Коледно настроение! - 2

  • 114 719
  • 755
  •   1
Отговори
# 150
  • Canada
  • Мнения: 139
Днес приключи и моята първа и генерална репетиция с бисквитите и украсяването им.За първи път пекох и украсявах.Усещам вкуса на сода. SickПробвах белтъчна глазура и на Тоба Гарет глазурата с пр. мляко.Ще я карам с белтъчната занапред.Поне се научих да си правя пошчета и да шприцовам hahaha,пък си и поиграх.

Последна редакция: пн, 22 ное 2010, 00:03 от Panadila

# 151
  • Балчик
  • Мнения: 9 213
Красота, прекрасни бисквитки. Hug

# 152
  • Мнения: 1 234
Panadila, безмълвна съм пред красотата, която си сътворила   bouquet

# 153
  • под тепетата
  • Мнения: 9 174
Tincheto 78 ,слагай потопената бисквитка върху готварска хартия -не залепва глазурата.
 Panadila - разкошна красота, а формичките са бижу!

# 154
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Панадила, прекрасни са  bouquet!

# 155
  • Варна
  • Мнения: 389
Записвам се и аз при вас...и да не е само запис, пускам на Венета - Vanillekipferl от тази седмица:

# 156
  • София
  • Мнения: 2 658
Panadila, поздравления! Разкошни сладки! Аз няма да имам време да направя толкова красиви снежинки като теб, но искрено ти се възхищавам на украсата им!

Аз днес захващам меденките на Джули, ще показвам като ги украса. Мислех другите да правя тази цедмица, но се оказа, че ми трябва доста по-голяма кутия за тях.  Thinking

# 157
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Panadila, бисквитките са ти прекрасни - толкова нежни и ефирни... Какви cutters си използвала? Hug

# 158
  • Мнения: 211
Здравейте, момичета!
Нямам нищо за показване, но се записвам, че съм изпуснала 11-те страници от новата тема! Видях разкошни неща, много добри предложения и полезна информация!
Panadila, разкошни са ти станали бисквитките!

# 159
  • Мнения: 49
Здравейте! След като разгледах купища красоти и след дълго четене и умуване най-накрая се реших да направя АКК, обаче установих, че кутията ми се събира на косъм в печката ми, тъй като е малка (печката) и имам въпрос към майсторите дали ще стане нещо или да търся по-малки кутии? Сместа за отлежаване вече е готова и днес ще пека, моля дайте ми съвет  Praynig !
И още нещо ми се ще да попитам - къде мога да намеря формички на снежковци, камбанки, защото имам елхички и звездички, но тези ми се губят, а не ми се занимава с поръчки, а и няма за кога вече. Проверила съм в по-големите магазини, ама няма  Sad. Предварително благодаря!

# 160
  • София
  • Мнения: 771
Panadila, прекрасно декорирани сладки, поздравления! Аз днес си получих поръчаните кътъри и вече почвам да им мисля приложение. Към пакета ми е прикрепен и лист с 5 рецепти и сега започвам да се чудя дали да не пробвам някоя от тях.

Елспет, сладките ти изглеждат обещаващо Simple Smile

MimiZ , по веригите се срещат едни и същи формички, които може би и ти знаеш. Вариант са он-лайн магазините или специализираните, но там изборът е беден, а цените непривлекателни.

Много ми допадна предложението на Fantasia от един блог за щолен с котидж сирене и май него ще направя. За него си взех един микс от сушени плодове (ананас, папая, стафиди, червени боровинки) и бадеми и мисля с него да го направя.

# 161
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Запис, за да ви следя..   Peace

# 162
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Здравейте на всички. Благодаря за хубавите идеи , които показвате  Peace

Panadila, бисквитките са много красиви, и ние в къщи с децата  сме решили да майсторим нещо подобно.


# 163
  • Мнения: 847
Здравейте, момичета!
Записвам се с една закуска, която горещо препоръчвам и с която можете да загрявате с коледно настроение още отсега - Коледните палачинки от темата на Venetta - много вкусни и много коледни! Аз ги направих вчера, специално по повода, че в събота си закупих първите коледни украси за тази година и от неделя започнах малко по малко да вадя украсата. Laughing

# 164
  • Варна
  • Мнения: 522
Panadila, много красиви сладки.  bouquet
Момичета от къде да си намеря Новогодишни шаблони.
И аз се записвам за идейки Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт