Подсъзнанието може всичко 33 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 881
  • 686
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 2 196
Момичета и момче, обръщам се с молба към вас: нека помогнем на Сандра и семейството и:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=549288.msg17214989#msg17214989

Имат нужда и от положителна енергия, но и от средства.

На Мила и Анаксимандра пожелавам сбъдване на всички мечти!  bouquet Hug

На присъединилите се към темата дами - добре дошли!  bouquet

За малкото време, през което чета тази тема и книги с подобна тематика, без самата аз да си давам сметка, успях да изляза от капана на собствените си страхове и ограничения.
Припомних си, че някъде в мен се крие силна, креативна и амбициозна личност, която обаче съм забутала във възможно най-тъмния и прашен ъгъл.
Когато човек е наясно с това, което иска, е много лесно да намери начин как да го реализира. На такива хора съдбата, Вселената, Господ /или който в каквато сила вярва/ му се усмихват и съдействат. Когато си готов да отвориш широко очи, тогава виждаш и всички възможности, които щедро ти се предлагат.
 Промяната идва отвътре навън.

# 646
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!  smile3525

Случайно попаднах на темата преди три месеца и от тогава не съм спирала да ви следя. Чета ви всеки ден, чувствам се добре сред вас макар и инкогнито   Grinning. Надявам се след време и аз да мога да бъда полезна с нещо. За сега мога да споделя, че съм писала списък с желания и някой от тях вече са се сбъднали.
Едно голямо БЛАГОДАРЯ на всички   bouquet
Продължавам да бъда част от вас!
Хубав и успешен ден на всички  Simple Smile

# 647
  • Мнения: 90
Кой беше споменал, че е получил емайл от vita.vigoria? И аз получих при това на емайла, с който съм регистрирана във форума.  Thinking Thinking

# 648
  • Мнения: 2
Здравейте момичета.Бях писала наскоро, че получих исканата работа.... е не се получи.Четох, че сте коментирали ограниченията, които сами си поставяме.Те са и моя проблем, но хубавото е, че го осъзнавам и сега ще поработя над това.Истината е, че толкова много исках да работя точно тази длъжност, но тъй като нямам опит на подобна длъжност( все още съм студентка) мислех, че трудно ще ме наемат някъде и бях готова да работя при всякакви условия.Така и стана де -  мечтаната длъжност, а условията почти нечовешки.Затова момичета, не си поставяйте ограничения на желанията, както аз го направих и бъдете наистина конкретни какво точно искате.

simplyaven и mijjjka съветите ви за "поръчването" на нова работа ми идват точно навреме и не мислчя, че е случайно.Благодаря   bouquet

# 649
  • София
  • Мнения: 6 788
За работата, в сегашно време ли го пишете пак? Какво си пишете, длъжностна характеристика и чекове със заплата? Уж четох, но пак не разбрах съвсем точно. Embarassed

# 650
  • Мнения: 958
Здравейте,
реших и аз да си направя карта на желанията.
Четох че всеки я слага на различно място, но така че да я вижда.
В къщи никой не споделя моите възгледи, и ще срещна недоверие, главно от мъжът ми.
Така че се чудя, ако я сложа в чекмеджето на тоалетката, там бъркам само сутрин преди работа, дали ще е достатъчно  newsm78
И всеки месец различна карта ли правите, или една, докато се изпълни някое от желанията и тогава се променя.
Аз искам главно за здраве, защото при нас това е болната тема.

# 651
  • Бургас
  • Мнения: 57
*Мила*   hbday

Да, много сме тези, които се прекланяме пред труда на правещите темата, но май само четем и се радваме, че го правите и очакваме, че вие си знете колко сте полезни. Аз също съм от четящите, много рядко се включвам, но всеки ден съм тук, с вас. Използвам призива на Мижжж, за да ви благодаря и да ви призная - вие сте моят наркотик, станала съм зависима, но тази зависимост е градивна и аз й се радвам.
Благодаря ви!
Простете ми!
Съжалявам!
Обичам ви!

# 652
  • Мнения: 1
Мили момичета, искрено благодаря за поздравите! Нека има здраве и щастие за всеки!!! Изпращам цялата си положителна мисъл и енергия към вас (понеже няма как да ви черпя, това е вместо бонбони) и моля чуйте тази песен за душата и се чувствайте поздравени от една щастливка!!! http://www.youtube.com/watch?v=xrFsF26dzlc
*Мила* макар с малко закъснение, Честит Рожден ден! Нека всичко, което ти е на сърце да ти е в ръце! Бъди смела и не спирай да мечтаеш!!!

