За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 32 977
  • 754
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 1 749
За пореден път се убеждавам, че на света съществуват мноооого малко мъже, които наистина разбират жените. На масата от мъжкото съсловие хич не им се отдава. Или... просто така им изнася.

# 196
  • Мнения: 755
Е, неее... винаги търся баланса и равновесието, гледам да разбирам околните, но Соте и Немо просто ме предизвикват на ответен удар. Laughing Mr. Green Twisted Evil Laughing
Явно темата ще е мъжете срещу жените... е, добре. Laughing Нека допълним темите за размисъл, които Соте е подал и в обратната посока, а именно за секса и мъжете и тяхната чувствителност и умения в областта... Twisted Evil
 По-късно ще се вкюча с подобаващи доказателста... все пак децата не ги интересува , че мама форумства. Laughing

# 197
  • Мнения: 1 704
Може  Соте, може... няма кво толкова да му мислим.. упражненията за тазовото дъно са изключително вълнуващи да знаеш Whistling  Mr. Green.... виж с дишане незнам някой да е оргазмирал още, нооооо никога не е късно да се научи на нещо ново човек  Peace

# 198
  • Мнения: 1 081
Може  Соте, може... няма кво толкова да му мислим.. упражненията за тазовото дъно са изключително вълнуващи да знаеш Whistling  Mr. Green.... виж с дишане незнам някой да е оргазмирал още, нооооо никога не е късно да се научи на нещо ново човек  Peace

Абсолютно ... аз затова все с памперс си ходя, че за каквото и да си помисля /особено за разходка с комшията /се започва едно препускане .. оргазъм след оргазъм  ooooh!  Tired  Joy Joy Joy

# 199
  • Мнения: 1 127
Защо един мъж да се мъчи да задоволи една / ....автоцензура .... / жена всеки път ако тя не полага никакви усилия да му се реваншира със същото ?


1. Защото жената иска – аааааха ха ха ха ха  Joy Joy
2. Защото е длъжен - аааааха ха ха ха ха  Joy Joy Joy
3. Защото ще си немерите друг – ми давайте – тъкмо и ние ще сменим менюто, а на другия ще му е интересно точно 3 пъти .. или айде от мен да мине 30  Peace
4. Защото така Ви е по-лесно - аааааха ха ха ха ха .....  hahaha hahaha hahaha
5. Защото ... е айде измислете го Вие нали сте по-умни от нас Wink  Peace
Защото ТОЙ иска да я задоволи-пука му за нея/обича я и т.н.
Peace

# 200
  • Paris, France
  • Мнения: 14 017
Мотото на женското съсловие е: "Не знам какво искам, но го искам веднага".
В смисъл: искат разбиране, приятелство, искат да бъдат изслушвани, уважавани и ценени..... същевременно искат до тях груб мъжкар, който псува, но пък да е добре възпитан.... пропит с миризма на тютюн и бензин...
 Търсят принца, мил, галантен, еманципиран, готин по нашему.... само за да го изгонят когато се появи.... щото им е скучен!!!! newsm78  Peace

Аз, за себе си, много добре зная какво искам и вкусът ми, от началото на половото ми съзряване, не се е променил и едва ли ще се промени. Груб, да псува, мирис на бензин - не, мерси.

Харесвам контета - добре облечени, напарфюмирани, подстригани и с лъснати обувки. Истински мъже физически - V- образно торсо, широки рамене, тънка талийка и тесен таз, добре оформена мускулатура. Вертикална долна челюст с широка брада, безименен пръст много по-дълъг от показалеца, басов глас. На такива се мазня, усмихвам, хвърлям погледи, намигам и правя комплименти.  Изслушвам ги с интерес, прекарвайки пръсти през цяяяяяялата дължина на косата, премятайки крака. На тях им е лесно. Забелязват се отдалеч. Природата ги е поглезила. Нямат нужда да се потят с часове в зала като по-немъжествените си събратя и пак изглеждат страхотно. Достатъчно е да видя красив мъж, който танцува добре и работата е станала. Такива мъже не са скучни. Те имат интересни преживявания. Физика и химия.

Цитат
Жените могат да получат оргазъм само с... мисъл

Блазе им. Това е страхотна новина. Само като си представя как този факт ще помогне за намаляване броя на нежеланите бременности и предавани по, хм, полов път болести. Опитах, не става  Peace

Защо един мъж да се мъчи да задоволи една / ....автоцензура .... / жена всеки път ако тя не полага никакви усилия да му се реваншира със същото ?

Мъчи се, бори се, жертва се. Жените предпочитаме мъже, на които им се отдава тая работа а не борци и мъченици. И не, и пръста си не мръдвам за да доставя удоволствие на мъж ако това не ми доставя удоволствие на мене. Такава съм си и такава съм била винаги. Правенето на жертви и търпението не е присъщо на жените от моето поколение. Даже сме спорили с майка по въпроса. Аз не виждам смисъл да влагам време и усилия във връзка, която не ми носи удоволствие или изгода. И понеже никога не съм имала проблем да съм с мъж, които отговаря на изискванията ми (а те са доста високи), не виждам смисъл да се променям. Всеки скача според тоягата. Познавам жени, които правят много усилия за някой мъж, но впечатленията ми са, че е за да компенсират липса на ухажори. Усилия полага човек, който е в неравностойна връзка и, заслужено или не, се чувствува длъжен да е нужен за да не го заменят с друг.

# 201
  • Мнения: 923
Nevena Virolan твоето поколение жени ме плаши  Sick
Всеки скача според тоягата си  Laughing, така е , но живота е низ от промени, материални,
 физически и духовни/ за някои /  ooooh!

