Подсъзнанието може всичко 33 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 849
  • 686
  •   1
Отговори
# 570
  • Universe
  • Мнения: 1 556
За почитателите на Крион Heart Eyes / Stopнепочитателите могат за репликират в темата за Крион hahaha/

1. Ченнелинги, фотографии и видео с фестиваля Крайона, прошедшего осенью 2010 года, доступны теперь в режиме online. Эти видеозаписи, фотографии и ченнелинги позволят тебе еще раз окунуться в атмосферу фестиваля. Благодаря виртуальному посещению фестиваля Крайона ты сможешь еще раз пройти по помещениям и вспомнить о фестивале. АН АНАША всем высшим существам света.

http://www.schkolakryona.com/channelings/channeling-archiv/kryon … -herbst-2010.html


2. Ченнелинг от 3.11.2010 тоже доступен в режиме online.

Высшее «Я» Иисуса, Шан Шийя, расскажет об устремлениях и об энергии Элойя. Тот расскажет о взаимодействии аспектов.

http://www.schkolakryona.com/channelings/channeling-archiv/2010-11-03.ht


3. Кристалите на Крион - http://www.schkolakryona.com/kryonschule/kristalle.html
3.1. и в PDF формат:
- http://www.schkolakryona.com/fileadmin/kristalle/kristalle%201-4.pdf
- http://www.schkolakryona.com/fileadmin/kristalle/kristalle%205-9.pdf
- http://www.schkolakryona.com/fileadmin/kristalle/kristalle%2010-14.pdf
- http://www.schkolakryona.com/fileadmin/kristalle/kristalle%2015-22.pdf




sv_harmony, аз съм широко скроен човек и не деля хора, теми и т.н. - когато нещо ми хареса го посочвам, без да робувам на предразсъдъци. Hug

ХАРМОНИЯ /от кристалите на Крион/ Heart Eyes


Благодаря на отзовалите се с ЛС за utorrent-a     bouquet

# 571
  • Мнения: 90
ЛениPeace Това е мъдър подход!

# 572
  • Мнения: 10 651
Моля ви се !!!  Praynig  Не споменавайте Крион, че сега ще дойде Онзи с меча! Кой знае къде го точи в момента  Joy

 hahaha


П.П. А що се отнася до "ценното" в темата "вреди и ползи", то това е мисълта на Учителя Дънов  Heart Eyes
А неговите мисли са ценни по дифолт, без значение в коя тема се пускат   Peace

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 10:37 от mijjjka

# 573
  • Мнения: 65
Цитат
Не споменавайте Крион, че сега ще дойде Онзи с меча! Кой знае къде го точи в момента  

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=545476.msg17239928 !

# 574
  • Мнения: 1 568
Тук не съм се хвалила Joy

ИМАМ ВТОРО НИВО РЕЙКИ И СЪМ ЩАСТЛИВА!!!!!
 Hug Hug Hug

# 575
  • Мнения: 1
Здравейте,
Ето ме и мен - топла, свежа, светла и крепка  Peace Много съм щастлива, че попаднах на вашата тема момичета/момчета и искрено се надявам, че ще ме приемете във вашите изпълнени с добрина  редици. Изчетох толкова неща, че направо станах разногледа  Crazy И въпреки всичко трябва да знаете,че самия факт, че пишете тук е "достатъчно" добро и действа прекрасно само, докато ви чете човек! Дерзайте - правите големи добрини за които дори не знаете  Hug
За момента повече съм консуматор, но много се надявам и аз да допринеса към темата!!!
С поздрав за един усмихнат ден -
Анаксимандра  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 576
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 216
Тук не съм се хвалила Joy

ИМАМ ВТОРО НИВО РЕЙКИ И СЪМ ЩАСТЛИВА!!!!!
 Hug Hug Hug



Маргало, честито!

# 577
  • Мнения: 591
Bili san ,сега влизам в темата и видях картинката на мудрата. Много ти благодаря   bouquet  къде ли не я търсих  bouquet

# 578
  • Мнения: 1 568
Тук не съм се хвалила Joy

ИМАМ ВТОРО НИВО РЕЙКИ И СЪМ ЩАСТЛИВА!!!!!
 Hug Hug Hug



Маргало, честито!



