За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 32 953
  • 754
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 0
Немо.... уплаши дамите с тези размахани пръсти!!! newsm78


Прости на мен грешния братко Соте Embarassed  Embarassed Embarassed

Какво ви е станало с Немо, та почнахте да говорите на "Вие"?

Уважаема Китана В речника на Немо още се спотаяват обръщения от които можете да хванете запек. И изобщо защо не харесвате поведението ми напоследък ? Peace

По темата:
Мисля че прекалено буквално разбрахте въпроса на Брат Соте  Peace ' да се грижите за мъжеете си" не значи непременно да ги обгрижвате - ние и сами се справяме някак си  Peace Мисля че Соте имаше в предвид повече душвеното им/ни състояние защото един мъж изваден от равновесие не е приятна компания  Peace

# 226
  • Мнения: 1 749
Не знам защо. Като почна да медитираш и да се разхождаш до други измерения, явно си довел нещо със себе си. Laughing Шегувам се.
Мисля че Соте имаше в предвид повече душвеното им/ни състояние защото един мъж изваден от равновесие не е приятна компания  Peace
Лесно - просто не го вадя от равновесие...много. (ангел с ореолче) Laughing

# 227
  • Мнения: 364
И изобщо защо не харесвате поведението ми напоследък ? Peace

На мен ми харесва.  Peace е като среден пръст, а "оооммм" като ""да ти духа попътен вятър".
Да питам и нещо друго: прости ли ми вече?





# 228
  • Мнения: 135
Аз съм го написала - заслужава да се държа с него като с мъж. Може би си си помислил, че използвам думата "мъж" с ирония или нещо подобно. Съвсем не.

Какво ви е станало с Немо, та почнахте да говорите на "Вие"? Аз лично със сигурност съм по-млада и от двама ви, та ми става малко странно... Laughing
Радвам се за младостта ти Китана!!!!   bouquet
Точно думата заслужава ме притесни.... какво точно заслужава???? newsm78


В дългите връзки е много ясно как точно да провокираш мъжа си и да  го извадиш от ,,нетърпение'' Whistling
Взаимоотношенията са сложно нещо  newsm78, за 16 г. разбрах, че за проблемите трябва да се говори веднага, да не се премълчава и че мъжете обичат да им се говори в прав текст, без заобикалки и увъртания. Wink

Понякога така ни провокирате че ми причернява.....
Да де.... този прав текст така се изпълва с артистизъм, че се чудя кой стои срещу мен!!! Wink

Точно Немо.... душевното състояние играе най важната роля, поне за мен.... равновесието ми успешно се нарушава.... дори и с две мили думи!!! Peace

Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 16:43 от sote-full

# 229
  • Мнения: 0
ОФФ!
Да питам и нещо друго: прости ли ми вече?


За кое да ти прощавам   Thinking


Точно Немо.... душевното състояние играе най важната роля, поне за мен.... равновесието му успешно се нарушава.... дори и с две мили думи!!! Peace

Как ли уцелих  Thinking Thinking Thinking

# 230
  • Мнения: 364
За кое да ти прощавам   Thinking
Щом няма за какво, значи всичко е наред. Grinning

Иначе провокациите не са хубави и за двете страни. Виждала съм и жени, и мъже, които провокират половинките нарочно.
Нищо по-грозно от това.

# 231
  • Мнения: 1 749
Аз съм го написала - заслужава да се държа с него като с мъж. Може би си си помислил, че използвам думата "мъж" с ирония или нещо подобно. Съвсем не.

Какво ви е станало с Немо, та почнахте да говорите на "Вие"? Аз лично със сигурност съм по-млада и от двама ви, та ми става малко странно... Laughing
Радвам се за младостта ти Китана!!!!   bouquet
Точно думата заслужава ме притесни.... какво точно заслужава???? newsm78

Защо трябва да те притеснява тази дума? Тя има и положително значение Simple Smile

# 232
  • Мнения: 0
За провокации ли си говорим  Thinking

http://www.youtube.com/watch?v=0yvHWyvexZA

Ооооммммм  Laughing

# 233
  • София
  • Мнения: 62 595
абе, ти да му се появиш в 3D от плът и кръв, пък тогава го питай дали ще ти прости!

# 234
  • Мнения: 6 777
книгата “Мъжете си падат по кучки".


Не и вярвайте на тази книга. Простата истина е, че част от жените, по които си падат мъжете започват да се държат като кучки.

# 235
  • Мнения: 135
Защо трябва да те притеснява тази дума? Тя има и положително значение Simple Smile
Заслужава.... полага му се.... според заслугите толкоз му се полага..... знаеш ли.. аз не давам на жена си това дето заслужава..... просто и давам всичко от сърцето и душата си.... инак според заслужава..... никога няма да смогна Китана !!!!! Peace

# 236
  • Мнения: 7 947
Давам, давам, много давам и не ми пука колко получавам - стига да съм щастлива. Никога не съм правила сметка аз какво давам, какво правя за него, той пък с какво ми се отплаща, това са ...как да кажа, сметки, дето не влизат в представата ми за успешно съжителство. Обаче има моменти, когато се старая, определено и целенасочено. И той го прави - усещала съм го. Няма как иначе - трябва с нещо да се подклажда всичкото това между нас.

# 237
  • Мнения: 1 749
Защо трябва да те притеснява тази дума? Тя има и положително значение Simple Smile
инак според заслужава..... никога няма да смогна Китана !!!!! Peace
Някои не можем, но не спираме да се опитваме Peace

# 238
  • Мнения: 135
Давам, давам, много давам и не ми пука колко получавам - стига да съм щастлива. Никога не съм правила сметка аз какво давам, какво правя за него, той пък с какво ми се отплаща, това са ...как да кажа, сметки, дето не влизат в представата ми за успешно съжителство. Обаче има моменти, когато се старая, определено и целенасочено. И той го прави - усещала съм го. Няма как иначе - трябва с нещо да се подклажда всичкото това между нас.
Демек.. нужни са умения..... щото без умения какъв огън ще кладеш.... а да забравих за коледния подарък!!!!! Peace

# 239
  • Мнения: 7 947
Давам, давам, много давам и не ми пука колко получавам - стига да съм щастлива. Никога не съм правила сметка аз какво давам, какво правя за него, той пък с какво ми се отплаща, това са ...как да кажа, сметки, дето не влизат в представата ми за успешно съжителство. Обаче има моменти, когато се старая, определено и целенасочено. И той го прави - усещала съм го. Няма как иначе - трябва с нещо да се подклажда всичкото това между нас.
Демек.. нужни са умения..... щото без умения какъв огън ще кладеш.... а да забравих за коледния подарък!!!!! Peace
По-скоро е нужно желание. Моят например няма вкус за подаръци - може ли да ми подари за рд-то сервиз чинии - била съм си ги харесала на една витрина  Joy Ама важно е желанието и старанието  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт