Подсъзнанието може всичко 33 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 851
  • 686
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 21
Момичета и момче, обръщам се с молба към вас: нека помогнем на Сандра и семейството и:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=549288.msg17214989#msg17214989

Имат нужда и от положителна енергия, но и от средства.

 
Колко от вас пратиха SMS?

# 676
  • Мнения: 21
Аз като един може би не толкова позитивен , но определено заядлив скорпион питам : като печелите толкова много  и сте толкова успешни във всяко едно отношение , най-вече на теория ПРАТИХТЕ ЛИ СМС или поне замислихте ли се за момичето?

# 677
  • Мнения: 2 196
InteIIa, вярвам, че всеки е помогнал според възможностите си. Wink

simplyaven, та ти си една истинска Коледна фея! Събра ми очите. Crazy

# 678
  • Мнения: 21

Вярвам , че е така  Бианkа

# 679
  • Мнения: 21
В момента в темата има 20 човека.Моля ви пратете по 1 SMS.  Praynig
Спрете да чакате утре да станете по- добри, моля.

# 680
  • Мнения: 13 512
Аз като един може би не толкова позитивен , но определено заядлив скорпион питам : като печелите толкова много  и сте толкова успешни във всяко едно отношение , най-вече на теория ПРАТИХТЕ ЛИ СМС или поне замислихте ли се за момичето?
по-спокойно, не така... със заядливия си и назидателен тон нищо няма да пожънеш. Мерси за линка. Всеки е свободен да прецени кога, накого, с колко и дали да помогне.

# 681
  • Мнения: 3 034
И аз съм Скорпион, сигурно и аз съм заядлива, но не съм в БГ, помагам тук, винаги с каквото мога. Миналата седмица впрегнах и детето (той вече знае, че даваме на дечица, които нямат), изкарахме гардеробите връз леглата и събрахме кашони дрехи и играчки, почистихме бсичко внимателно, отделихме счупено и повредено, останалото поетапно носим в доброволческия пункт. Но не мисля, че тази работа става с питане и държане на сметка, лично мнение.  Peace

Бианка, много ти благодаря за милите думи. Друга година правя по-естетски неща, но тази умишлено се отдадох на бесен кич и изобилно ръсене с пудра захар и накъдрени разноцветни лентички. То и синът ми има дейно участие, де.  Laughing

Много ми харесаха някои от молитвите, които сте пускали в темата, благодаря ви, копирах си ги!  Heart Eyes

# 682
  • Мнения: 591
simpliyaven,чета те -съгласна съм,пак чета пак съм съгласна,а то какво било и аз съм скорпион! Grinning
Укарасата ти е много шарена и весела зарази ме с коледно настроение даже си затанакиках.  bouquet

Момичета, да не разваляме духа на коледното чудо както казва miniemouse Hug
 
 

Последна редакция: пт, 17 дек 2010, 22:27 от Sweta

# 683
  • София
  • Мнения: 0
Коледен ритуал за изпълнение на желание



На Бъдни вечер,над земята летят Ангели и изпълняват желания.Най- най- скъпите.Ние трябва само да ги помолим за това, преди да заспим.Желанията трябва да са искрени и да идват от сърцето.
На Коледа, преди да заспите намислете си най-съкровени желания, напишете ги на хартия и я поставете на перваза на прозореца.
А за да знаят Ангелите по-точно, къде най-много ги очакват е необходимо да поставите на прозореца запалена свещ или да окачите Коледна звезда.
Дори всичко да бъде само за една нощ –нощта на вълшебства и светлина.


http://www.fantasiya.net/publ/novyj_god/ritualy_i_obrjady_na_nov … anij/159-1-0-1994

# 684
  • Universe
  • Мнения: 1 556
ПИСМО ДО ДЯДО МРАЗ /чрез Небесната Канцелария/ - http://www.magicwish.ru/index/pismo_dedu_morozu/0-128

Затворете очи... Представете си, че сте се върнали в детството и си спомнете  предпразничното състояние на очакване на чудото. Стана ли? Постарайте се да задържите това усещане и, именно в това състояние, направете следващата стъпка.

А сега кликнете с мишката на картинката под думите « Ваше письмо Деду Морозу» и започнете да пишете. Не трябва веднага да засипете Добрия старeц с молби. като начало поблагодарете за всичко хубаво, което Ви се е случило през настоящата година. Разкажете му какво добро Вие самите сте направили - казват, че желанията на тези, които сами даряват радост на другите, се изпълняват по-бързо. И след всичко това, можете да разкагжете на Дядо Мраз за своите заветни желания.
Завършвайки писмото, го подпишете с името си и натиснете бутона «Отправить».

Желанията Ви непременно ще се сбъднат, главното е да вярвате!


# 685
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Всяка тема понякога има нужда от малко свежа кръв (не визирам конкретно себе си!). Както и в живота - ако сме зациклили и помолим за помощ, обикновено тя идва с нови, различни хора - поне при мен. И започва нов етап.  Grinning


Напълно съм съгласна с написаното от simplyavenи, в тази връзка, искам официално да Ви уведомя, че след Нова година нямам възможност повече да оформям темата.
Моля да уважите правото ми на избор и предварително Ви благодаря за разбирането!
Едва ли е нужно да изброявам причините - една част са лични, но друга искам да споделя тук:
- както в политиката, така и при правенето на темата, е необходима мандатност;
- което от своя страна ще допринесе за разнообразяването й;
- и до насищането й с различни вибрации и енергии;

Продължавам да съм част от нея, но вече като редови член
Two Hearts Two Hearts Two Hearts


ОБИЧАМ ВИ!
        СЪЖАЛЯВАМ!
               ПРОСТЕТЕ МИ!
                    БЛАГО-ДАРЯ!


Ред. Всяка тема съм оформяла с голяма любов и във всяка оставих частица от сърцето и душата си! txtloves txtloves txtloves

Последна редакция: сб, 18 дек 2010, 01:07 от lenny_pld

# 686

Общи условия

Активация на акаунт