За мъжете и мъжественосста им

  • 21 907
  • 189
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 081
Има мъже и мъже ...
Същото важи и за жените  Peace

С даден партньор не си ли паснеш - пиши го бегал .. може да не е още в началото,
но е задължително за да има доволни после  Mr. Green
Има примери колкото щете.  Peace



# 76
  • Мнения: 1 749
ТУк се говори не толкова за напасване, колкото за неспособност. Simple Smile

# 77
  • Мнения: 1 081
Аз затова първо казах, че има мъже и мъже  Twisted Evil

А и честно казано на неспособен съм попадала един единствин път  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 142
Неспособността не е ли по-скоро за лечение. Ако не може да те започне - няма и да те довърши.  Blush Mr. Green

# 79
  • Мнения: 1 081
Неспособността не е ли по-скоро за лечение. Ако не може да те започне - няма и да те довърши.  Blush Mr. Green

Двама трябват за таз работа, двамаааа минимум  Mr. Green

# 80
  • Мнения: 1 749
Неспособността не е ли по-скоро за лечение. Ако не може да те започне - няма и да те довърши.  Blush Mr. Green
Едно е да не може да го вдигне, друго - да не може да го ползва. Mr. Green Първото е импотентност. Май тя се лекува. Другото е неизлечимо.

# 81
  • Мнения: 59
Хахаха,Китана
недай така,ако се потрудиш да го понаучиш.......може да не е толква лош ученика. Joy Joy Joy

# 82
  • Мнения: 1 749
Хахаха,Китана
недай така,ако се потрудиш да го понаучиш.......може да не е толква лош ученика. Joy Joy Joy
Ааа, аз не ставам за благородно жертване в името на човечеството. Това е много труд, много нещо...
А и който го няма в себе си - ако щеш и на специален курс да го запишеш - кел файда...

# 83
  • Мнения: 0
Във всеки случай, Немо, мисля, че ти не вярваш в способностите на жените като цяло, нали?

Напротив !!!! Способни сте на много нища ...   Peace Peace Peace
 
Ако не може да те започне - няма и да те довърши.  Blush Mr. Green

Защо тогава ни казвате НЕ още преди да сме започнали ..... ако не ни позволите да започнем - как да Ви довършим  Thinking Thinking

От това медитиране ти се е размътил мозъка. Joy Peace

Никак даже  Naughty

След двудневно медитиране и диалог с вътрешния ми глас стигнах до следния извод:

Жените са сексапилни и нежни същества които стават още по-секси с годините. Има много жени които с небивал успех свалят мъжете в краката си и ги подчиняват на волята си  . Те правят страхотен секс , а също така имат неустоим усет за сексапил и привлекателност.

С две думи жените ... или поне по-голямата част от тях са ароматни цветя чийто аромат ние мъжете не сме достойни  да вдишваме – и тук съм напълно откровен.  Peace

# 84
  • Мнения: 142
Значи поуката не е че от всяко дърво свирка не става, а не всеки може да я направи  Joy

# 85
  • Мнения: 0
Значи поуката не е че от всяко дърво свирка не става, а не всеки може да я направи  Joy

Върба  Peace

# 86
  • Мнения: 1 174
Laughing Нещата се получаваха по изключение и аз бях "изцяло" виновна.
Технически секс знаех какво е, но наскоро разбрах каква е идеята  Mr. Green и за жената.
Такива неща, като трепещи колене ръце, неописуем глад....мислех,че са само мит. Mr. Green
Блазе ти, щото за мене си е още мит, а уж не съм нито пасивна, нито безинициативна в секса.  Mr. Green

А сама със себе си като си, получават ли ти се нещата ? Нали разбираш какво искам да кажа ?
Най - важното е /според мен/ да познаваш собственото си тяло, ако ти не можеш да си докараш оргазъм, как може да очакваш някой друг да го направи, най - малкото трябва да знаеш какво ти харесва и какво не.
Аз и преди писах, и най - добрия любовник да е с теб, ако ти не знаеш как да се притиснеш, коя поза най - добре ти се получава, и най - вече не можеш да се отпуснеш /мислиш си дали изглеждаш добре, ау, имаш косъмче на бедрото, дето не си го видяла, оу, трябва малко да се поизпъчиш, че гърдите ти много увиснали ти се струват, оу каква пъпка има той на задника, ай на тавана какъв паяк се е настанил, трябва да пуснеш прахосмукачка после.../  Crazy ей това прецаква всичко  Laughing
И пак не мисля, че е задължително всеки път непременно да се получи най - якия оргазъм и най - невероятния и разтърсващ секс, който си представяме. Лекичко завиждам на жените, които се радват на толкова пълноценен секс.
Простичък пример - аз откачам ако някой ми пипа косата, в смисъл, че ми е неприятно, пък имах гадже дето си умираше да си играе с дълга женска коса, е много ясно, че каквото и да правеше, само като си помислех, че ей сега ще зарови пръсти в косата ми,  и ми се изпаряваше желанието.

# 87
  • Мнения: 1 286
Оооо, да! Знам, има няма, откакто станах на 12.  Laughing
Права си за останалите неща, но причините са комплексни.

# 88
  • Мнения: 1 749
Laughing Нещата се получаваха по изключение и аз бях "изцяло" виновна.
Технически секс знаех какво е, но наскоро разбрах каква е идеята  Mr. Green и за жената.
Такива неща, като трепещи колене ръце, неописуем глад....мислех,че са само мит. Mr. Green
Блазе ти, щото за мене си е още мит, а уж не съм нито пасивна, нито безинициативна в секса.  Mr. Green

А сама със себе си като си, получават ли ти се нещата ? Нали разбираш какво искам да кажа ?
Най - важното е /според мен/ да познаваш собственото си тяло, ако ти не можеш да си докараш оргазъм, как може да очакваш някой друг да го направи, най - малкото трябва да знаеш какво ти харесва и какво не.
Аз и преди писах, и най - добрия любовник да е с теб, ако ти не знаеш как да се притиснеш, коя поза най - добре ти се получава, и най - вече не можеш да се отпуснеш /мислиш си дали изглеждаш добре, ау, имаш косъмче на бедрото, дето не си го видяла, оу, трябва малко да се поизпъчиш, че гърдите ти много увиснали ти се струват, оу каква пъпка има той на задника, ай на тавана какъв паяк се е настанил, трябва да пуснеш прахосмукачка после.../  Crazy ей това прецаква всичко  Laughing
И пак не мисля, че е задължително всеки път непременно да се получи най - якия оргазъм и най - невероятния и разтърсващ секс, който си представяме. Лекичко завиждам на жените, които се радват на толкова пълноценен секс.
Простичък пример - аз откачам ако някой ми пипа косата, в смисъл, че ми е неприятно, пък имах гадже дето си умираше да си играе с дълга женска коса, е много ясно, че каквото и да правеше, само като си помислех, че ей сега ще зарови пръсти в косата ми,  и ми се изпаряваше желанието.
Честно казано, познаването на собственото ми тяло ич, ама ич не помагаше в секса с предишните ми партньори. Аз знам какво искам, как точно го искам, но когато човека насреща не може да схване как да стане... всичко пропада... Как да го обясня точно, без да навлизам в подробности? Laughing Докато сега такъв проблем няма. Без обяснения, с малко, леко насочване и нещата в секса с мъжа ми се получиха, смея да кажа, изключително добре.
Що се отнася до прахосмукачките Joy , по време на секс с бившите през главата ми ненадейно и за кратко са минавали такива мисли като : какво да напазарувам на следващия ден, дали заключих вкъщи, изключих ли бойлера... hahaha . Последиците бяха ясни - секса не върви, връзката също... и адиос, амиго, ще се видим някой ден на по кафе.
Притесненията за въшността ми също отмряха. Това е заради мъжа ми, не защото аз съм се променила. Той ме промени.
Много е важно да намериш Твоя Човек. Няма хубав секс, ако не го правиш с "хубав" човек. Simple Smile
Не е задължително да е разтърсващо, но е задължително всеки път да стигна до оргазъм, освен ако не съм замислила някакво друго... хм... събитие... (айде без подробности, че и аз не съм толкоз отворена).

# 89
  • Мнения: 619
Аз лично не мога сама.
Аз даже на мъжа ми(много ще му дигна акциите  вече)  съм му казвала, че много по-добре се разбират с госпожицата долу Mr. Green . Преди ме дразнеха тези клечки дето са му все в устата, сега обаче оценявам тренинга  Mr. Green . Даже допреди "не обичах" част от нещата, които сега ме изпращат на високо,но майсторлък  Mr. Green .
Аз не съм много сигурна как да го нарека и дали е точно некадърност боравенето с иструмента, а може да е по-скоро незаинтересованост какво става отсреща.

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 01:25 от B. Драганчева

Общи условия

Активация на акаунт