Какво доживяхме само!!!

  • 5 976
  • 92
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11
Вървя си...улица нормална...тип квартална. И изведнъж ...БАМ: #Crazy #Crazy #Crazy



Ето това беше залепено на един стълб....Всичко е 100% автентично...То бива криза ама.... newsm78

# 1
  • Мнения: 233
Някои услуги са ги изтървали или те са по подразбиране Thinking
Но пък обявата е супер,какво не и харесваш.

# 2
  • Мнения: 11
Що нема мацки под наем за 4 точки на час... newsm78 newsm78 Money

# 3
  • Мнения: 233
Защото мацетата са на "всеки километър" Joy
А пък мъжете сте малкооо срамежливи,и сте по скрити лимонки.Чудно ми е само това да не е комшията на ДЕЙЗИ. newsm78

# 4
  • Мнения: 224
Възмутена съм!!!
Столичанките под 40 г., какво правим? Това си е направо дискриминация по възраст.
Може би, над 40 г. имат нужда само от ръка  newsm78    hahaha

# 5
  • Мнения: 233
Не се възмущавай.Годините при жените нали знаеш,че са разтегливо понятие.

# 6
  • Мнения: 135
Ех Дев... за подобни някъде гледах из новините... не са от вчера, но явно работата им не върви в кризата та са стигнали да пускат подобни обяви... newsm78

http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=&article=194804

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=188453

http://rent-a-man.dir.bg/_wm/pbasic/?df=186&dflid=3

Нищо ново под слънцето.... но си звучи странно.... абе повече ми прилича на работа за жиголо.... но нееее..... ще помага в домакинската работа.... да бе, да.... и покрай туй и онуй!!!! newsm78  Laughing

Последна редакция: пт, 03 дек 2010, 20:50 от sote-full

# 7
  • Мнения: 142
Човека иска да дегустира домашна ракия и туршия, но ако си го каже коя ще го покани  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 2 448
Туй то, ударя ли 40-така се местя в столицата. Каква евтиния само за този мултифункционален домашен помощник! Laughing 

# 9
  • Мнения: 64
Дев, защо си скрил тел. номер...някой може да иска да се възползва.

# 10
  • Мнения: 142
Дев, защо си скрил тел. номер...някой може да иска да се възползва.

Ще иска комисионна  Laughing

# 11
  • София
  • Мнения: 3 249
Държа да знам коя е улицата, квартала или поне телефона. Да не се окаже номерът на комшията там, а аз да се пъна тука да си счупя ключа в ключалката и да се плаша от шумове на двора.  Whistling Щото ако е той и иска пари за същото, за което го дебна, поне да не си правя илюзии, че мога да мина само с чар и влажен поглед. Crossing Arms

Дев, що ли си мисля, че сме комшии...


ПП - Забелязвате ли, че цената от 4 лева на час стои под изброените домашно-битови услуги, но под въпроса за мъжката ръка цена няма? Сигурно е по договаряне и според договорителката - расте право пропорционално на възрастта  Laughing

# 12
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Пфу, за пръв път съжалявам, че не съм по-дърта.
Искам възраст на мъжа и телефон.

# 13
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
Скроили са шапка на някой  Joy
а и 4лв/ч е обидно ниска цена.

# 14
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Как ще е ниска, бе, Лабрадор?! Даже е прекалено висока за тия нищо и никакви дейности.

Общи условия

Активация на акаунт