Подсъзнанието може всичко 33 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 888
  • 686
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 65
Joy
Mдааа... точно се чудех как ще се определя кой е за "напрдлани" и кой за "начинаещи"... Joy
Стига де!
Пк брой постинги, по  прочетени книги, по брой осъщесвени техники или изпълнени желания?
 Laughing

по джедайски - по съдържание на мидихлориани в кръвта  Joy

# 481
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Хубаво е някой да ни поощипе като се вземем много на сериозно...  Peace
Пощипвам те  Wink Шегувам се, дано е ясно.
Мисля, че Маргало мисли в посока как темичката да успява да задържа повече от момичетата, които са били тук от основаването - съвсем разбираемо е, след като доста от тях не пишат или пък казаха сега, че ще се оттеглят.... Peace

# 482
  • Мнения: 21
да питам, някой знае ли от личен опит или бил ли е там или негови познати за библиотеката в Бангалор?
http://zahariada.blog.bg/drugi/2010/04/29/vseki-ima-dosie-vyrhu- … almov-list.536905

За тази библиотека съм чувала преди много години.Останала ми е в съзнанието и ми е много интересно да науча нещо повече за нея.И дори мисля да отида някой ден.
Когато излезе интернет съм търсила информация за нея, но знаех само ,че е в Индия.
Благодаря ти че ми предостави малко повече информация по темата   bouquet. Ще се разровя  в нета пак.

# 483
  • Мнения: 21
Разрових се , освен тази статия пак не намирам нищо newsm78

# 484
  • Изомрудения остров
  • Мнения: 107
Твоята съдба – записана върху палмово листо

http://www.public-republic.com/magazine/2009/08/24779.php

# 485
  • Мнения: 620
привет,

и аз съм против да се дели темата. В нея съм от първа тема и я обичам Heart Eyes

ето  с това ви поздравявам

http://www.youtube.com/watch?v=XrpluPFjtns

# 486
  • Мнения: 146
Хубаво е някой да ни поощипе като се вземем много на сериозно...  Peace
Пощипвам те  Wink Шегувам се, дано е ясно.
Мисля, че Маргало мисли в посока как темичката да успява да задържа повече от момичетата, които са били тук от основаването - съвсем разбираемо е, след като доста от тях не пишат или пък казаха сега, че ще се оттеглят.... Peace
Аааа и аз съм от нуждаещеите се от ощипване от време на време...  Crazy
Ако има защо темата ще си съществува.. ако не.. Все пак всичко си има начало и край.. или пък преминава от една форма в друга... Пътищата на хората се преплита и разделят... Всеки сам си решава къде и колко да остане... Може би наистина де е изчерпана в тая и форма... Или просто е "творческа криза"... Каквото и да стане обаче е хубаво е някакси библиотеката и поне да се запази...
Все пак е много труд и любов от "напредналите"  Wink( които в някои отношения може и да са "начинаещи" във същото време) и би било ценно за много "начинаещи"... Които тук или на друго място ще намерят това от което имат нужда и търсят...
 Peace

PS Отвореността и открито споделяне и толерантност намирам за едни от основните достоинства на темата, би било хубаво да се запазят...

Последна редакция: нд, 12 дек 2010, 23:26 от miniemouse

# 487
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Хубаво е някой да ни поощипе като се вземем много на сериозно...  Peace
Пощипвам те  Wink Шегувам се, дано е ясно.
Мисля, че Маргало мисли в посока как темичката да успява да задържа повече от момичетата, които са били тук от основаването - съвсем разбираемо е, след като доста от тях не пишат или пък казаха сега, че ще се оттеглят.... Peace
Аааа и аз съм от нуждаещеите се от ощипване от време на време...  Crazy
Ако има защо темата ще си съществува.. ако не.. Все пак всичко си има начало и край.. или пък преминава от една форма в друга... Пътищата на хората се преплита и разделят... Всеки сам си решава къде и колко да остане... Може би наистина де е изчерпана в тая и форма... Или просто е "творческа криза"... Каквото и да стане обаче е хубаво е някакси библиотеката и поне да се запази...
Все пак е много труд и любов от "напредналите"  Wink( които в някои отношения може и да са "начинаещи" във същото време) и би било ценно за много "начинаещи"... Които тук или на друго място ще намерят това от което имат нужда и търсят...
 Peace

PS Отвореността и открито споделяне и толерантност намирам за едни от основните достоинства на темата, би било хубаво да се запазят...
Права си.
Един поздрав и от мен, момичета - току-що завърши The X-Factor - състезанието за певци - спечели го Мат Кардъл - ето една негова песен, която много харесах:
http://www.youtube.com/watch?v=OgPTL-_wnCM

# 488
  • Мнения: 572
Вокс, няма за какво да ти пиша на лични. Ако имаш нещо да споделиш - сподели го. И други имат желание да научат за техниката.

Против съм да се разделя темата!