 Hug


# 579
  • София
  • Мнения: 6 767
Маргало , честито!  bouquet

Снощи ни се случи нещо много странно и разтърстващо. Първо синът ми като се прибра от ДГ каза, че иска да яде сандвич с шунка, но понеже нямахме вкъщи го отложихме, докато се върне баща им. Но след малко дойде да ме пита дали шунката е направена от малки прасенца. Не исках да го лъжа и му казах, че е от прасенца, да. И тогава ми каза, че не искал да я яде, защото не трябвало да се убиват малките прасенца, нали майки им ги била родила, не трябвало така.  Shocked Rolling Eyes
По-късно вечерта се сетих и го разказах на баща му, сестра му влезе в стаята и тя започна да повтаря, че не трябва да се яде месото, защото е от убити животно и това е много лошо. Попитах я откъде го знае и ми каза, че просто го знае, това било просто "знание". Аз се пошегувах, че идва от "кораба Майка", но тя съвсем сериозно ми отговори, че не било вярно, защото това знание било вътре в нея и не идвало от никъде. После започна да говори, че яденето на мъртви животни е много лошо и че ако искаме да спасим света трябва да спрем да ядем месо, защото иначе щяло да стане много, много лошо.
И двамата с баща й бяхме  Shocked Shocked Shocked.
Не сме вегетарианци, последно време почти не ядем месо, предимно защото е блъскано с хормони и АБ и искаме да избягаме от това. НИКОГА не сме им говорили за месото нищо. Не знаят, че има хора, които не ядат месо. Със сигурност не са го чули от филмче, защото последно време им пускам само изтеглени коледни анимации за Коледа.

Как и двамата, съвсем независимо са стигнали в един и същи ден до идеята, че не искат да ядат месо си остав загадка. особено състоянието, в което изпадна дъщеря ми, няколко минути съвсем екзалтирано ни обясняваше, колко лошо ще стане в Света, опитах се да я успокоя, че няма да ядем месо повече, ако така иска тя.   ooooh!


# 580
  • Мнения: 1 520
Маргало, честито и от мен и успех с второ ниво!

Аз пък да ви споделя, че с ритуалите на Наина Владимирова ми се случат все положителни неща.

ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ЖЕЛАНИЕ ЧРЕЗ МЕТОДА НА ВИЗУАЛИЗАЦИЯ
Мнозина знаят, че словото и дори мисълта са материални. Но малцина го използват. А би трябвало! Добре обмислете желанието си, мислено го нарисувайте и подробно го оформете и в цветове. Например искате кола или жилище. Нека в мислите ви те да бъдат толкова материални, че да ви се прииска да ги докоснете. Виждате цвета, големината и марката на автомобила, със сетивата си чувствате каква е тапицерията в купето, чувате музиката от магнетофона. Всеки ден сутрин и вечер мислено се качвате в тази приказна кола и отивате на работа (докато в действителност пътувате с градския транспорт), вечер се прибирате от работа, включвате алармата и я оставяте под прозореца на апартамента си...
А после поглеждате навън и виждате любимата си кола... И така, всеки ден. За този метод може да ви потрябва повече от месец, но той със сигурност ще даде резултат. Само трябва много да се постараете. Междувременно Висшите сили ще ви посочат как да спечелите пари, за да си купите своята мечта. Няма да я крадете я!

РИТУАЛ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ЖЕЛАНИЕ
Този ритуал е мощен и красив. Провежда се 7 дни без прекъсване. Трябва да запомните, че всеки започнат ритуал не бива да се прекъсва. Затова се постарайте да прецените силите и времето си. Ако не може сега, отложете го. Защото в енергийно отношение прекъсването отслабва всяка магия. Вземете малка църковна свещ и с флумастер нанесете шест еднакво големи деления. Получават се седем части - това са седемте дни на ритуала. Поставете свещта в свещник и напишете желанието си на хартия. Сложете листа с желанието под свещника и запалете свещта. Докато тя гори до първата чертичка, изричайте над огъня своето желание. Щом свещта се стопи до чертичката, загасете я. Поставете свещта и листчето под нея на перваза на прозореца до следващия ден. Отново изпълнявайте ритуала всеки следващ ден.
На седмия ден, когато свещта почти догори докрай, вземете листчето и го запалете с огъня от нея. Разпръснете пепелта през прозореца. Желанието ви много скоро ще се сбъдне.

КОВЧЕЖЕ ЗА ПАРИ
Този ритуал е много стар и има различни варианти. Същината е една: правите магическо ковчеже, после то става ваш талисман, който привлича пари в живота ви. Купете си кутийка за бижута или просто намерете някоя подобна. Но вече не бива да я използвате за други цели. Изобщо, идеална е малката касичка за скъпоценности. Ритуалът започва при новолуние. Сложете в ковчежето пари с различен номинал: банкноти, метални монети. Трябва ясно да си представите, че парите в ковчежето имат свойството да се "размножават". Това не е абсурд, а магическо действие с помощта на мисъл-форма.
Има един закон в космоенергетиката: "Каквото си представиш, то ще се случи." Богатата фантазия играе съществена роля в магията. Често си мислете за това, когато имате малко свободно време. Скоро ще забележите, че магическото ковчеже работи. Ще последват събития, които ще спомагат за вашето благополучие. Ще ви направят изгодно предложение, може да спечелите от лотария, да получите премия или ценен подарък... Винаги споделяйте радостта си с ковчежето и слагайте в него поне една монета от получената печалба, като същевременно прибирате предишната.

