Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 321
  • 730
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 287

nikolexa, може ли линк за софтуера  Praynig


Subliminal Recording System 8.0 се казва.

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 23:49 от nikolexa

# 421
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Момичета, много ви благодаря! Много сте мили!  Hug Heart Eyes Искам да ви кажа, че през целия вчерашен ден чувствах невероятен прилив на енергия, не се изморих нито за секунда, въпреки безсънието, дето си ми е хронично.... Има смисъл да се поиска помощ във форума - колкото повече хора те мислят и ти желаят доброто, толкова по-вероятно е това добро да се случи. Вчера го почувствах много силно и наистина мноооого мнооого ви благодаря! Пожелавам ви от все сърце сбъдване на желанията и ще помагам винаги, когато някоя от вас помоли за помощ! А тези, които търсят работа - не се отчайвайте, аз чаках цели две години и почти се бях примирила да започна като бавачка или слугиня, когато изведнъж попаднах на мястото, за което мечтаех. Наистина отрасълът е много перспективен, дано да успея да се задържа... Стискайте палци....  Heart Eyes

humanis, не съм те забравила, извинявай за забавянето на обещанието ми към теб!  Embarassed  Heart Eyes

# 422
  • Мнения: 1 520
Сега в нета има много подобни такива записи(платени) с различни утвърждения,обаче на френски и английски.На български няма, но аз си мисля че понеже това може да бъде както полезно да ти се внуши нещо на подсъзнателно ниво,така и много опасно,затова трябва много да се внимава с източника.Затова си намерих такъв софтуер, дето да прави такова нещо.Слагате мп3 с фона, записвате със свой глас утвържденията,променяте честотата и групирате. Даже могат да се правят на фон "тишина",т.е. не се чува абсолютно нищо,те са полезни ако примерно докато работите и има други хора около вас или по време на сън.Пускате записа с тишината на повторение докато спите и утвържденията се чуват и приемат от който трябва.Аз правих такива за малкия защото беше голям зор да го мотивирам да си прави домашните.Сега виждам огромен прогрес, пак не обича да ги прави, но не чака покана и няма нужда от убеждения да ги започне.И за мен съм си правила за мотивация за отслабване,срещу липсата на концентрация,за успех,просперитет,експериментирам си и не ме е страх,защото гласът и посланията са си мои и са записани с много вяра и любов.

Аз мисля, че подсъзнателните послания трябва да бъдат задължително на майчин език.
Независимо колко добре владеем чуждия език, майчиния ни език е този, който ни е заложен по рождение и на който мислим, разсъждаваме и се изразяваме.
А първото важно условие е всяко утвърждение /съзнателно или подсъзнателно/ с което се самопрограмираме, да бъде хармонично с енергиите ни за да се поеме и обработи от подсъзнанието ни Wink
В случай, че е нехармонично - то нашето подсъзнание в най добрия случай ще го отхвърли и няма да доведе до резултат, а в най лошия може да доведе до обратен ефект /например ако се програмираш за да учиш по-ефективно, да станеш още по-разсеян от преди/.

Освен това, мислите и образите са далеч по-мощни внушения отколкото думите – затова е толкова важно словесното твърдение /послание/ да е хармонично – за да може подсъзнанието да го разпознае и асоциира с образ/мисъл Wink
Тоест правилото е, че думите следват мислите и образите, а не обратното.

Abies, честито за новата работа! Желая ти много професионални и лични успехи занапред!  bouquet

# 423
  • Мнения: 620
Abies , важно е сега да се почувстваш добре. Това няма да избяга, дори ще го направиш по-добре Heart Eyes Изживей си хубавите мигове на това място, задръж вибрацията така и да напредваш ти желая от сърце  bouquet Зная, че няма да забравиш Wink

с тези внушения е много интересно, кофти е че може да се използват с не добри цели. Но бих си пуснала едно тихо внушение за разни неща, дето ги забравям Laughing

# 424
  • Мнения: 287

Аз мисля, че подсъзнателните послания трябва да бъдат задължително на майчин език.
Независимо колко добре владеем чуждия език, майчиния ни език е този, който ни е заложен по рождение и на който мислим, разсъждаваме и се изразяваме.