# 489
  • Мнения: 1 568
Имам предложение.
Лени, момичета, нека го обсъдим.
Мисля че ще е удачно темата : "Подсъзнанието може всичко" да се раздели на две, да се направят две теми.
За начинаещи и за напреднали.
Нищо лично срещу новичките, но ми прави впечатление че старите потребители избягаха.
То е нормално и естествено, не може да пишем тук 4 години примерно, да  сме обсъждали всичко от а до я и новичките да идват със своите въпроси от сорта: да си купя ли "Подсъзнанието може всичко?"
Пак казвам, нищо лошо срещу новите, те са добре дошли и търсят своя път...
Но пък нашия продължава и той и не може да цикли на едно и също място.
Та какво ще кажете да направим две теми, за начинаещи и за напреднали?

Да.. и тест за входното ниво  Laughing
Хубаво е някой да ни поощипе като се вземем много на сериозно...  Peace


Аз съм си ощипана, повярвай ми Joy

Нямах това предвид като предложих темата да се раздели, но явно всички сме на различно стъпало, а естествено че тези които са "по-горе" са на по-ниското стъпало, но какво говоря ще ме разберат малко хора Hug

# 490
  • Мнения: 1 520
И аз съм против разделянето на темата. Предназначението й е да си бъдем взаимно полезни, а не да се делим или съревноваваме.
Тогава не е ли по-добре всички споделени полезни техники да бъдат събрани на едно място, в една тема?
Иначе какво ще се постигне, ако се раздели? Кому е нужно това? newsm78

# 491
  • Мнения: 10 685
Не си спомням дали бях пускала тази молитва от сайта на Шамбала, но тъй като 15-ти наближава, се сетих за нея  Grinning

ХУНА МОЛИТВА ЗА ПАРИ ОТ ДЖУАЛ КХУЛ



Следва хуна молитва,която Тери Сю получи по канала от Джуал Кхул,предназначена за проявлението на пари за работниците на Светлината на планетата.
Това е много мощна молитва и аз ви предлагам да я споделите с духовните общности,с които сте свързани,както и да я използвате за себе си.
Джуал предлага да казвате молитвата веднъж дневно в продължение на тридесет(30) дни,за да изчистите блокиранията и да проявите Божественото си наследство на пълно изобилие на всички нива,така,че да можете да изпълнявате работата си в служба на хората,заради която сте дошли тук.


Особено благоприятно време за отправяне на хуна молитвите е: от 15 юни до 14 юли всяка година и от 15 декемри до 14 януари всяка година


Любимо Божие Присъствие,

С тези думи се обръщаме към теб и смирено те молим с цялото си сърце и душа,ум и мощ, за Божественото изобилие, което да се прояви чрез индивидуалния успех и късмет.

Искаме да се издигнем над страха,за да осъществим Божия план на Земята и отвъд нея.

Лично аз тържествено обещавам да се отворя за финансовото богатство,за да се осъществят моите и на моята група ангажименти за служене на човечеството.

В името на Бога приемаме своето Божествено наследство точно сега и Ти благодарим за своевременния отговор на тази молитва.Да бъде Божията воля!
Амин.


ПОВТОРЕТЕ ТРИ ПЪТИ НА ГЛАС.


Мой/Наши любими подсъзнателни умове,с това ви молим и ви заповядваме с любов да отнесете мисловната форма на тази молитва до Бога,заедно с цялата манна и жизнена сила,необходими и нужни за нейното материализиране и проявление.
Амин.


ИЗДИШАЙТЕ МОЛИТВАТА КЪМ БОГА.ИЗЧАКАЙТЕ ПЕТНАДЕСЕТ(15)СЕКУНДИ.

Господи,нека падне благословенният Ти дъжд!

Амин!


ПОЧУВСТВАЙТЕ КАК ЕНЕРГИЯТА СЕ СПУСКА ОТ БОГ ОБРАТНО КЪМ ВАС.
ПОГЪЛНЕТЕ Я.


ОМ.ОМ.ОМ.( Напявайте спокойно и с вяра )


# 492
  • Мнения: 730
Не съм я правила, ще опитам Simple Smile Благодаря   bouquet

# 493
  • Мнения: 65
"Искаш ли да спечелиш един милион долара създай собствена религия" Sad
интересно ако аз провъзглася че ми по моя канал съм получил нещо , колко ще ми повярват и защо вярват на "тери сю"
Щото го пише на сайта "шамбала" ли. Сайт може да се направи за няколко дена...
(сега да не излезе че пак развалям темата)

Много е важно какви методи и техники прилага даден човек - от това може да зависи бъдещето му и то не само в този живот.
А ако някой го влече "се у лЕво", може да се направи извод и за него самия

# 494
  • Бургас
  • Мнения: 57
Вокс, няма за какво да ти пиша на лични. Ако имаш нещо да споделиш - сподели го. И други имат желание да научат за техниката.

Против съм да се разделя темата!

Vox populi , Хайде де, наши хора сме. Нали ще се учим един от друг.

Общи условия

Активация на акаунт