯ РАБОТИ СЕГА В ДРУГА ГРАДИНА. Тя просто беше във възторг от всико там- колектив, материална база, отношение и т.н. Знам ,че градината е стара , но с много добра база,  с традиции ,с много добро управление,  разкошен двор ( поне по мои спомени) и добри педагози.Мисля. че е много добър избор за детенце.Всичко зависи от педагозите  на които ще попадане детето и неговата готовност да посещава детска градиона или ясла. Това е от мен , дано съм била полезна.

# 3
  • Мнения: 36
мАЙКА МИ Е ДЕТСКА УЧИТЕЛКА И ПРЕДИ ГОДИНИ РАБОТИ В ТАЗИ ДЕТСКА ГРАДИНА , НО ПОСЛЕ СЕ ПРЕМЕСТИХМЕ В ДРУГ КВАРТАЛ И ТЯ РАБОТИ СЕГА В ДРУГА ГРАДИНА. Тя просто беше във възторг от всико там- колектив, материална база, отношение и т.н. Знам ,че градината е стара , но с много добра база,  с традиции ,с много добро управление,  разкошен двор ( поне по мои спомени) и добри педагози.Мисля. че е много добър избор за детенце.Всичко зависи от педагозите  на които ще попадане детето и неговата готовност да посещава детска градиона или ясла. Това е от мен , дано съм била полезна.
Благодаря много!!! Simple Smile

# 4
  • Мнения: 694
Ами май ние сме там "Мики Маус", но незнам дали е №11. Ако е същата ходим в момента на ясла там. От тази година групите са две. Имам забележки относно някои неща, но в общи линии е добра.
Когато тръгнах да я записвам отидох в тази която е по-близко до пазарчето на Окръжна болница. Останах изумена от лошото отношение на директорката, която през цялото време дъвчеше бонбони докато "говореше" с мен. Започна да ми крещи аз за каква се мисля, че тя едва ли не от днес за утре ще ми взима детето при тях. Само отношението на тази госпожа ме отказа от там.
А в "Мики Маус" ме посрещна жена(директорката) която беше толкова усмихната и лъчезарана и естествено веднага ме грабна. Реших, че ако трябва ще чакам и две години, но това е нашата градина. Дете ми беше прието веднага и подробно ми се обясни как ще се опитат по-бързо да я адаптират и на всички въпроси ми беше отговорено.
 

# 5
  • Мнения: 1 426
на мен ми се случи обратното, директорката на 11-то ме освави да вися отвън с детето,  като прани гащи и не беше нещо адекватна и мен ми писна в един момент и отидох в другата, където веднага ни приеха.

# 6
  • sofia
  • Мнения: 8 925
Аз пък съм подала молби и в двете и в тази зад Фантастикото (до техникума) - 10 ЦДГ.
От скромния ми опит с яслите - важното е на свестна учителка да попаднеш, а как да ги проуча и идея си нямам newsm78

# 7
  • Мнения: 36
Ами май ние сме там "Мики Маус", но незнам дали е №11. Ако е същата ходим в момента на ясла там. От тази година групите са две. Имам забележки относно някои неща, но в общи линии е добра.
Когато тръгнах да я записвам отидох в тази която е по-близко до пазарчето на Окръжна болница. Останах изумена от лошото отношение на директорката, която през цялото време дъвчеше бонбони докато "говореше" с мен. Започна да ми крещи аз за каква се мисля, че тя едва ли не от днес за утре ще ми взима детето при тях. Само отношението на тази госпожа ме отказа от там.
А в "Мики Маус" ме посрещна жена(директорката) която беше толкова усмихната и лъчезарана и естествено веднага ме грабна. Реших, че ако трябва ще чакам и две години, но това е нашата градина. Дете ми беше прието веднага и подробно ми се обясни как ще се опитат по-бързо да я адаптират и на всички въпроси ми беше отговорен

 Мими,мики маус е 11 одз,би ли ми казала по колко деца са в група?Благодаря,предварително!

Последна редакция: пт, 10 фев 2006, 15:00 от Ellypr

# 8
мами, а там дечицата имат ли някакви занимания? чета, че по различните детски градини имали часове по танци, език и разни подобни активности.

Общи условия

Активация на акаунт