# 653
  • Universe
  • Мнения: 1 556
И аз, със закъснение, отправям поздрав към двете рожденнички - Аnaximandra и *Мила*, с пожелание за здраве и сбъдване на мечтите!



Радвам се на излезлите от нелегалност и Благо-Даря за споделеното newsm51 Хайде, не бъдете скръндзи на мисли, пишете повече smile3533

Amitola, с нов аватар, Two Hearts Two Hearts Two Hearts Липсваш ни  hug

# 654
  • Мнения: 10 679
Честити рожденни дни на Аnaximandra и на  *Мила* (с вчерашна дата)  bouquet
Ей, много се оказваме Стрелците тук  Wink

# 655
  • Мнения: 600
Благодаря ви за споделеното, ще се възползвам от съветите на всички ви   Hug. Sweta, коя книга на Зеланд би ми препоръчала като начало?  На това попаднах за страха от бъдещето

Прочетох го много е хубаво.Препоръчвам ти" Ябълките падат в небето" и "Напред в миналото"-има ги в спиралата чудесни са!
Мила, Anaximandra  Честит Рожден Ден!С пожелания всичко което искате да се сбъдне!

Хареса ми дискусията за надеждата.Аз мисля,че с надежда и с вяра е добре да се гледа в бъдещето,но още по добре е с твърдата увереност,че това което искаме непремено ще се случи и то точно както го желаем.Т.е.аз не искам и не се надявам нещо да се случи -аз имам намерение и знам че ще се случи.Все едно отиваме да си купим вестник.Първа стъпка помисляме че ни тряба вестник,втора стъпка отиваме да си го купим и си го купуваме той е наш.Нали през цялото време нито сме се съмнявали нито сме се надявали просто сме знаели,че е в павильона и ще го имаме.Ако успеем да не придаваме голяма важност на това което желаем,ако успеем да сме сигурни дълбоко в себе си че това е за нас, защото така сме решили,достойни сме за него,мисля,че ще го получим.
Момичета,темата отново стана много интересна      bouquet
Редактирам се да дам личен пример-при мен за по дребни неща,за които нямам съмнения знам че мога да си ги позволя  в 90% от случайте се получава.Искам еди какво си отивам да си го купя и то е там в магазина чака ме точно каквото съм искала и съм си представила като някаво вълшебство е.Но за по големи поръчки се намесват съмненията, ама как ще стане, защо по какъв начин-намесват се и външни обстоятелсва и сама си блокирам поръчката.Преодолявам го де и с това което съм чела и с примерите които давате много са зареждащи!  bouquet 

Последна редакция: пт, 17 дек 2010, 14:54 от Sweta

# 656
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Коледни аромати на щастието
http://goodfood.bg/health/2010/12/17/koledni-aromati-na-shtastieto/


За да овладеете емоциите си по празниците, за да се изпълните с чувство на благополучие и любов, използвайте силата на етеричните масла. Те са особено подходящи за тези, които имат нужда да подсилят самочувствието си и повдигнат настроението си. Етеричните масла стимулират енергийния обмен между емоциите и мисълта. Доказано е, че обонянието е свързано с хормоналната система, която пък влияе върху начина, по който се себеусещаме.
Канелата е може би най-коледното ухание. Тя има затоплящ ефект и афродизиакални свойства. Комбинацията с другия коледен аромат – ванилията, засилва усещането за бодрост, празничност и добро настроение. Действат антидепресивно.
Карамфилът расейва тревожността и вдъхва сигурност. изключително подходящ е за моменти, когато се чувствате емоционално несигурни.
 Екстрактът от черен пипер също вдъхва увереност и самочувствие, а се използава и като мощен афродизиак. Твърди се, че този аромат повишава бдителността и помага да преценяваме правилно околните и да не взимаме прибързани решения.
Портокаловото масло успокоява съзнанието и отпуска физическото напрежение. Създава усещане за домашен уют.
Джинджифилът е лек срещу болезненото усещане за самота, което понякога празниците носят със себе си. Действа антидепресивно.
Уханието на лавандула зарежда с усещане за здраве, любов и вътрешен покой.
Розовото масло повдига духа и ни извисява над ежедневните грижи. уханието стимулира сърдечността и е изпитано средство срещу стрес и любовна мъка. изпълва с чувство за удовлетвореност.



