За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 32 952
  • 754
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: X
Роси - не се мори, аз написах също мнението си по повод тоя пост, нямаше отговор. Пък и да има - ясно ми е какво ще на пише Краси.......
Е,нали не очаквате да стоя само тук и да чакам някой да напише нещо,та да отговарям?!    Mr. Green
Идват празници,в списъка ми има поне 10- на рецепти на сладкиши,още толкова за предястия...а това си изисква сериозно пазаруване и обмисляне.   Grinning
И ред други ангажименти...
По повод готвенето ,сервирането,и разнообразието от ястия,двама от приятелите на мъжа ми имат следното мнение:
"Ей,Наско,случил си на жена!"    Grinning
Мога и още да се хваля,ама не ща да ви развалям рахатлъка...    Mr. Green

# 331
  • Мнения: 7 947
Ама, моля ти се, недей се хвали - това наистина ще ни направи нещастни  Joy
Само ти ли празнуваш празниците, тоест само ти ли имаш ангажименти?
Ауууууу, забравих - ти не работиш...това обяснява много от постовете ти.

# 332
  • Мнения: 0
По повод готвенето ,сервирането,и разнообразието от ястия,двама от приятелите на мъжа ми имат следното мнение:
"Ей,Наско,случил си на жена!"    Grinning

И аз съм инструктирал приятелите си да казват така пред жена ми Peace после аз обирам каймака  Embarassed Embarassed Embarassed

# 333
  • София
  • Мнения: 62 595
Ужас, мен направо ме втриса от такива реплики за случването на жена! Дългосрочно е на загуба за жената.

# 334
  • Мнения: X
По повод готвенето ,сервирането,и разнообразието от ястия,двама от приятелите на мъжа ми имат следното мнение:
"Ей,Наско,случил си на жена!"    Grinning

И аз съм инструктирал приятелите си да казват така пред жена ми Peace после аз обирам каймака  Embarassed Embarassed Embarassed
Важното е ,че всички са доволни...приятелите добре посрещнати и нахранени,мъжа -горд,а после и двамата си получават каймака!     Grinning   

# 335
  • София
  • Мнения: 62 595
А бифор и афтър яденето? То, точно там е големият гърч. Не знам кой какъв каймак получава, ама със сигурност е огромно количество мръсни чинии, тави и тенджери!

# 336
  • Мнения: 7 947
Е, то не може и *ра и душата, нали знаеш  Crazy
Как си го представяш ти точно - освен без софра?

# 337
  • Мнения: X
А бифор и афтър яденето? То, точно там е големият гърч. Не знам кой какъв каймак получава, ама със сигурност е огромно количество мръсни чинии, тави и тенджери!
Мъжа отнася огромната част от пазаруването.
Готвенето ми е удоволствие,а не проблем.
Мръсните съдове после основно ги мие пак той....заедно разчистваме след гостите,прибираме...
За какъв гърч ми говориш?
А и аз не готвя за китайската армия...все пак!   Mr. Green   

# 338
  • Мнения: 7 947
Спомени сега и факта, че ти така и така друга работа нямаш, нито интереси - освен да си домакинстваш и на всички ще им стане ясно.

# 339
  • Мнения: 135
Мъж хвали жена си пред приятели:
- Моята хубавица как готви само да знаете... е няма равна!!!
- Е кво готви толкоз бре????
- Значи какъв лед вади от хладилника... заеби...вие само донесете уискито и ще разберете....а пък чай къв прави ...донесете и рома да ви сипе....а пък кви пържоли пече...само донесете мръвката и ще разберете!!!!!

# 340
  • София
  • Мнения: 6 767
Има два вида жени (по отношение на готвенето) - едните го правят от няма и къде, по задължение, защото трябва, дори да е чат-пат. За другите това е изкуство, релакс, разтваряне, висша форма на удоволствие да споделиш удоволствието с най-обичните си хора.
Е няма как първата група да разбере втората.
Аз също не разбирам как може чистенето да е удоволстиве.
Ни като се върнем от работа, пътьом напазарували и прибрали дечурлигата от ГД, първата ми работа е да сготвя.
Ама не защото трябва, а защото това ми е медитацията.
Разбирайте, свалям си обувките, мия ръцете и започвам.
Мъжът ми се оправя с децата, пуска филми, дава междинна закуса 9моите де ца се пребират вълчи гладни от ДГ точно за това, че не ядат какво да е и са свикнали на добра храна, т.е. обществената почти не се опитва) и т.нат.
Като разпусна за 30-40минути свещенодействайки в кухнята и ставам адекватна.
Така почивам аз, така са доволни и домашните,но дори да обичаха само сандвичи аз и за себе си щях да кулинарствам.  Wink
И след това се тръшвам на един стол с питие в ръка и съм в състояние да чета приказки, да слушам случки от ежедневието с Дг на децата и всичко.

# 341
  • Мнения: 755
Мъж хвали жена си пред приятели:
- Моята хубавица как готви само да знаете... е няма равна!!!
- Е кво готви толкоз бре????
- Значи какъв лед вади от хладилника... заеби...вие само донесете уискито и ще разберете....а пък чай къв прави ...донесете и рома да ви сипе....а пък кви пържоли пече...само донесете мръвката и ще разберете!!!!!
Joy hahaha Joy

# 342
  • Мнения: 0
Мъж хвали жена си пред приятели:
- Моята хубавица как готви само да знаете... е няма равна!!!
- Е кво готви толкоз бре????
- Значи какъв лед вади от хладилника... заеби...вие само донесете уискито и ще разберете....а пък чай къв прави ...донесете и рома да ви сипе....а пък кви пържоли пече...само донесете мръвката и ще разберете!!!!!

А пък какви  Whistling Whistling Whistling прави .....  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Сори братко Соте  Embarassed Embarassed Embarassed  Peace

# 343
  • Мнения: 135
Добре Немо.... много добре.... само дето ме досрамя да го напиша!!!!! Embarassed  Joy

Но пък май се замислих... дали да не инвестирам в подобен продукт.... колко ли неприятности и време би ми спестил.... не че не го знам де.. но в случай че забравя !!!!! Laughing

http://vbox7.com/play:271a3f41

# 344
  • Мнения: 1 174
Има два вида жени (по отношение на готвенето) - едните го правят от няма и къде, по задължение, защото трябва, дори да е чат-пат. За другите това е изкуство, релакс, разтваряне, висша форма на удоволствие да споделиш удоволствието с най-обичните си хора.

...


Е, не може така да ги изкарваш така черно бели нещата - или готвят по задължение и какво да е, или са царици в кухнята и им прави кеф. Глупости са това. Аз готвя, защото обичам да ям  Blush обичам готвената храна, мъжа ми също, детето също. Готвя нелошо, дори вкусно, с табиат дето се вика, но не ми е релакс. Аз релаксирам с чаша вино/вермут и хубава книга. Не докато готвя, тогава съм съсредоточена, внимавам да се получи както трябва, това ми пречи да релаксирам. Единственото, което е близко до релакс, свързано с готвенето, е това, че съм толкова съсредоточена и ума ми е само там, та се разсейвам ако имам някакъв проблем или нещо ми тежи. Но не се зареждам от това.
Нито от чистенето де.

Общи условия

Активация на акаунт