Oтзиви за ДГ Тути и д-р Петър Берон

  • 2 756
  • 7
  •   1
Отговори
Мамчета, искам да ми помогнете с вашето мнение и отзиви за частните ДГ Тути и Д-р Петър Берон Thinking



[/url

# 1
  • Мнения: 1
И двете ми мом4ета изкараха по 3 години в Тути!Децата бяха много щастливи!Сега са на 9 и 6.Много 4есто ме карат да ги водя там отново.Няма идеално място.Но там наистина се грижят добре за децата.

# 2
Благодаря ти, Marioani!

# 3
  • Мнения: 4 414
къде се намира тази ДГ Тути?
дайте малко повече инфо, моля Blush

# 4
  • София
  • Мнения: 7 242
Тути се намира зад хотел Кемпински /бившия Японски/. Лично на мен недобро впечетление ми е правил малкият двор и подобната на барака сграда. Но пък това не е толкова важно. От към цени е една от по-евтините.
Здравец, а защо точно Тути и П. Берон? Провери ли и в Слънчево зайче?
Аз за пореден път да си кажа, че докато намеря добра градина на дъщеря ми бая зор видях, но сега съм много, много доволна от Увекинд.

# 5
Лекси, ами защото са ми наблизо,  между другото в Тути вече ми отказаха, а на мен ми трябва спешно. За Слънчево зайче незная координати. За Увекинд не съм мислила, ама много я хвалят ...



[/ur

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Здравец, миналата година и на мен ми отказаха в Тути.
Слънчево зайче е близо до зоологическата /позната е още и като ДГ за децата на служителите на Овъргаз/. Имат транспорт, тел. е 687337. Направиха ми добро впечетление - добра материална база /много просторни занимални/, млади учителки.... Но и там места се намират трудно т.к. таксата не е много висока /преди година беше около 280 лв/.

# 7
Благодаря ти, Лекси   bouquet !

Ще проверя как е при тях.

Общи условия

Активация на акаунт