Не е задължително да е майчиния,достатъчно е да се разбира добре.
Аз примерно на български мисля,разсъждавам и се изразявам не повече от 3-4 часа на ден вече 15 години. Даже по навик понякога преминавам от български на френски като говоря на децата ,ама без да се усетя. Друг път ми се е случвало на работата  де премина от френски на български когато говоря и на колегите и се усещам чак като видя опулените физиономии. Просто езикът е само средство да изразим мислите си, въщност мислите  ни са просто картини, за които за да предадем на другите имаме нужда от думи. Нищо повече.Даже сега се сещам ,че има и една такава много известна методика за учене на език докато спиш Simple Smile

Но за въпросните записи, трябва да се внимава наистина какви са източниците а не толкова за езика, а защото не се знае кой и какви закодирани послания е сложил вътре.И това се отнася за всякакви записи - без значение дали е опоменато че съдържат или не въпросните съобщения. Затова си ги правете сами Simple Smile

Ето малко такива картинки изпращащи  "подпрагови" или скрити послания към подсъзнанието: http://www.youtube.com/watch?v=ttkvaJ_GRGk

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 01:20 от nikolexa

# 425
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Подкрепям думите на nikolexa - когато живееш в чуждоезикова среда, сензорите ти се настройват на езиците, на които общуваш в ежедневието, на практика стават равнопоставени с българския, че дори го изместват. В смисъл, когато някой ме заговори на български, ако съм много вглъбена в себе си, инстинктивно отговарям на италиански, в следващия момент на преземяване минавам на английски, и едва когато се осъзная напълно, с много извинения, започвам на български - просто това са езиците, на които съм принудена да общувам в ежедневието - като изключим форума и детето, български няма къде да използвам. А когато живееш с хора, не може да не говориш с тях на езика, на който те разбират. И на мен ми се е случвало с хора, които считам за особено близки тук, като се отнеса, да започна да им говоря на български. И на мен ми се блещят.... Странно нещо са езиците, но посланията се разбират, независимо на кой език са направени. Но и аз не бих рискувала да слушам записи с послания, които не знам кой и с каква цел е направил. Не бих си го причинила умишлено.

# 426
  • Мнения: 1
Преди време някой от вас беше дал линк към този сайт - http://youryoga.org/upload/programs/25kadr.htm. Тук има такава програма за 25 кадъра, където можеш да си напишеш утвържденията на български.

# 427
  • Universe
  • Мнения: 1 556

Благодаря на nikolexa  и mamaly  bouquet

За сега ще ползвам руската, тя е с по ограничени възможности, но поне разбирам какво да правя Peace

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 11:04 от lenny_pld

# 428
  • София
  • Мнения: 1 724
Abies,  радвам се за теб! Дано да се чувстваш там като в реализирано хоби...Ти имаш друго бъдеще, сигурна съм, не това, което пишеш за детегледачки, просто забрави за тая перспектива завинаги, сигурно разбираш, че можеш много повече от хората около теб, поне аз така чувствам нещата, а и познавамхора от полуострова, ако имаха поне еднадесета от твоя усет, възприемане, от житейските ти превратности...
Nikolexa, това, което споделяш  е много интересно, ще опитам да сваля програмата, въпреки, че  не съм много добра в боравенето с програми.Mamaly, на теб също благодарности. Честно казано, от онова , което написахте , не ми стана ясно- ако всичко е толкова лично и индивидуално, защо платените подсъзнателни записи имат пазар въобще Rolling Eyes....
Leny, много на място ми дойде пускането на тибетския ритуал за справяне с труден човек. Не знам защо страшно ми е обидно, когато полагам всички усилия за някого, той успява и после се опитва да забие нож в гърба. Развихме един офис с едно семейстов в провинцията от нула, една година го финансирахме, държах му ръката при почти всяка сделка, пътувала съм, за да му помагам и съм оставяла децата си болни,е, успяхме, направи оборот , купи си даже кола от изкараното от него, но с наша помощ и изведнъж всимчко се обърна- започна да иска все повече: по-високи заплати, плащане на бонуси авансово, и всеки път като се съгласим с нещо, следваше ново искане, накрая ние станахме най-лошия работодател. Не издържахме на това, разделихме се и сега започнаха едни заплахи , писма до всякави институции да ни проверяват и прочие. Опитвах няколко пъти с разговори с Висшия Аз, сега съм започнала с този ритуал, но проблемът е, че някак не мога да се пречупя, че ще промени отношението си към нас, просто не го вярвам след всичко , което се случи...Твърдо съм решила да съм упорита с тибетския ритуал, може би вярата идва с повтарянето...

