Подсъзнанието може всичко 33 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 900
  • 686
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 1
http://www.youtube.com/watch?v=xrFsF26dzlc

 С Поздрав за една прекрасна вечер! Нека има мир в душите ви  Peace  Grinning  Heart Eyes

# 586
  • Мнения: 10 686
Относно хуна молитвата, която пуснах онзи ден ето какъв резултат споделя един потребител  Hug

http://shamballa-bg.net/forum/index.php?s=&showtopic=1113&am … dpost&p=14325

# 587
  • Мнения: 1
Относно хуна молитвата, която пуснах онзи ден ето какъв резултат споделя един потребител  Hug

http://shamballa-bg.net/forum/index.php?s=&showtopic=1113&am … dpost&p=14325

 Още от вчера започнах като загрявка да я чета Simple Smile Дано не пропусна ден  newsm78

# 588
  • Мнения: 10 686
Миличка, дори и да пропуснеш ден, това едва ли би било фатално   Grinning
Не се вманиачавай толкова  Wink

"...когато Духът организира всичко - Той предлага „компексна услуга-пакет или„пакидж“-парите от които наистина се нуждаеш(а не които ти си мислиш,че са ти нужни за целта) плюс Уроците или Преживяванията за които си дошъл на Земята."


Нещо като all-inclusive  Party

# 589
  • Мнения: 1
Миличка, дори и да пропуснеш ден, това едва ли би било фатално   Grinning
Не се вманиачавай толкова  Wink

"...когато Духът организира всичко - Той предлага „компексна услуга-пакет или„пакидж“-парите от които наистина се нуждаеш(а не които ти си мислиш,че са ти нужни за целта) плюс Уроците или Преживяванията за които си дошъл на Земята."


Нещо като all-inclusive  Party

 Хе хе прочетох мнението на човека.... хареса ми Wink И аз имам нуждата от истинска работа, а покрай нея парите ще дойдат Simple Smile Ta all inclusive -  би ме задоволило напЪлно!   Joy
 Мисля, че когато хубавите думи си ги "набиваш" в главата в продължение на един месец, то просто няма как да не ти се случи нещо хубаво Wink

# 590
  • Мнения: 1 346
Mijjjjka и аз благодаря за молитвата, имах нужда от нещо подобно точно сега, зареждащо и вдъхващо нови надежди!
При мен се случват интересни неща по отношение на допълнителната работа, която търсех, все още няма конкретни резултати, все си мисля, че това което виждам в дадена възможност е по-малко от това, което Господ има за мен и за това досега не се е реализирала нито една от тях. Вярвам, че най-доброто е приготвено специално за мен /за вас, за всички/ във всяко една област на живота и това ме прави щастлива!
Лека нощ на всички добри сърца, пишещи в темата!

# 591
  • Мнения: 620
mijjjka Hug супер е това мнение

точно това е правилият път, аз много време му се дърпах ама сега съм убедена в това.

# 592
  • София
  • Мнения: 0
Ритуал за изпълнение на съкровенно желание



За ритуала ще ви трябва пирамида от планински кристал и ваша снимка.

Ритуалът трябва да се извършва всеки ден, през последните 7 дни преди пълнолуние.
Напишете на лист хартия своето желание, например:
„Аз съм собственик на нов автомобил”-
и го сгънете три пъти.
Намерете място, където никой няма да премести пирамидата.
Поставете своята снимка, върху нея листа с желанието, а отгоре поставете пирамидата, ориентирана спрямо посоките на света.
Всяка вечер се приближавайте до пирамидата, без да я докосвате, просто държите дланите на ръцете над ръбовете, така че пръстите ви да сочат север.Три пъти повторете своето желание и три пъти благодарете на кристала за помощта.
В деня на Новолуние вземете листа, който е под  пирамидата и го изгорете с  пламъка на червена свещ  и пепелта разпръснете на вятъра.
От този ден се постарайте да не досаждате на Висшите сили с напомняне – вярвайте, вашето желание ще се сбъдне.


http://www.fantasiya.net/publ/magija_ispolnenija_zhelanij/ritual … anija/24-1-0-2057

# 593
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Конфуций наставлявал:
- Не навлизай навътре и не се крий; не се издигай и не блести; остани неподвижен в средата. Този, който се придържа към тези три правила, ще бъде най-мъдрият.

