За жените,чувственоста им..и техните умения!!!

  • 32 954
  • 754
  •   1
Отговори
# 165
  • Paris, France
  • Мнения: 13 878
колкото до това дали някой ще каже, че не му харесва, аз писах още преди няколко поста - никой няма да каже на партньора си, че не му допада в леглото, а ще измисли друга причина или втора среща просто няма да има. То, няма какво да се казва, нещата стават ясни доста бързо!

Казват и още как. Имах една съквартирантка, ако някой не и харесаше като размери се развикваше да влезем (10 души живеехме в къщата). Много често още след секс спретваше скандал. Най-интересното беше, че някои от тези мъжлета даже и се обаждаха да излизат пак. Един чешит, колега, се беше пробвал и с други три!!!!!! от нас, въпреки, че знаеше, че го гледаме с презрение заради смешния вид на, ъ, ......... Опитваше се да ме убеди, че размерът нямал значение и че чувствата са важни  hahaha и че това се учело. Веднага го поканих да дойде да ме гледа с друг. Да гледа и да се учи.

По повод футболистите - забелязала съм, че са много търсени мъже и много жени ги харесват. Същото с боксьорите. Щангистите, обаче, не са нито харесвани, нито искани чак толкоз много.

# 166
  • София
  • Мнения: 62 595
Аз си мислех, че моите съквартирантки са със забежка, ама твоите са били страшна работа! Чудя се как твоята съквартирантка не е изяла боя.

# 167
  • Мнения: 0
Мили сексапилни дами:

Да ви разкажа един виц а  Peace


- По какво си приличат блондинките и Уиндоус ?
- По това че задават въпроси за очевидни неща
  Grinning

Ааааха ха ха ха ха ха ха ха ...  Joy Joy Joy Joy

# 168
  • Мнения: 135

Казват и още как. Имах една съквартирантка, ако някой не и харесаше като размери се развикваше да влезем (10 души живеехме в къщата). Много често още след секс спретваше скандал. Най-интересното беше, че някои от тези мъжлета даже и се обаждаха да излизат пак. Един чешит, колега, се беше пробвал и с други три!!!!!! от нас, въпреки, че знаеше, че го гледаме с презрение заради смешния вид на, ъ, ......... Опитваше се да ме убеди, че размерът нямал значение и че чувствата са важни  hahaha и че това се учело. Веднага го поканих да дойде да ме гледа с друг. Да гледа и да се учи.

По повод футболистите - забелязала съм, че са много търсени мъже и много жени ги харесват. Същото с боксьорите. Щангистите, обаче, не са нито харесвани, нито искани чак толкоз много.

Уважаема Nevena Virolan... всичко дето ни представихте ме кара да мисля че приятелката ви е прекалено задоволена и стига до крайности с цел да експериментира... демек търси нещо дето трудно се намира... но знаете ли, имам много надарен приятел и точно в това се състоеше неговия проблем.... жените не го издържаха и постоянно го напускаха.... след години неуспехи, най-накрая намери любовта на живота си.... дори се беше притеснил че така и ще си остане стар ерген....така че уважаема, май размера понякога е пречка!!!! Laughing

# 169
  • София
  • Мнения: 2 217

имам много надарен приятел и точно в това се състоеше неговия проблем.... жените не го издържаха и постоянно го напускаха.... след години неуспехи, най-накрая намери любовта на живота си.... дори се беше притеснил че така и ще си остане стар ерген....така че уважаема, май размера понякога е пречка!!!! Laughing



Е, размер, размер....колко да е тоя размер .... newsm78  Rolling Eyes Mr. Green

# 170
  • Мнения: 0
Мили сексапилни дами:

Да ви разкажа един виц а  Peace


- По какво си приличат блондинките и Уиндоус ?
- По това че задават въпроси за очевидни неща
  Grinning

Ааааха ха ха ха ха ха ха ха ...  Joy Joy Joy Joy

# 171
  • Мнения: 142
Мили сексапилни дами:

Да ви разкажа един виц а  Peace


- По какво си приличат блондинките и Уиндоус ?
- По това че задават въпроси за очевидни неща
  Grinning

Ааааха ха ха ха ха ха ха ха ...  Joy Joy Joy Joy


 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Хайде смейте се, че Немо ще го потрети

# 172
  • София
  • Мнения: 2 217
Изобщо не съм очевидяла това, за което питам.....за съжаление Sunglasses

# 173
  • Мнения: 755
Искаме пак, пак, пак... Laughing...
Защото повторението е майка на какво... не, не на това , а на знанието. Peace
И Немо за съжаление аз не съм блондинка/ съжалявам, защото за тях все има вицове... не е честно някак. Whistling/
, но дай друг за русите дами, него пак можеш да повториш после. Laughing Peace

# 174
  • Мнения: 1 749
Деца, чувате се чак в спалнята как се кикотите.
Какво стана сега? Установи ли се кои жени са зле в леглото?