# 429
  • Мнения: 105
Включвам се в дискусията за  езикът на подсъзнанието.
Той,езикът,е само част от изразяването на нашите мисли и емоции,но-подсъзнанието е определящо на какъв език ще е това себеизразяване.
Например-моето семейство не е в чуждоезична среда,ние сме българи в България .Но руския език е този,на който  често мисля,и  сънувам.А на синът ми-английският.Така,че това е само пример,че не средата определя  езикът ,на който  "говори" подсъзнанието ни.Има теория дори,че душата на всеки човек  може да говори на всеки език от предходните ни прераждания и често може да не я разбираме.

Abies Hug Поздравления,вярвам,че изпълнението на мечтата ти е за добро! Hug

# 430
  • Мнения: 591
Abies,поздравления и от мен.Много обичам да чета за сбъднати мечти. Hug
Пожелавам на zari_a и  Diva скоро да се похвалят с нова желана месторабота!
Nikolexa,много ми е интересна тази програма и идеята като цяло. Тъкмо реших да я сваля и да запиша нещо за детето във връзка с домашните и прочетох поста на krem karamel
Цитат
В случай, че е нехармонично - то нашето подсъзнание в най добрия случай ще го отхвърли и няма да доведе до резултат, а в най лошия може да доведе до обратен ефект /например ако се програмираш за да учиш по-ефективно, да станеш още по-разсеян от преди/.

 
Ще пробвам първо със себе си, ако успея да се справя,че не съм много на ти с програмите.Не бих слушала или гледала записи направени от друг,макар че съм чела че подсъзнанието може да възприема само това което е близко до съзнанието и начина на мислене,но може да бъде "излъгано"затова и хипнозата е доста опасна в смисъл че трябва да се довериш на друг човек.Тези подпрагови записи ми напомнят за хипноза и автохипноза.

 

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 19:58 от Sweta

# 431
  • Мнения: 287
Nikolexa[/color],много ми е интересна тази програма и идеята като цяло. Тъкмо реших да я сваля и да запиша нещо за детето във връзка с домашните и прочетох поста на krem karamel
Цитат
В случай, че е нехармонично - то нашето подсъзнание в най добрия случай ще го отхвърли и няма да доведе до резултат, а в най лошия може да доведе до обратен ефект /например ако се програмираш за да учиш по-ефективно, да станеш още по-разсеян от преди/.

 


Ами аз не съм съгласна с поста на крем карамел  за хармоничността или по-точно начина по който са интерпретирани нещата,но не искам да влизам в спорове.Давам ти само следния пример- детето ти спи и ти му нашепваш ,че е най-умното,че е най-доброто и най-красивото,че обича да учи и такива неща.Само дето ако шепнеш има вероятност да го събудиш и да му нарушиш съня.Тук нещата са тихи,и резултатите са супер. Дали е хармонично и ли не? -ти си реши, може и да си в пълно съзнание и пак някой да успее да ти внуши неща които не са добри за теб.И няма значение ,че не са "хармонични",подсъзнанието ти ще ги приеме, защото то приема наистина всичко.Затова хипнозата е опасна  ако се използва от някой който иска да ти навреди. Пък трябва да ти кажа ,че в ежедневието ни редовно сме заляти с подобни "подпрагови" скрити послания от телевизия,радио,вестници,които изобщо не можем да контролираме.Защо пък да не използваме силата им за нещо хубаво?

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 20:16 от nikolexa

# 432
  • Мнения: 1 520
Sweta, моят съвет преди да започнеш да се програмираш с дадено утвърждение е първо да го изговориш няколко пъти - на глас и наум. И виж как се чувстваш. Ако утвърждението те кара да се чувстваш доволно и комфортно, значи то е подходящото за теб в дадения случай.
Но ако има нещо което те смущава или не ти въздейства достатъчно силно - промени думите. Ако за момента не се сещаш по-подходящи думи, остави за по-късно...

Например аз когато искам да си повиша концентрацията - думата "концентрирана" ами не ми въздейства особено и това е. За сметка на това "съсредоточена" ми въздейства далеч по-силно...

# 433
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Маргало , и аз съм такова дете от 77  Blush а има такива деца и от 50 набор натам.
И аз. Отпреди 77 Wink

# 434
  • Мнения: 9
Едно голямо Благо-даря и тук -децата са ми значително по-добре, положителните мисли за пореден път доказаха силата си Hug Hug

Добре де хора, винаги съм си мислила, какво става,когато имаш мечта,която видимо е абсурдна/ в положителният смисъл/..Има ли "цензура" във вселената, как "Тя" разбира кое е възможно и кое не Thinking

Общи условия

Активация на акаунт