# 202
  • Мнения: 0
За пореден път се убеждавам, че на света съществуват мноооого малко мъже, които наистина разбират жените. На масата от мъжкото съсловие хич не им се отдава. Или... просто така им изнася.

Съдейки по форума – и вие не се разбирате една друга  Peace ... даже и сами не се разбирате .. как иначе да си обясня че една и съща Уважаема съфорумка говори коренно различни и противоречиви неща в зависимост от това накъде духа вятъра в темата в която пише.   Thinking


Кое се намира трудно? Румени, кръглолики дребнопишковци там с лопата да ги ринеш. И никой ги не ще........безплатно  hahaha.

Оооох, да му имам проблема! Може да е бил мек, знам ли? Мъж с голям има в пъти по-добри шансове със жените. По принцип. Понякога няма, да, понякога,но  рядко. За седем години тук + 12 в Англия съм видяла една бяла жена с китаец и ако малкият размер беше предпочитан едва ли щяхме да бягаме от тях като дяволи от тамян.


Аз си мислех, че моите съквартирантки са със забежка, ама твоите са били страшна работа! Чудя се как твоята съквартирантка не е изяла боя.

Нямаше как. В тази къща рядко имаше по-малко от 10-15 човека. Прекалено много свидетели. Тя, естествено, а и останалите, не бихме действали така ако бяхме сами. Физическото насилие в Англия се наказва доста строго и никой няма за едното е°°°е да рискува няколко години в препълнен затвор. А и татко и беше добър адвокат. Аз в началото се притеснявах да не се оплачат в полицията, но тя ми обясни какво и колко може. Наистина никой не се оплака. Мъжете ги е срам. Трудно някой ще преглътне унижението да пише показания как някоя си му предложила да го обладае, защото и приличал на хермафродит, как 10 жени се разкрещяли, защото помислили, че му е отрязан оперативно  hahaha, как му предложили ролята на воайор, защото решили, че и на жена си една ......... не може да удари и подобни. Там съм се смяла с глас. Не можех да уча и си наех гарсониера, но в събота рано сутринта с моя ходехме там само за да се посмеем на екшъна.

След споделената от Вас история за съквартирантката Ви  се чудех на три неща (1) за пълното познаване на хронологията на връзките на вашия приятел, (2) откъде намирате такива мъже, които да се обаждат пак след подобни преживявания, (3) и на каква база е построено самочувствието Ви.
Днес намерих отговор и на трите .
1. Вие съществувате в някакъв вид ученическа комуна където всички знаят всичко за всички – оттам знаете и хронологията на връзките на въпросния човек защото явно всичките му връзки са в комуната.
2. Вашата съквартирантка си позволява така да обижда мъжете защото още не се е срещнала с мъж който да се отнесе с нея така че да и е невъзможно да подаде какъвто и да е сигнал – било в полиция било някакъв друг.
3. Доколкото знам англичанките не се славят с пословична красота което явно Ви е дало база за неоснователно високо самочувствие за което донякъде спомага и комуната в която живеете.
На база на всичко това Ви пожелавам най-искрено живота Ви да продължи все така безгрижно и сесело  .... защото иначе просто не Ви виждам ...  Peace

И понеже никога не съм имала проблем да съм с мъж, които отговаря на изискванията ми (а те са доста високи), не виждам смисъл да се променям.

Не се притеснявайте за това уважаема Невена - времето ще ви промени независимо дали го искате или не  Peace Така че - спокойно  Peace

# 203
  • София
  • Мнения: 62 595
такава е днешната коричено-телевизионна философия на западния свят - консумирай, консумирай, консумирай, хора, неща, ресурс, умрИ консумирайки! Според мен това е тип "хранително разстройство"
Разбира се, другото е също толкова страшно, но като гледам, ние не сме китайци, нито от такива култури.

# 204
  • Мнения: 1 704
, безименен пръст много по-дълъг от показалеца... На такива се мазня, усмихвам, хвърлям погледи, намигам и правя комплименти.  

явно тоя пръст е от особено значение за теб  smile3532

# 205
  • Мнения: 1 127
За мен има два типа хора- едни, познаващи само едното голо животинско ч****не   и други, които правят ЛЮБОВ! Peace

# 206
  • София
  • Мнения: 6 794
За мен има два типа хора- едни, познаващи само едното голо животинско ч****не   и други, които правят ЛЮБОВ! Peace
Има и трети - познават и двете.  Peace

# 207
  • Мнения: 1 127
За мен има два типа хора- едни, познаващи само едното голо животинско ч****не   и други, които правят ЛЮБОВ! Peace
Има и трети - познават и двете.  Peace
Peace
Ако наистина човек е достигнал второто ниво, какво би го върнало към първото?

# 208
  • Мнения: 1 081
, безименен пръст много по-дълъг от показалеца... На такива се мазня, усмихвам, хвърлям погледи, намигам и правя комплименти. 

явно тоя пръст е от особено значение за теб  smile3532

 .. Мац, колко акустика имало по тоя свят, а ?!?  ooooh!  Mr. Green

# 209
  • Мнения: 1 749
За мен има два типа хора- едни, познаващи само едното голо животинско ч****не   и други, които правят ЛЮБОВ! Peace
Има и трети - познават и двете.  Peace
Peace
Ако наистина човек е достигнал второто ниво, какво би го върнало към първото?
Ъъъ... желанието? Това нива ли са? Аз все си мислех, че са различни "агрегатни" състояния на едно и също нещо.

Немо, айде нЕма нужда пак да се докачаш.
Прекалено много време прекарваш в женски форум. Чак почвам да се притеснявам за сексуалността ти.

Общи условия

Активация на акаунт