Защо така все сме болни?

  • 5 154
  • 30
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 609
Както вече на няколко пъти съм писала из форума,малката от август насам,всеки месец е болна ooooh!.
Не я събирам с други деца Thinking,да кажем,че от тях се заразява
Писна ми вече,постоянно на антибиотици Confused
Питах педито на няколко пъти да започна да и давам нещо имуностимулиращо,тя категорично отказа.Отговорът и беше"Още е малка за такива работи..." newsm78
На своя глава и давам Мултисаностол,но явно при нас ефект няма никакъв newsm12.
Незнам вече какво да правя.
Опитах да се свържа с хомеопат,но засега неуспешно no
Ето в момента е болна и твърдо бях решила,този път да не давам антибиотик и умишлено не я заведах на лекар.Лекувах си я в нас,още повече,че Т,която имаше не беше висока и това ме успокояваше малко.
4 дни изкарахме така,но има ужасни сополи от който неможе да спи цяла нощ,тъй като секрета и се стича в гърлото,а и забелязах че като че ли гърдичките и хъркат.Днес я заведах при педито и тя като ме насмете,защо съм чакала,трябвало още първия ден да я заведа и за пореден път и изписа антибиотик.Попитах я неможе ли да минем този път без,неможело,щяло да слезе надолу ooooh! Rolling Eyes
Оф,стана много объркано сякаш,но исках да споделя,че много ми се събра напоследък и много се притеснявам за тези лекарства
 Sly

# 1
  • Мнения: 1 489
Как ще сте малки за имуностимулатор.Ние сме на вашата възраст и пием AD LIQUID for kids.Ние бяхме същите като вас.Всеки месец болни и антибиотици,но откакто го пие този имуностимулатор само веднъж ни текнаха сополките и нищо повече(да чукна на дърво).

# 2
  • Мнения: 83
Здравей   и ние сме в същото положение  АЛЕКС Е на 1.г и 4мес. от септември месец е постоянно болен ве4е 2пъти пихме антибиотик ,сега пак има същата силна хрема като вашата но без Т.  в момента му давам едни капсули които разтварям с малко сок и му давам да пие те се водят имуностимуланти и да ти кажа има ефект  едните се казват Имунобор за деца и са от 1 год нататък  а другите са някакви зелено 4удо ли нещо такова се казват .Имунобора струва 15 лв.Педито каза 4е сега трябва да му повдигнем имунната система ,за хремата му капя едни антибиоти4ни капки  които са о4ни но вършат 4удесна работа и така се лекуваме ние , да се надяваме 4е няма да сме скоро болни .Поздрави от нас Simple Smile

# 3
  • София
  • Мнения: 378
Според мен е да смениш педиатъра- не е добре за щяло и нещяло да предписва антибиотици , след тях още повече се намаляват защитните сили на организма.
На Патрик от 2 годишен давам  спиртен разтвор от пчелен клей и съжалявам ,че не започнах по-рано, а не да изкарваме 2 поредни ангини без да е имал контакти с болни деца през това време.
 

# 4
  • Мнения: 8 505
Според мен е да смениш педиатъра- не е добре за щяло и нещяло да предписва антибиотици , след тях още повече се намаляват защитните сили на организма.

Това е и моят съвет.Още повече,че след като вижда,че не може да се справи сама,не ви е насочила към специалист.

# 5
  • Мнения: 8 769
Според мен имунитета на детето е слаб. Мултисаностола няма да подейства веднага ( в същност, не зная от кога го даваш). Ако имаш финансова възможност пробвай онези водорасли на Аквасорс и коластрата им. Чувам добри отзиви. Аз ги давам отскоро на децата си, и засега не мога да ти кажа нищо.
Ако пък не-опитай с пчелно млечице, и /или прополис. за последния-изключително полезно нещо, естествен антибиотик, много силен! Купи си от пазара натурален, или от аптеката разтвор.
Успех в борбата! Hug

Последна редакция: сб, 17 дек 2005, 13:02 от Туфка

# 6
Zdraweite, az si mislh ce nashata kaka Leri na 4 godinki e "purwenec" w boleduwaneto. Koito wirus doide w BG toi e i u nas. Hremite wece kato otidem na lekar mi kazwat "aaa dobre se sprawiate deistwaite taka, kak ni neshte kolargol, a i pri neia wednaga pocwat da tekat kato zaden rinit"Mnogo sum dowolna ot ocnite kapki za nos Simple Smile Garazon. Spirat za edin den hremata. Obace mi omruznaha cestno kazano tia pusti bolesti. Probwah i multisanostol, no efekt nikakuw. Neee znam weeeece Cry

# 7
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Защо не пробваш с Ехинацея на д-р Тайс. Ние още не можем да кажем впечатления но след един неприятен вирус и последвал бронхит с престой в болницата ни го дадоха да го пием. Както и витамините на леатон. А за хъркането нас в болницата ни лекуваха единствено с инхалации, които продължих в къщи като си купих инхалатор и се оправи за нула време. Преди болницата изпи един антибиотик без никакъв резултат.

# 8
  • Мнения: 111
А как давате прополиса? Моят син е на 4 год. и се чудя как да му го давам. Аз купих от аптеката

# 9
  • Мнения: 2 609
Благодаря ви Hug!
Аз все пак реших да не давам засега антибиотика.
Туфка,какви са тези водорасли на Аквасорс и коластра?Дай повече инфо.
Мултисаностола го давам от около 3 месеца,но ефект никакъв,както изглежда ooooh!

Последна редакция: пт, 16 дек 2005, 22:37 от Кари

# 10
  • София
  • Мнения: 2 157
Как ще сте малки за имуностимулатор.Ние сме на вашата възраст и пием AD LIQUID for kids.

Напълно подкрепям! И при нас май има ефект - последното ни боледуване мина много леко, даже докторката се учуди. Отдавам го на имуностимуланта. Прочети повече подробности, ако искаш, ето тук

# 11
  • Мнения: 8 769
Туфка,какви са тези водорасли на Аквасорс и коластра?Дай повече инфо.
Прочети ето тези теми:
Аква сорс треволяци
алготерапия
Aquasource ??
Абе много боледува това дете бе......
Пак за AquaSource и водораслите
ВЪПРОС
Там има и линкове към сайтовете на Аквасорс.

# 12
  • Мнения: 5 500
В понеделник Цецо кихна около 5-6 пъти по две, три кихавици наведнъж. Вечерта му текна нослето леко. Имам течна АФА, пръснах в носа, и дадох 2 капкомера. На следващия ден ОК. В сряда пак текна дадох 3 коластри и 3 зелени енергии, придружени с 2 капкомера течна АФА. В четвъртък нямаше хрема, ама взе да се закашля, удвоих дозата. Вчера също дадох, днес е добре.
И аз сега ги пия по 5-10 капсули и от двете, че май гърло ще ме боли.
Не веднъж съм казвала, че са вълшебни тез неща.

# 13
  • Мнения: 8 769
А как давате прополиса? Моят син е на 4 год. и се чудя как да му го давам. Аз купих от аптеката
Първо да те питам какво точно си купила? Ако е 30%-ен разтвор можеш да даваш с профилактична цел на детето веднъж дневно по толкова капки от разтвора на колкото години е детето, т.е. по 4 капки във вода, сок или мляко. Дава се 20-30 мин. преди храна. Ако е с лечебна цел - може да е два-три пъти дневно.
Ето обширна информация за прополиса, меда и пчелните продукти, за теиз, на които им се чете:
http://abiconic.dir.bg/bees/propolis.htm

# 14
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 661
От къде да си купа водорасли?  bouquet Стават ли за 7м бебе? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт