За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 32 978
  • 754
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 135
Много смешно, няма що.
Наистина, даже съм си мислила, че съм пълно дърво. И то защото съм смятала, че трябва да видиш от полилея, за да правиш добър секс.
Така и не съм наясно с критериите на мъжете, но факт е, че ги покривамJoy
То и аз не мога да формулирам точно и последователно критерии за 'добър любпвник'.
Май дървото добре го е разклатил вятъра!!!!! Mr. Green

# 76
  • Мнения: X
Бях писала и преди - може те да си мислят , че секса им е супер, а той за други да не струва , но те са се намерили и не знаят струва ли или не.  Т.е. всичко е до възприятие на добър секс и добър любовник, пак опираме до относителността на въпроса.
[/i]
Точно това си помислих ,като четях по-нагоре подигравки,кой как се хвалел.....    Mr. Green
Ми не съм получавала оплаквания...два пъти ми се е случвало да попадна на мъже,с които не ми беше интересно и добре в леглото...и мъжа ми вече 22 години няма оплаквания...    Laughing
Е,аз мисля,че ставам...но може да съм пълно дърво и да попадам на такива.Но щом си пасваме и ни е добре, какво значение има какво мислят другите?

Аз също не вярвам в напасването във времето.Не се ли получи от първия,айде от втория път,че първия обикновено е малко нервен и винаги може да има изненади...,после и 1000 пъти да опитавш ,нещата не са някак както трябва да бъдат.И това определено има връзка с химията между двамата...

# 77
  • София
  • Мнения: 2 217
Но щом си пасваме и ни е добре, какво значение има какво мислят другите?

Аз също не вярвам в напасването във времето.Не се ли получи от първия,айде от втория път,че първия обикновено е малко нервен и винаги може да има изненади...,после и 1000 пъти да опитавш ,нещата не са някак както трябва да бъдат.И това определено има връзка с химията между двамата...

Това изчерпва темата  bouquet

# 78
  • Мнения: 0
Къде е разковничето... наистина ли всички жени са префектни в уменията си колкото и да са чувствителни.... дали правилно подхождат в деликатните ситуации...нужно ли е да се търси вината само и единствено в мъжете???? newsm78

Фиьшнд Ядше лл июд`ьидуьг ящ дш ьцьшь хеаьвхдусахдяш ллл лл . съжалявам - бях на БДС!!

Братко Соте !  Shocked Shocked Как изобщо се съмнявате в способностите на жените  Thinking Thinking ?! Кое ВИ е накарало да се усъмните в спососбностите на тези невинни, сексапилни и нежни същества ... на тези уханни цветя  Confused Крайно съм разочарован от темата Ви и ще взема мерки изводите от нея да са максимално реални и правилни  Peace

# 79
  • Мнения: 1 081
Дет се вика за всяка ключалка си трябва правилния ключ  Peace
Кой как ще го пъхне обаче е отделен въпрос .. също както и дали ще му бъде комфортно   Mr. Green

# 80
  • Мнения: X
Немо,преди като ти четях постовете ,ме нападаше луд        rotfImao rotfImao
Напоследък нещо.....хич те няма....Я се вземи в ръце,че и без това ме обвиниха  в една друга тема ,че ми влияеш    ......май зле....    Mr. Green

Дет се вика за всяка ключалка си трябва правилния ключ  Peace
Кой как ще го пъхне обаче е отделен въпрос .....
Абе ,щом влиза и отключва лесно,значи проблем няма.    Grinning

# 81
  • Мнения: 755
Дет се вика за всяка ключалка си трябва правилния ключ  Peace
Кой как ще го пъхне обаче е отделен въпрос .. също както и дали ще му бъде комфортно   Mr. Green

Амин!  Mr. Green

# 82
  • Мнения: 1 081
Дет се вика за всяка ключалка си трябва правилния ключ  Peace
Кой как ще го пъхне обаче е отделен въпрос .. също както и дали ще му бъде комфортно   Mr. Green

Амин!  Mr. Green

Ми така де .. трудно се постига обаче  Tired на принципа проба-грешка, от където се и придобиват опит и умения всъщност  Mr. Green

# 83
  • Мнения: 0
Дет се вика за всяка ключалка си трябва правилния ключ  Peace
Кой как ще го пъхне обаче е отделен въпрос .. също както и дали ще му бъде комфортно   Mr. Green

Уважаема Дейз .... с напредване на времето все повече ключовете ще Ви се виждат правилни  Peace

# 84
  • Мнения: 755
.... четях по-нагоре подигравки,кой как се хвалел.....    Mr. Green

Е, смешно е просто , как всяка втора във форума разбираш ли е "добра" в секса / няма лошо , дай боже всеки му/ и как видиш ли тя не знаела, ама като нямала оплаквания значи всичко е о`кей... Съгласи се, че е уникално такова масово явление и то сбрано на едно място... ми  смешно ми е... Crazy Laughing
Естествено е , че когато липсват оплаквания от партньора, жената да се  възприеме за "добра" в областта или да реши, че вече е овладяла нужните умения. Laughing Обаче дали е така?!?
 Хей това най-много ме разсмива в подобни теми, вадят се такива тези и хипотези, че ти става жал да разклатиш непоклатимата увереност на изказванията им. Laughing
  В такива теми винаги много се смея , защото човек може да се начете на какви ли не бисери...

Немо ти искренно ме радваш Peace Laughing Само че тук пишат уверени в уменията си дами и навярно дълго ще избират измежду ключовете. Mr. Green Не подценявай мнозинството.  Laughing

# 85
  • Мнения: 0
Немо ти искренно ме радваш Peace Laughing Само че тук пишат уверени в уменията си дами и навярно дълго ще избират измежду ключовете. Mr. Green Не подценявай мнозинството.   Laughing

Някои и до дълбока старост   Peace

Не подценявайте и Немо   Peace

# 86
  • София
  • Мнения: 6 797
Много смешно, няма що.
Наистина, даже съм си мислила, че съм пълно дърво. И то защото съм смятала, че трябва да видиш от полилея, за да правиш добър секс.
Така и не съм наясно с критериите на мъжете, но факт е, че ги покривамJoy
То и аз не мога да формулирам точно и последователно критерии за 'добър любпвник'.
Май дървото добре го е разклатил вятъра!!!!! Mr. Green

Joy Joy Joy
Така де, то вятър си трябва... Mr. Green

# 87
  • Мнения: 2 448
И какво значи да си добър в секса, добър за кого - за себе си, за тези, с когото си правил секс или за всички дори и за тези, с които не си?  Laughing
Учудват ме твърденията, че имало хора, които за нищо не ставали. А такива дето стават за всички има ли?  

А пък липсата от оплаквания ако се смята за суперлатив, не знам.  Laughing Вие оплаквали ли сте се от някого директно в лицето му и той да го разбере, щото аз не съм и не бих го причинила дори и да се разделя с въпросния мъж именно по тази причина, че нещо не ми е допаднало в сексуално отношение.

# 88
  • Мнения: X
.... четях по-нагоре подигравки,кой как се хвалел.....    Mr. Green

Е, смешно е просто , как всяка втора във форума разбираш ли е "добра" в секса / няма лошо , дай боже всеки му/ и как видиш ли тя не знаела, ама като нямала оплаквания значи всичко е о`кей... Съгласи се, че е уникално такова масово явление и то сбрано на едно място... ми  смешно ми е... Crazy Laughing
Ами то това е малко като....
"Питали глупака:
-Ти глупак ли си?
А той:
-Не ,не съм!"
Дори и всички около него  да го смятат за такъв...    Mr. Green

Та и в секса....     Laughing

# 89
  • Мнения: 763
И какво значи да си добър в секса, добър за кого - за себе си, за тези, с когото си правил секс или за всички дори и за тези, с които не си?  Laughing
Учудват ме твърденията, че имало хора, които за нищо не ставали. А такива дето стават за всички има ли?  

Паси какво значи да ти се отдават езици?
Ще ти кажа какво мисля аз - да ти идва отвътре, да се отпускаш да експериментираш с това което си усвоил, говорният ти апарат да ти позволява на възпроизвеждаш повече звуци, инстинктивно да улавяш логиката на нещата и да я следваш без да полагаш особени усилия....Всичко онова, което друг би постигнал с упоритост и със съзнанието, че полага усилия.
Същото е за математиката, музиката, танците, спорта. Значи за подобни дисциплини е възможно да има талантливи хора, обаче в секса - това те озадачава?
Има хора, които усещат събеседника и напълно инстинктивно стават това, което се очаква от тях. За тях казваме че са родени психолози. Защо да няма и такива, които инстинктивно да усещат тялото на партньора...
Или само защото си се съблякал гол пред някого, вече задължително трябва да го избиваме на чувства....

И понеже за езиците стана дума, пак пример с тях ще дам - аз познавам хора, които изпоназаписаха какви ли не курсове езикови и пак нищо не знаят..../Това по повод на това, дали има хора които за нищо не стават в секса/

Общи условия

Активация на акаунт