Мюсли!

  • 13 745
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 360
Хапвате ли често ?Казват,че при ежедневна консумация се свалят килограми newsm78Дали е вярно-незнам!Аз отскоро закусвам това ,но резултат..... Cryникакъв!

# 1
  • Мнения: 1 547
Е, чак да се свалят  Wink Ако ядеш само мюсли, може и да свалиш. Просто се подобрява обмяната на веществата, в смисъл, че започваш по-редовно да ползваш тоалетната, но не съм забелязала да се свалят килограми.

През цялата бременност закусвах мюсли. Нямаше този ефект  Mr. Green

# 2
  • София
  • Мнения: 3 328
Да, отслабва се. Добре регулира обмяната на веществата, съдържа фибри, баласт, който добре засища. Добре е да се хопва това, което не съдържа захар, защото иначе няма смисъл да се надяваме на отслабване.

# 3
  • Мнения: 524
Аз обожавам Мюсли и дебелея като прасе от него. Е, поне така беше преди да родя.
ПО всяка вероятност за да отслабваш с него трябва да ядеш по 50-100 грама на ядене. А аз просто не мога да се спра! Сигорно зяждам около 200 грама на ядене и дебелея. Затова сега съм го спряла #Cussing out. МНого ми липсва... Twisted Evil

Сега се опитвам да спазвам НВД относително е де , защото кърмя и внимавам да не лиша бебо от най-важното Grinning

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 779
Мюслито е въглехидратна храна и трябва да се яде по малко ! (3-4 суп. лъжици) Иначе е много подходяща за борбата с целулита (мойта любиима тема), т.к. съдържа много фибри, баластни вещества и е бедна на мазнини.

# 5
  • Варна
  • Мнения: 2 385
Много обичам мюсли и го ям често и по много. Не отслабвам от него.

# 6
  • In transit
  • Мнения: 11 701
Редовно хапвам на закуска, даже установих, че като ги накисна от вечерта (3 с.л. овесени ядки+смлени орехи+ малко стафиди)  в половин кофичка кисело мляко и една чаена лъжичка мед, стават още по-вкусни до сутринта. За отслабване не съм забелязала, но поне и не пълнея от тях. Иначе за ефекта, който е писала Смърфиетка съм съгласна  Grinning

# 7
  • Мнения: 3 360
.........надеждите ми се изпариха  Sad  Joy
Какво да правя вече незнам ooooh!Постих един месец и свалих два кг.После спрях цигарите и .....съм с 4 отгоре hahaha Все съм гладна  а на чай не мога да издържа цял ден.ПОМООЩ! Praynig

# 8
  • In transit
  • Мнения: 11 701
.........надеждите ми се изпариха  Sad  Joy
Какво да правя вече незнам ooooh!Постих един месец и свалих два кг.После спрях цигарите и .....съм с 4 отгоре hahaha Все съм гладна  а на чай не мога да издържа цял ден.ПОМООЩ! Praynig
Ох мила и аз бях така, като спрях цигарите Sad, много е гадно. Според мен спорт му е майката, на мен добре ми действа и зеления чай. Вземи си някакви фет-бърнари и си намери подходящ спорт/упражнения.. дори да качваш и слизаш по няколко пъти стълбите в блока пак ще има ефект. Успех!

# 9
  • Мнения: 35 891
хапвам често, но със захар и кисело мляко Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 360
mikkey ,благодаря за топлите думи.Поне ще знам ,че не съм единствена с този проблем.Как на мъж ми нищо му няма,бе! Rolling EyesЯде като за световно. Mr. Green..и нито грам нагоре!Аз затова и питам за велоергометър/в другата темичка/,защото трябва да се боря някак с килцата #2gunfire

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 779
Нормално е като спреш цигарите да напълнееш, но бъди горда че си успяла да ги спреш, защото си е постижение. Спортувай - това е решението, защото само диети без спорт могат да ти направят много лоша ''услуга''. Нещата трябва да са комплексни, постепенни, и 100%ови. Ще се справиш ако го искаш, убедена съм! Hug

# 12
  • Мнения: 5 647
Преди години закусвах само мюсли. По-точно си взимах най-обикновените овесени ядки, накисвах ги вечер във вода, а на сутринта ги слагах да кипнат леко в прясно мляко. Е, слагах и захар. Сега обикновено закусвам корнфлейкс /Chocapic/, който е с шоколад и е сладък.

# 13
  • Мнения: 888
   много ми харесва Nestle Fitness с прясно мляко(задължително нискомаслено)  Grinning

# 14
  • Sofia
  • Мнения: 779
Аз си вземам от тези прозрачните пакети от по 1 кг дето ги има в била .. и почти навсякъде. Има плодово, мюсли плюс и т.н.. аз най-харесвам тези две пък и са с най-малко мазнини. На нестле също се продават в едни кутии, но те излизат по-скъпо в сравнение с прозрачните торби. Въпреки това с канела и ябълка са супер! Grinning

Общи условия

Активация на акаунт