СТАРИННА МОЛИТВА ЗА ВСЯКАКВИ СЛУЧАИ В ЖИВОТА
"Господи! Дай ми сила, да приемам това, което не мога да променя, доблест, за да променя това, което мога, и мъдрост, за да мога да различавам едното от другото!"
Много добре е да изричате тази молитва сутрин и вечер преди лягане. Сами ще се убедите колко лесно ще може да се справяте с проблемите, които преди са ви изглеждали нерешими.

МОЛИТВА ЗА СБЪДВАНЕ НА НЯКОЕ ЖЕЛАНИЕ
Запалете свещ пред прозореца така, че димът да излиза навън. Седнете до нея и изричайте тази старинна молитва минимум 3 пъти. А свещта нека догори. Ритуалът се изпълнява седем дни поред.
"Просвета Майко Богородице, къде спа, къде пренощува? При Иисус Христос, на престола. Сънувала тя един ужасен, много ужасен сън – как приковали сина й за ръцете и краката към кръста в Усурийските планини.
Сине мой, сине обичен, на кого ме оставяш? На Преснетата Майка Богородица. Идеш ли в съда, прав ще бъдеш; в гората срещу изгубване, срещу еретик, срещу клеветник, срещу пролетни води. Амин. Амин. Амин."

И кажете желанието си със свои думи. Тази молитва е много силна, проверила съм я. Пък и не само аз. Помага дори срещу затвор.

ЗАЩИТНА МОЛИТВА
Използва се винаги, помага при всякакви ситуации. Произнася се 3 пъти: първия - на излизане от къщи, втория - някъде по пътя, третия - преди стигане до работа или до необходимия човек: "Боже мой, с мен ела. Ти напред, аз - след теб."

МОЛИТВИ ЗА ЗАКРИЛА
Това е "жива молитва", тя винаги трябва да е с вас:
"Aнгеле мой, хранителю мой! Спасителю мой! Спаси ме, опази ме, оварди ме от всякоя болест, скръб, от врагове. Спаси ме у дома, на път. Амин. Амин. Амин".

МОЛИТВА НА ИЗЛИЗАНЕ ОТ КЪЩИ
"Ще се прекръстя, ще се благословя, ще изляза през вратата натам, накъдето съм си пожелал. От пътя няма да се отбия и със злото няма да се сблъскам. Ще подмина злото издалеч, а добро ще найда навред. Не ще се препъна, не ще се ударя и ще се прибера у дома с късмет!"

ЗА ОПАЗВАНЕ ПРЕДИ ПЪТ
С дясната ръка докоснете дясното рамо на заминаващия, после свийте същата ръка в юмрук и чукнете по касата на вратата, след което кажете: "Бог е насреща."

ЗА ОПАЗВАНЕ НА ДЕТЕТО ПРЕДИ ЗАСПИВАНЕ
"Ей-така ще се загърна, настрани ще се обърна и от нищо нямам страх. Богородица добра тихо бди над мен в нощта."
Моят внук много обичаше тази молитва и я произнасяше изразително сам, преди да заспи. Всеки път особено наблягаше на думите "... и от нищо нямам страх..." Сега поотрасна, вече е на 10 години и не знам защо се срамува да я казва. Сигурно и не се страхува. Той е Раче и винаги е много чувствителен към пълнолунието, дори става раздразнителен и плачлив. Молитвата много помагаше.

МОЛИТВА ЗА ОПАЗВАНЕ ПРИ ИЗЛИЗАНЕ ОТ КЪЩИ
"Боже мой, тръгвам в пътя Твой! Напред е Божията Майка, след мен е Иисус Христос, от двете ми страни са ангелите-хранители, над мен - Светия Дух и всички Небесни сили са с мен! Амин."

Последна редакция: ср, 15 дек 2010, 15:53 от krem-karamel

# 581
  • Мнения: 1 520
(Продължение)

ЗАКЛИНАНИЕ ЗА УСПЕХ ПРИ ПРЕГОВОРИ
Преди да влезете в кабинета на някого, с когото ви предстои важен разговор, трябва 3 пъти да кажете това заклинание (желателно е добре да си представите лицето на човека или поне да знаете името му):
"Аз раба Божий (вашето име) за храна на вълка животни ще доведа. Застани пред мен (името на човека, който ви трябва), както аз пред теб! Оглушей, онемей, вкамени се, а аз каквото трябва ще сторя, четирийсет думи ще повторя, както кажа, тъй да бъде. Всички права са на моя страна!" И смело влезте в кабинета. Въпросът ще се реши във ваша полза. И още нещо. Не бива да променяте думите в заклинанието, дори да не ги разбирате. Защото много от заклинанията са дошли от дълбока древност и ние може изобщо да не сме чували някоя от думите в тях.

РИТУАЛ ЗА МАТЕРИАЛНО БЛАГОПОЛУЧИЕ ВКЪЩИ
Вземете една кана с капак и сложете в нея 3 карфици, 3 игли, 3 пирона и ги засилете със сол. Затворете плътно и 9 пъти разклатете силно. Запечатайте капака с восък от червена свещ и скрийте каната на скришно в някой шкаф.

РИТУАЛ ПРОТИВ БЕДНОСТ
Напълнете кана с вода и изречете над водата: "Й Х В Х! ЦАБАОТ, СЕРАФ, ДАРОМ ЕШ!" (буквите и думите са малко странни, но такива трябва да са). Сложете каната там, където държите запасите си. Вкъщи винаги ще имате храна.

РИТУАЛ ЗА ПАРИ
Извършва се при нарастваща луна. Много е добър на петия лунен ден. Вземете монета от 1 лев и 3 пъти повторете над нея "Отче наш". После 3 пъти повторете заклинанието:
"Отивам на пазара като продавач, връщам се в самурени кожи, донасям у дома имане, дай Боже толкова пари, че да няма къде да ги държим. Амин."
Носете със себе си монетата един месец, после я похарчете и отново извършете ритуала. Ще видите колко ще забогатеете!

ЗАЩИТНИ МОЛИТВИ
Ето още 2 чудесни молитви, които помагат в тежки и неочаквани ситуации. Изпратиха ми ги мои постоянни читатели. Изобщо доста често получавам молитви, стихове, описание на ритуали. Не пазя писмата на читателите си, защото тогава трябваше да имам отделна стая, но винаги с благодарност си записвам това, което може да послужи на някого.
"Господи, Исусе Христе! Нека ме отмине и огън, и вода, и всякоя беда. Иисус Христос слизал от небесата, носел Евангелие и кръст в ръката. Господ с мен, Господ над мен, огради ме. Господи, сега с каменна стена. Който зло ще да ми стори, нека страх да го обори. Езера и реки, тъмни гори. Господи, на вразите ми очите замъгли! Амин. Амин. Амин."
Произнасяйте я 3–5–7 пъти, като мислено прекръствате всеки ред и си представяте бяло светещо кълбо и иконата на Божията Майка, а също ангели с криле.

ЗЛАТНА МОЛИТВА
"Просвета Богородица по влажната земя ходила, Иисуса Христа за ръчица водила.
Довела го на Сиамската планина. На Сиамската планина - маса с покров, престолът Христов.
На масата - книга Златна и чиста. Сам Бог я чете, прелиства, ала сърце му се в кръв облива. Свети Петър и Павел идват и питат: "Що четеш, Божичко, в тая книга? Що ти се сърце в кръв облива?"
"Не гледайте, Петре и Павле, моята мъка, ами вземете кръста и си вървете оттука!" Който тази молитва знае, нека триж на ден я повтори, и ни огън ще го гори, ни вода ще го потопи, ни зло ще го стигне. От покръстената, от родената (името), Амин! Амин! Амин!"


ПОМОГНИ СИ САМ!
Е, приятели мои, "усвоихте" първата порция магия и сигурно вече понаправихте нещо. А така! А сега да продължим. Всеки от нас се нуждае от защита, а тя е най-различна. Ето още едно заклинание против злини, което ми изпрати колегата Андрей от Волгоград.
Застанете на прага на дома си с лице навътре и изречете 3 пъти:
"Отклони, Господи, 9 стрели от мен, от огън, от води, от примка, съд, крадец и нож, от зла магия, поглед лош, и нека бъда с чиста кръв. В името на Отца и Сина и Светия Дух, Амин".

НАИНА ВЛАДИМИРОВА
"МАГИЯТА НА ЖИВОТА"

# 582
  • Мнения: 90
Дес, благодаря за притчата!

мижка, разбира се че думите на Петър Дънов имат смисъл без да зависи това, в коя тема са. (Това важи за всеки учител) Друго исках да посоча и мисля че го казах достатъчно ясно.  Peace

# 583
  • Мнения: 7 700

някой да е получил покана на е-мейла за магически ритуали от vita vigoria  Rolling Eyes

# 584
  • Мнения: 65

някой да е получил покана на е-мейла за магически ритуали от vita vigoria  Rolling Eyes

"ТЕ СА ВЕЧЕ ТУК" (спам:)

Общи условия

Активация на акаунт