# 175
  • Мнения: 0
Искаме пак, пак, пак... Laughing...
Защото повторението е майка на какво... не, не на това , а на знанието. Peace

Вица беше и потретен но явно на Модераторите ... а и на всички Вас тук се е изчерпало чувството за хумор..  Peace

Постнах нещо тъпо няколко пъти и то ви се видя още по-тъпо. Същото щеше да стане ако бях потретил и нещо не толкова тъпо – щеше да Ви изтъпее – друг е въпроса че във форума това се счита за флууд – тук беше направено преднамерено и то с позволението на автора.  Peace 

А ето и истинския виц: Embarassed

В темата , а и в останалите теми нежната половинка на човечеството непрекъснато ни налагате мнението, че вие жените сте напълно наясно със всичко в секса и няма нужда да се учите защото може би не ви е приятно или защото смятате че не е необходимо тъй като сте перфектни в това отношение. Така де – “Ако не Ви хаесваме – немрете си други жени.”
В тоя смъсъл ако нещата не се получават обикновено не сте виновни Вие а партньора на който му е малък, който е неопитен, който не знае как да подходи, който не може да Ви предразположи – изобщо той е виновен за всичко , а Вие просто сте попаднали на  неподходящия мъж.

И да се върнем пак на вица за Блондинките – тъп е и колкото и пъти да Ви го казват не само че ще спрете да се смеете а и ще се ядосате.  Peace

Айде сега кажете ми как ние мъжете да се ‘смеем’ след като 1, 2 ,5  или 10 години ‘слушаме’ само един и същ ‘виц’  Thinking .... как да се напъваме да се ‘смеем’ всеки път Thinking Thinking ... или може би трябва да поизчакаме малко за да го позабравим за да ни е смешен ...  Thinking Thinking

Дори да оставим настрана факта че с времето не ставате по красиви – картинката не става по-розова.

И за да излезем от езоповия език който не Ви е силната страна да ви задам директно няколко въпроса касаещи мотивацията ни:

Защо един мъж да се мъчи да задоволи една / ....автоцензура .... / жена всеки път ако тя не полага никакви усилия да му се реваншира със същото ?


1. Защото жената иска – аааааха ха ха ха ха  Joy Joy
2. Защото е длъжен - аааааха ха ха ха ха  Joy Joy Joy
3. Защото ще си немерите друг – ми давайте – тъкмо и ние ще сменим менюто, а на другия ще му е интересно точно 3 пъти .. или айде от мен да мине 30  Peace
4. Защото така Ви е по-лесно - аааааха ха ха ха ха .....  hahaha hahaha hahaha
5. Защото ... е айде измислете го Вие нали сте по-умни от нас Wink  Peace

Е те това е вица  Peace – айде смейте се де  Confused

Аз почвам !

   smile3532 smile3532 smile3532

# 176
  • Мнения: 755
Леле Немо... ooooh!... кво ти стана бе човек?!?  Laughing

Искрено се надявам общият знаменател под който поставяш цялото женско съсловие с последният си пост, да се дължи на моментна неприязън към женската половина от света. Иначе просто си е загуба на време да те оборвам или да ти осведомявам /навярно си наясно/, че общото е пълно с  частно.

Този стил на онеправданост и подтиснатост ми е супер смешен, това "ние "- "вие" си детинско.

Хората са различни и в една друга тема бях писала , че е глупаво и безпредметно делението на мъже-жени. Peace

На мен пък ми приличате на "вземи си кукличките, дай си ми дрешките"... Laughing

Май темата става за мъжете, чувственотта им... техните умения! Joy Laughing Joy

# 177
  • Мнения: 1 749
Мъжете са мнооого чувствителни, когато става въпрос за умения. Simple Smile Не могат да приемат, че някой от техния вид се е провалил тотално в леглото, защото това означава да се запитат дали и те не са правили грешки и какво мислят за тях жените, с които са спали. Това за мъжа е кошмар.
Да ви имам и чуФстФителните душици!

# 178
  • Мнения: X
Немо ,наистина си се шашнАл последните седмици!
Кво ти става ,бе,човек?    Laughing

Цитат
Защо един мъж да се мъчи да задоволи една / ....автоцензура .... / жена всеки път ако тя не полага никакви усилия да му се реваншира със същото ?

Ти все на такива егоистки ли попадаш?
Някак си е детинско да обобщаваш....освен ако наистина не си налитал само на такива.
Ами поразтърси се ,има и такива,които обичат секса и експериментите.   Peace  

# 179
  • Мнения: 1 749
Може да не е правил секс скоро.

Общи условия

Активация на акаунт