Бихте ли сложили на Милото си чип?

  • 7 902
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 25 572
Провокирана от тази тема: Бихте ли сложили на детето си чип, да попитам на свой ред:
А бихте ли сложили на мъжа/жена си чип? И защо?  Rolling Eyes
Няма ли животът да стане по-спокоен и лесен (а и този подфорум да опустее), ако във всеки един момент можеш да знаеш дали Милото е на работа, при майка си, в бара с приятели, на мач, за риба или се губи подозрително нейде към Околовръстното?  Mr. Green

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Ами ако е с акъла на дете, може би Laughing Я да помисля....Не, не бих. Само частично и по изключение- ако се усъмня за нещо конкретно.





# 2
  • Мнения: X
 Как Сийке, защо да си разваляме хубавото семейство. Моят по 2 пъти на ден поне минава по Околовръстното на път за работа, а дали само за това newsm78  #Crazy Thinking Ох, май се нуждая...

# 3
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Абе знам ли..?!? newsm78 Ма май ще ми бъде интересно да му сложа, па макар и за мъъъничко. Да речем... за седмица... Whistling Joy Joy Joy

# 4
  • София
  • Мнения: 7 991
В петъка съм записала час да чипизират домашния любимец, освен да закарам и миУото и да се успокоя. Така ще имам възможност да контролирам треакторията, да правя контрол над разходите, ефективността на приходите. Ако има възможност да получи незначително електрошокче, в случай, че кривне от предварително заявения маршрут, ще предложа изобретението за Златен медал от Пловдивския технически панаир.
Като се замисля, тази идея има толкова плюсове, та чак ме е яд, че не е моя!  Mr. Green

# 5
  • Мнения: X
Е,веднага,как!    Mr. Green
Всяка една загрижена за семейството си съпруга трябва да знае по всяко време где е съпруга й и какво прави!
Нали от другата тема стана ясно,че нейна е грижата семейството  да не се сдобие с любовница!    Laughing

# 6
  • Мнения: 2 199
Ха ха ха, нищо няма да муслягам нека си живей.

# 7
  • София
  • Мнения: 4 028
Брях! Аз не искам даже да работя близо до него, та с чипове ще се занимавам. Ама това е 'щото му вярвам, а не за да не го хвана.  Joy Joy Joy

# 8
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Мойто мило вече има, ама не знае... Mr. Green
За сега издънки няма, ма и чипът е от скоро де, та има време.... Peace

# 9
  • Мнения: 25 572
В петъка съм записала час да чипизират домашния любимец, освен да закарам и миУото и да се успокоя.

Действай! Аз, като представител на по-старата генерация, само съм го опръстенилаRolling Eyes
Но идеята за електрошока е много ценна. Аз съм за!  Peace  Mr. Green

# 10
  • София
  • Мнения: 7 991
Како, кой си опръстенила - милото или домашния любимец?
Щото, ако е милото, нещата малко садо-мазо отиват, с пранга за крака...

# 11
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
само да усетя такива мераци, такъв чип ще и имплантирам, че ....

# 12
  • Мнения: 923
 Joy Joy Joy
Милото в последно време не се спира , така че с две ръце за чипа  newsm18 newsm18 newsm18
 Joy Joy Joy

# 13
  • Мнения: X
само да усетя такива мераци, такъв чип ще и имплантирам, че ....
Аха,ти щото ще разбереш...      Joy             

# 14
  • Мнения: 230
Нали има GPS-и Mr. Green...що ми е чиип Whistling

Общи условия

Активация на акаунт