За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 32 971
  • 754
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 46 488
За мен хората или си пасват или не, не зависи от уменията.
Не съм чела темата, сам последните 2 стр. и оставам с впечатлението, че като не си паснат, после почват да се надцакват, обиждат и т.н. Tired

# 211
  • Мнения: 0
Немо, айде нЕма нужда пак да се докачаш.
Прекалено много време прекарваш в женски форум. Чак почвам да се притеснявам за сексуалността ти.

Много благородно от Ваша страна че се притеснявате Уважаема Китана   Peace .. притесненията Ви са неоснователни  но все пак балгодаря за загрижеността Peace

Антиспам:
За мен хората или си пасват или не, не зависи от уменията.

Уменията понякога са плод на желание за промяна  Peace

# 212
  • Paris, France
  • Мнения: 13 974
, безименен пръст много по-дълъг от показалеца... На такива се мазня, усмихвам, хвърлям погледи, намигам и правя комплименти.  

явно тоя пръст е от особено значение за теб  smile3532

Не само. Аз от дете забелязах, че популярните мъже имат много дълъг безименен пръст. Може да е и расов/етнически белег. Това е признак за висок вътреутробен тестостерон и типично мъжки белег. Тези мъже са по-агресивни и даже има положителна връзка между това съотношение и доходите!!!!!!!!!!!! Нарича се 2D:4D съотношение. Най-ценните екземпляри имат безименен пръст почти колкото средния, а при някои даже го надминава! Ето малко за съотношението на пръстите:

http://en.wikipedia.org/wiki/Digit_ratio

Тук има ръце на известни политици:

http://blogs.ft.com/westminster/2009/01/brown-finger/

http://conservativewahoo.blogspot.com/2010/11/you-know-what-they … ut-big-hands.html

http://windsorlegiontrack.com/menuold/search/england-testosteron … -ring-finger.html

Аз като ходих на първата фетална морфология, питах дали е сигурно, че ще имам момче, защото ми се видя рано за определяне на пола. Гинекологът ми каза, че ще си отреже главата ако не е момче и е сигурен 100%. Обясни ми, че понякога е възможно да се сбърка пъпна връв между краката с мъжки полов орган, но комбинация от по-дълъг безименен пръст, долихоцефалия, бедрена кост и разни части на мозъка.

http://findarticles.com/p/articles/mi_7542/is_200901/ai_n32334584/

Аз и на малки дечица оглеждам пръстетата, ей така, за спорта. И понеже коментарите ми за по-късо безименно пръстче на някое момченце обиждат родителите, мъжо вече не ме мъкне с него у разни бивши нисички колежки или хронично болни съученици  hahaha
 

# 213
  • Мнения: 46 488
Find_NEMO, имам предвид, че и двамата може да са със завидни умения, но в различни посоки, да харесват различни неща в секса, тогава колкото и добре да "работиш", пак на другия няма да му е кеф.
А ако имат еднакви интереси и не се притесняват да ги обсъдят и реализират, нещата си идват сами.

# 214
  • Мнения: 755
Такаа ето ме пак... Laughing Mr. Green
Вече ми е много смешно /в темата, както винаги става има яки бисери и пръсти Joy/, но вече се зарекох, та ще се отсрамя както подобава. Laughing

Драги мъже, уважаеми Немо и Соте...  bowuu

На лансираното мнение, че видиш ли жените са надменни перфекционистки - Crazyпилагам следното четиво, което е точно отговаря на т.нар. ефект на "кривото огледало". Laughing

Какво имам предвид -  това че мъжете си падат по кучки, да точно така. В епитета "Кучка" съвсем не влагам нищо пошло, дори напротив. Sunglasses
И за да не бъда голословна, ето някой откъси от книга на дама направила си труда да проучи какво харесва на мъжете и как трябва да се държи едва ли не една жена, за да бъде забелязана.
от книгата “Мъжете си падат по кучки". Авторката Шери Аргов е направила мащабно проучване сред стотици представители на мъжкия пол, за да разбере кои женски качества ги привличат или отблъскват.
Ето какви извадки намерих , които вещо учат жените да бъдат кучки , за да се харесат видиш ли на мъжете:

"1. Жените, заради които мъжете прескачат огради, не винаги са изключителни. Най-често това са жени, на които не им пука особено.
2. Най-значимата разлика между кучката и доброто момиче е страхът. Кучката демонстрира, че не се страхува да живее и без мъжа до нея.
3. В мига, в който жената започне да полага свръх усилия, за да се впише в критериите на мъжа, тя понижава собствените си стандарти за връзката. - това по повод перфектната надменност на жените... ми за всяко нещо си има обяснение. Twisted Evil Laughing
4. Ако установите, че влагате прекалено много, връзката най-вероятно не е добра за вас. Щастливата връзка протича без усилие." - това по повод на никаквите усилия на жената, да задоволи мъжа на всякакво ниво , не само сексуално.
 за протокола да поясня пак от къде черпя информация. : Шери Аргов е американска водеща на радиопредаване, посветено на общуването между мъжете и жените. Книгите й са издадени на повече от 30 езика и са начело в световните класации в категорията отношения между половете.
Не че проучването на жената е миродавно, но НА,  жената се протудила , изследвала и написала разни умозаключения на базата на мъжките критерии. Пък щом мъже го казват, как да не им повярваме.... Laughing
Тук кучката не я разглеждам като виртуозната мръсница в леглото, която е двигател на сексуалните взаимоотношения, а като кучката, която е надменната перфекционистка ,  използваща мъжкото съсловие. Уточнявам, за да не кажете драги мъже, че си тълкувам избирателно и т.н. Laughing / простете за смеха , но той напира, въпреки сериозната обосновка, с която сама се заех.../
оф... сто часа го писах това, но тъй като времето ми е ограничено, ще съм наполовина с обосновката
 Grinning. Сори. Tired Ще ви следя обаче...и по-късно пак Laughing Peace




# 215
  • Мнения: 0
Уважаема Форчуне  Peace

Мисля че след това изеречение:

Авторката Шери Аргов е направила мащабно проучване сред стотици представители на мъжкия пол

каквото и да е написала въпросната Шери ще го приема като тъп виц  Peace

Аз от дете забелязах, че популярните мъже имат много дълъг безименен пръст. Може да е и расов/етнически белег. Това е признак за висок вътреутробен тестостерон и типично мъжки белег. Тези мъже са по-агресивни и даже има положителна връзка между това съотношение и доходите!!!!!!!!!!!! Нарича се 2D:4D съотношение. Най-ценните екземпляри имат безименен пръст почти колкото средния, а при някои даже го надминава!

Силно съм заинтригуван от Вашите познания за пръстите на мъжете Уважаема Невена  Peace

Бихте ли направили един анализ на този обект моля Peace


Последна редакция: чт, 16 дек 2010, 12:41 от Find_NEMO

# 216
  • Мнения: X
Цитат
4. Ако установите, че влагате прекалено много, връзката най-вероятно не е добра за вас. Щастливата връзка протича без усилие."
Абсолютно вярно!    Peace

"Когато започне да се налага ДА РАБОТИТЕ за връзката си,тя вече е изчерпана!"
Не помня къде съм го чула/чела,но пак подкрепям на 100 %!     Peace

И това съвсем не означава,че двама души не трябва да се стараят.А че това старание трябва да е доброволно,двустранно ,желано и да не тежи!    Peace
А да носи радост...

# 217
  • Мнения: 755
Уважаема Форчуне  Peace

Мисля че след това изеречение:

Авторката Шери Аргов е направила мащабно проучване сред стотици представители на мъжкия пол

каквото и да е написала въпросната Шери ще го приема като тъп виц  Peace



Laughing Немо, надявам се, си наясно, че всеки тъп виц, дори и най-тъпият обикновено отразява реалността. Laughing

# 218
  • Мнения: 135
Немо.... уплаши дамите с тези размахани пръсти!!! newsm78

Дами... имам предложение за вас.... страстите се разгорещиха.... знам че всяка една от вас е единствена и неповторима.... но дайте да отпишем секса от уменията.... за него е ясно, и да си говорим всеки ще си крепи неговото становище.... едва ли ще се разберем!!!!! Peace

Освен сексуални умения, не се съмнявам че имате и други... дайте да поговорим за тях... не е нужно да се провокираме излишно, по добре кажете и споделете как се справяте c другото важно нещо в семейството.... а именно как се държите с мъжете си.... мислите ли че одобряват поведението ви и докъде стига търпението на половинките ви.... все пак умеете ли добре да се грижите за тях.... никой не се съмнява в чара и женствеността ви, но освен секс съществува и умението да не провокирате мъжете си с поведението си....има доста теми по въпроса, има и доста съфорумки които споделят неволите си и открито споделят грешките си.... въпроса е дали са си взели поука от тях!!!! Peace

# 219
  • Мнения: 923
Соте много задълбаваш във фината женска природа, по-добре да си говорим за секс и манджи  Joy Joy Joy.

# 220
  • Мнения: X
Цитат
а именно как се държите с мъжете си....
Бия го сутрин и вечер...да слуша!    smile3508   newsm66
Нали не очакваш,че ще чуеш нещо различно?    Laughing

# 221
  • Мнения: 1 749
Умението да не провокираме мъжете с поведението си? Това малко на сексизъм избива...
 Crossing Arms
Честно? Държа се с него както заслужава - като с мъж.

# 222
  • Мнения: 135
Соте много задълбаваш във фината женска природа, по-добре да си говорим за секс и манджи  Joy Joy Joy.
Нали е женски форум.... от тук ако не лъсне фината женска природа, откъде тогава.... у дома така е лъснала, че чак свети!!!!! Peace
Цитат
а именно как се държите с мъжете си....
Бия го сутрин и вечер...да слуша!    smile3508   newsm66
Нали не очакваш,че ще чуеш нещо различно?    Laughing
Напротив... очаквам да чуя доста за взаимоотношенията!!!!! Laughing

Умението да не провокираме мъжете с поведението си? Това малко на сексизъм избива...
 Crossing Arms
Честно? Държа се с него както заслужава - като с мъж.
А как заслужава да се държите с него..... извинявай за въпроса Китана ....но ми е интересно!!!!! Peace

# 223
  • Мнения: 1 749
Аз съм го написала - заслужава да се държа с него като с мъж. Може би си си помислил, че използвам думата "мъж" с ирония или нещо подобно. Съвсем не.

Какво ви е станало с Немо, та почнахте да говорите на "Вие"? Аз лично със сигурност съм по-млада и от двама ви, та ми става малко странно... Laughing

# 224
  • Мнения: 923
В дългите връзки е много ясно как точно да провокираш мъжа си и да  го извадиш от ,,нетърпение'' Whistling
Взаимоотношенията са сложно нещо  newsm78, за 16 г. разбрах, че за проблемите трябва да се говори веднага, да не се премълчава и че мъжете обичат да им се говори в прав текст, без заобикалки и увъртания. Wink

Общи условия

Активация на акаунт