# 657
  • Мнения: 1
Честити рожденни дни на Аnaximandra и на  *Мила* (с вчерашна дата)  bouquet
Ей, много се оказваме Стрелците тук  Wink

 mijjjka, не случайно Стрелците се славим с позитивизма си!!! Е, има и случаи в които прекалено много позитивизъм и надежди съм си блъскала главата, но живота е пълен с уроци Wink

 Starlight, Благодаря! От твоята уста ... в Божиите уши Simple Smile  Praynig
 Заставам зад мнението ти - нека се надяваме, но да не насилваме нещата и да превръщаме мечтите във фикс идея ( аз все още се уча да не задълбавам и да гледам по-спокойно на желанията си) .... Помните ли принципите на махалата от Зеланд -
1.Отнасясй се към целта си нормално - НЕ я боготвори! 2. Преди да се заемеш с важността на проблема - трябва да намалиш важността на проблема! 3. Игнорирай, за да отстраниш влиянието на махалата

# 658
  • Мнения: 439
Здравейте,
мислих много дали да пиша изобщо, но все пак реших, че си струва даже съм длъжна да го направя!
В последно време се наситих на отвратителни коментари и негативизъм в темата, дойде ми множко, даже в един момент дали не бях решила да не влизам изобщо!
Обичам това място и според мен тук има много ценни хора… съвсем отговорно и категорично заставам отново зад думите си,с които подкрепих Vox populi...знам,че много хора най-вероятно са се настроили и срещу мен, но честно казано вече не ми пука...
Vox  populi не е надут балон и празноглавец… не, в никакъв случай...не го познавам добре, но от това което сме си разменили с него аз категорично смятам, че е човек, който знае страшно много и има опит, а защо е избрал да се държи така в темата не знам, но със сигурност си има причина и обяснение Laughing
В действителност човек може да води съвсем нормален и дори много приятен разговор с него, колкото и да не ви се вярва : )
Стана ми много неприятно да не казвам по-силни думи от коментарите на някои от момичетата(умишлено няма да споменавам имена),като за хора с претенции за духовна образованост и извисеност паднаха много, много ниско...жалко Confused
това ме провокира да напиша подкрепата си за Vox!
...след като писах в темата за проблема на сина ми миналият четвъртък  Vox populi ми предложи помощта си
дистанционен рейки сеанс, както и ароматерапия и подходящи утвърждения.
след двата сеанса в четвъртък и петък вечерта Васко започна да чува, спря да кашля изобщо и хремата му изчезна, като с магическа пръчица...аз просто го виждах, че е добре и той(Васко) твърдеше така, контролният преглед преди три дни само потвърди това т.е. че е добре!
ами това е...за мен това е чудо...и аз винаги ще съм благодарна на Vox  и ще вярвам в чудеса!

# 659
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Случайности няма и Vox  populi не е напразно в темата Peace
Може би, за да изпита търпението ни; да ни покаже/научи нещо; да провикира нещо; да ни "светне" до какво сме достигнали, знам ли  Wink /Всъщност не се опитвам да го дефинирам, причина за появата му и реакциите за/против него има и всеки може да  я открие за себе си. Енергийно сме свързани по някакъв начин/...
И аз съм изненадана от нечии коментари , но всеки има право на мнение, независимо кому е (не)лицеприятно Peace
Различни сме и в това е красотата на света, нали?!?  Heart Eyes

П.П. Зная, че на теория го знаем, но да го припомня пак Hug
Отношенията с хората в живота ни винаги са отражение на нашия вътрешен свят. Ако не приемаме себе си в едно или друго отношение, провидението ще ни изпрати човек, който да ни покаже в какво не приемаме себе си. Ако имаме много голямо его и то вреди на хората около нас, вселената ще ни изпрати човек с още по-голямо его, който ще е вреден за самите нас. Ако пък сме много стеснителни и се страхуваме да разкрием себе си и талантите си пред света, провидението ще ни огради с хора, които имат същия проблем. И колкото повече се взираме в техния проблем и си казваме, ама тоя колко е зле, толкова повече задълбочаваме същия проблем в себе си. И това ще продължава така, докато не осъзнаем, че недъгът в човека отсреща е нашият собствен недъг и всичко, което трябва да направим, за да се освободим от тумора в душата си, е да приемем другия такъв, какъвто е.

Приеми хората около теб с всичките им недостатъци и ги освободи от изискванията си. Освободи себе си от изискванията на околните. Не ги мрази. Няма смисъл. Обичай ги! Всички сме едно. Да мразиш другите е все едно да мразиш себе си. Ако искаш любов, обичай. Ако искаш омраза, мрази.
- http://leadersrules.com/articles/koito-mrazi-shte-zagazi

Последна редакция: пт, 17 дек 2010, 16:05 от lenny_pld

Общи условия

Активация на акаунт