Всяка жена мечтае да бъде обичана

  • 11 321
  • 161
  •   1
Отговори
  • Мнения: 702
Поради сложните житейски дилеми, които се бистрят тук, реших да поставя един малко по-различен казус за разнищване, защото знам, че от субективизма на всяко едно мнение, ще се избистри долу-горе обективен отговор на казуса.

Всяка жена си мечтае да бъде обичана, да усеща обожанието на мъжете, да се чувства красива, да бъде номер едно в поне две мъжки сърца. Това по мои наблюдения.
Казусът е следният:

Имаме една жена и трима мъже. Двама, от които са най-добри приятели, а третият е техен познат, с който обаче жената има дългогодишна връзка.
В един момент единият от приятелите разбира, че жената е влюбена в другия и заплашва да каже на мъжа, с когото има връзка. Дали от разбито сърце, дали от ревност, дали от завист, не е много ясно, все още.
Другият, в когото жената е влюбена и който също е влюбен в нея, знае за любовта на приятеля си към нея и нарочно споделя и своята с него, за да го разкара, защото иска жената само за себе си.
 Дългогодишният партньор нищо не подозира, все още, като изключим това, че жената отказва да го допусне до себе си, понеже е влюбена в друг.

Жената, се разкъсва от вина, спрямо партньора си, но не може да събере смелост да напусне връзката, защото я е страх от неизвестното. Знае, какво ще загуби, но всъщност има чувството, че не е честно да лъже и себе си и партньора си и да си губят взаимно времето. Стои на кръстопът, а примката се затяга.
Също така, се чувства все едно е застанала между двамата най-добри приятели, което не е умишлено, защото тя не е очаквала, че и двамата ще са влюбени в нея.

Как да постъпи жената, се пита в случая.
Желателно е да е по-безболезнено.

Айде, заповядайте, очаквам вашите хипотетични, безпристрастни, или житейски мнения. Hug

Темата е сериозна и се постарах да я представя по най-изчистения начин, понеже по принцип е доста объркана. Не е пързалка, както знаете, аз с пързалки не се занимавам, а е ситуация, в която в момента се намира моя близка приятелка. Понеже, аз не мога да й дам съвет и реших да попитам вас, как бихте постъпили вие в такаъв случай.

# 1
  • Мнения: 25 600
Ако разбрах нещо, пък на!  Crazy
Може ли схема?

# 2
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Сложен казус. Казваш, онзи от завист я заплашва, то заплаха без условие няма, сигурно и поставя някакъв ултиматум.
Ами ако тя се увери, че не иска да е с дългогодишния си, а с другия любим, да каже на тертия за тази тенденция, че дори да я изпее на мъжа й, няма да повлияе на събитията, само може да се вкара в конфликт. И пак ще Mr. Green си остане на сухо

# 3
  • Мнения: 233
Да станат членове на мормонската секта ,ако не се бъркам.Там може да си ги има и тримата официално.Така няма и да има и изневяра(освен ако няма и друг). Whistling

# 4
  • Мнения: 3 371
аз не можах да схвана много кой с кого точно  newsm78
обаче, за да е начисто играта, маха тримата, и намира четвърти.

# 5
  • Мнения: 702
Палмира, май с теб съм най-съгласна и аз си помислих същото в първия момент  Joy

# 6
  • Мнения: 702
Значи обяснявам пак набързо:

Жената има дългогодишен приятел. Влюбва се в друг, който също е влюбен в нея. Обаче най-добрият приятел на другия също е влюбен в жената. Понеже сърцето му е разбито, заплашва жената, че ще каже на мъжа й.

# 7
  • София
  • Мнения: 9 517
а третия защо знае, че тя е влюбена във втория  newsm78

# 8
  • Мнения: 702
Защото с втория са приятели и той му е казал и защото иска третия да забрави за нея.

# 9
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
няма безболезнено решение.
има бързо и бавно.

# 10
  • Видин
  • Мнения: 4 921
От кой сериал е това  Joy

# 11
  • Мнения: 702
Няма такъв сериал, честно  Crazy
Наистина  е много заплетено, за голямо съжаление.

# 12
  • Мнения: 3 659
Е и тримата приятели ли успяха в една жена да се влюбят? Каква жена само...

# 13
  • София
  • Мнения: 9 517
или каква завист само... е...ти и приятелите  ooooh!

# 14
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Ако беше ситуация с 1 мъж и 3 жени, да са хвърчали пера от кокоши бой.

Общи условия

Активация на акаунт