Спининг!!!

  • 21 834
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 371
Днес за сефте бях на спининг и исках да ви се похваля Grinning
Беше много динамично и ме изпълни с енергия. Даже като се прибрах още не знаех къде се намирам Crazy Дано утре не ходя на четири крака от мускулна треска, но съм взела нужните мерки.
Треньора крещеше на всички за да не се отпускат, но на мен за сега ми се размина бойния му вик Laughing
Целта ми е да стегна тялото(и бюста Blush) си и да се преборя с целулита, който имам. Не че е много, но го има,а и море се задава Crazy
Между другото започнах и да скачам на въже в къщи, на пилатес също ходя, та ако видите някой мускулест като културист и се чудите мъж ли е, жена ли, да знаете, че съм аз Laughing

# 1
  • Мнения: 5 622
Браво!
Не е като някои от нас,дето тъпчат само шоколад...  Embarassed

# 2
  • Мнения: 6 155
Браво!
Не е като някои от нас,дето тъпчат само шоколад...  Embarassed

Взе ми думите  Blush Blush Blush



Дуци, а какво представлява по-точно тоз "спининг"?

# 3
  • Мнения: 4 371
И аз тъпча, не съм от хората, дето се ограничават Embarassed, но реших, че е време да погледна себе си най-после. На дроб започвам да заприличвам, едни стълби не мога да кача и да не се задъхам ooooh!

Дуци, а какво представлява по-точно тоз "спининг"?
Ами каране на колело, но по някое време се маха седалката(не е за мъже този спорт май Laughing), правят се упражнения по време на самото каране, а бе страхотно е, не съм и предполагала. Така се заредих с положителна енергия, че нямам търпение пак да отида!

# 4
  • Мнения: 3 861
Дуци браво, моите поздравления!!!
Как ми се ходи и на мен на нещо такова, но лекарите са ми забранили Sick

# 5
  • Мнения: 4 371
Как ми се ходи и на мен на нещо такова, но лекарите са ми забранили Sick
Еее, Лили, защо така? Все трябва да има нещо, което е подходящо и за теб.

# 6
  • Мнения: 6 155
Маха се седалката...и след това упражнения,а  Whistling Joy Joy Joy
Майтап Mr. Green , нещо ми е лигаво тая вечер Embarassed


Упражненията с ръцете ли са или как?  newsm78 Не е ли сложно  едновременно да караш и да  правиш упражнения?

# 7
  • Мнения: 3 861
Как ми се ходи и на мен на нещо такова, но лекарите са ми забранили Sick
Еее, Лили, защо така? Все трябва да има нещо, което е подходящо и за теб.
Има ама не ми е интересно - плуване, а и компания си нямам Sick
Иначе, миналата година ми откриха дисплазия на тазобедрените стави и не трябва да ги натоварвам, те и така си ме болят, а като ги натоваря става страшно Cry

# 8
  • Мнения: 2 550
А, Лилич, ще се бием! Плуването е ВЪРХЪТ! По един час на ден ще ти дойде супер! Пробвай! Мен ако не ме чакаха две сесии и ако не ме мързеше щях да пулвам поне 2-3 пъти седмично  Embarassed

# 9
  • Мнения: 4 371
Упражненията са с ръцета,да. Трудно е и малко бавно схващах, но ми е простено, нали ми беше за пръв път Tired Нещо като лицеви се правят, но на самия уред. Темпото се променя, също някакво гъзене правихме, което не ми беше никак лесно в началото, защото правех "френски гръб" каквото и да означава това newsm78, но после се осъзнах. 

Има ама не ми е интересно - плуване, а и компания си нямам Sick
Иначе, миналата година ми откриха дисплазия на тазобедрените стави и не трябва да ги натоварвам, те и така си ме болят, а като ги натоваря става страшно Cry
Много страшно звучи това, дано е поправимо Praynig Бих ти правила компания, но много ще ми станат. Защо не пуснеш една тема като над_таб за фитнеса, сигурно ще има много желаещи Simple Smile

# 10
  • Мнения: 3 861
Еее Дуци, не е поправимо(според лекарите само ножа ще ме оправи и изкуствена става), но аз претръпнах вече и не го мисля. Само ми е тъпо, че не мога да спортувам. А тема за плуване възнамерявам да пусна, но когато Калоян тръгне на ясла за да мога да ходя сериозно, иначе няма смисъл.
Ти обаче давай все така, упоритост му е майката, поздравявам те!!!

# 11
  • Мнения: 1 455
Дуци, браво за ентусиазма! Скоро ще станеш много добра, трябва ти малко тренинг.
Буба, Биби, като ви гледам снимките - не ви личи за тъпченето, при това с шоколад, така че може спокойно да си продължавате с този вид спорт  Mr. Green (и той е полезен  Wink )
Лили, какво мислиш за някаква гимнастика, която не включва подскоци и прекалено силови упражнения? Мисля, че каланетика или Пилатес би било добър избор, но трябва да предупредиш инструктора за проблема със ставите, за да може да се съобразява.

# 12
  • Мнения: 6 390
Дуци,
супер  Wink стискам ти палци да ти издържи дълго ентусиазма  Wink Grinning
спорта е супер, физически натоварва а психически разтоварва  Wink страхотна комбинация  Mr. Green
Спининга е идеален за проблемните части / дупе и бедра  Wink/

# 13
  • Мнения: 1 455
Лили, не подозирах, че е чак толкова сериозно. Е, нищо де, плуването е отличен спорт, стига да ти харесва  Peace.

# 14
  • Мнения: 3 569
Поздрав за Дуци Wink
Ентусиазмът е хубаво нещо. Браво Дуци !

Общи условия

Активация на акаунт