                                  
                                                                                                      *************


Когато окото не вижда, ухото не чува и умът не знае, тогава духът ще защити тялото и тялото ще се наслади на дълъг живот. Многото знание причинява вреда



                                                                                                    **************





Tova  последното ми допадна  Grinning ......аз си го интепретирам така -  че трябва да знаем толкова колкото имаме нужда    Wink Когато ни е в повече само би навредило вместо да ни е полезно   Thinking
Кофти става обаче ако не сме интуитивни и не може да определим нуждите си  Whistling





 Wink

# 594
  • Мнения: 385
Desss, много хубаво казано, точно това си мисля и аз напоследък - че понякога знанието не е сила, а точно обратното, когато е в повече оттова, за което сме готови.  Peace
И нещо което тази сутрин прочетох :
Алберт Айнщайн го е казал блестящо: „Не можем да решим проблемите, като използваме същия начин на мислене, който сме използвали, когато сме ги създавали.“

Друг, неизвестен мислител го е казал просто: „Ако правите всичко, така както винаги сте го правили, винаги ще получавате това, което винаги сте получавали."

От тук

# 595
  • Мнения: 1 422
Ритуал за изпълнение на съкровенно желание....

Хъм пълнолуние или новолуние.... Че се обърках  Embarassed

# 596
  • Мнения: 1
Запомни го от идеята, че когато започнеш нещо и искаш да е успешно - НОВОлунието е добър старт  Peace

# 597
  • Мнения: 65
Всъщност се започват нови неща СЛЕД новолунието, когато Луната започва да се "пълни" расте - до пълнолуние.

# 598
  • Мнения: 606
Конфуций наставлявал:
 

                                  
                                                                                                      *************


Когато окото не вижда, ухото не чува и умът не знае, тогава духът ще защити тялото и тялото ще се наслади на дълъг живот. Многото знание причинява вреда

                                                                                                    **************





Tova  последното ми допадна  Grinning ......аз си го интепретирам така -  че трябва да знаем толкова колкото имаме нужда    Wink Когато ни е в повече само би навредило вместо да ни е полезно   Thinking
Кофти става обаче ако не сме интуитивни и не може да определим нуждите си  Whistling





 Wink
Мисля,че това е абсолютно точно и вярно.До този извод достигнах и аз. Напоследък препрочитам стари теми-и забелязах нещо което се случи и при мен -отначало нещата се получават лесно момичетата споделят успехи, напредък техниките работят.И после става някакво зацикляне четем още и още ,забравяме какво е сработило,търсим нещо още по добро, по бързо действащо,а се получава точно обратното.Аз си го обяснявам с това,че знанията са енергия,а тя трябва да протича свободно през нас, не да се натрупва-.Не я ли използваме се получава нещо като затлачване на енергийните канали и вместо да ни помага тя ни пречи защото блокира каналите по които получаваме желаното.Изобщо знанията заради самите знания не ни помагат,дори обратното пречат и в тази връзка ако нещо е сработило по добре да си останем с него -то и без това нещата общо взето са еднакви, просто различните автори ги обесняват по различен начин .

# 599
  • Мнения: 237
 Здравейте момичета, с вас съм от самото начало на създаването на първата тема, включвам се рядко, но ви чета постоянно.

Стояйки и чудейки се коя е новата книга която да си купя, въпреки библиотеката която съм наредила и въпреки огромния брой книги в компютъра на тази тематика в мен възникна следния въпрос. След като знаем теорията за постигане на щастие , здраве и всичко хубаво в живота, какво не ни стига да го реализираме на практика. Защо в книгите ни обеждават,4е е тооооолкова елементарно. Не мислите ли че ако беше така всички ние които знем теорията щяхме да сме успели , здрави , богати и така нататък, нямаше да търсим поредната книга и техника. .

За мен мога да кажа, че когато съм постоянна постигам някакви успехи, но съвсем не е толкова елементарно в книгите. Друг е въпроса, че съм непостоянна. Да може би НЕПОСТОЯНСТВОТО е част от отговора на въпроса ми, но според мен това непостоянство както от мен така съм сигурна и при вас идва от това, че нещата дори и да си постянен стават доста бавно и трудно и с много труд и воля.
Например искаш нова работа - полагаш много усилия за визуализации , утвърждения, ритуали и всякакви подобно Simple Smile  изпълняваш , ги и пак и пак и пак...................... и от чакане ти писва и се отказваш.

Къде е разковничето с което можем наистина да си направим живота прекрасен?

Въпроса е по -скоро риторичен. Знам, че  и вие не знаете.. Моля никой да не се обижда. Казвам го защото ако някой го знае няма да е във форумите за духовно израстване и да търси техники, да споделя драми и прекрасни мигове (в това число и аз), а щеше да е навън и да си живее прекрасния живот.

Написах това мнение защото си дадах сметка, че търся поредната книга за духовно развитие, и за щастие и здраве и т.н......... и колкото и да купувам книги и да чета едва ли ще намеря тази техника с която щракам с пръсти и получавам всичко което искам. 



Общи условия

Активация на акаунт