Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 358
  • 730
  •   1
Отговори
# 375
  • София
  • Мнения: 2 840
Мацки, я цъкнете едно гласче за Лили-Лу! Grinning
Няма нужда да пишете, важно е гласуването. Joy
Готова е. 144 гласа срещу 142 на Шанел в момента. Макар че и Шанел ми харесва  Peace
На Шанел не й беше драга тази категория. Доколкото я познавам, да е в компания с Елфичка, хич не я кефеше Mr. Green

Благодаря за отзивчивостта. Ето, няма невъзможни неща, стига човек да си поиска.
Браво на вас!

# 376
  • Мнения: 73
Мили феи, сега съм на вълна '' лидерът в теб'', открих този хубав сайт и го споделям с вас -
http://networkedblogs.com/aGYu8
Момичето си е развило успешен собствен бизнес. Към това вървя и аз и самият път ме учи на много и ме прави много щастлива и удовлетворена. Пожелавам тези чувства и на вас! Hug


Ето какво казва Шри Чинмой по темата - ''Да бъде Твоята Воля'' (аз съм напълно съгласна Grinning)

Когато нещо е по Божията Воля, ние изпитваме вътрешна радост или удовлетворение още преди да сме започнали да го вършим. Докато работим за него, също получаваме радост. Накрая усещаме, че сме еднакво щастливи, независимо дали нашите действия се увенчават с успех, или са безплодни. Ако успеем да изпитаме щастие, радост и удовлетворение, независимо дали побеждаваме, или губим, и ако успеем с радост да предложим на Бог резултата от своето действие, тогава ще сме сигурни, че стореното от нас е по Божията Воля.
[/size]
Хубав ден, феи! :love:

# 377
  • Мнения: 1 346
Коралче браво, чудесно си го написала.  bouquet

# 378
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Мамка Мимка, сега се върнах назад - много положителна енергия на детенцето ти и на тебе! Мисля, че и ти имаш нужда от повдигане на вибрациите - нали трябва да помогнеш и по този начин на детенцето ти! Може би нещата не са чак толкова страшни, понякога ги виждаме преувеличени, защото самите ние се нуждаем от почивка или балансиране. Hug Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Отилия - на тебе и семейството ти  - също много положителни мисли! Не се притеснявай, това си е сериозен урок - да се научиш да искаш и да приемаш помощ. Може би наистина имаш нужда от него. Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Клеми, и на теб бързо оздравяване - щом си на АБ! Peace lovekiss
И мен от вчера ме гони нещо, дето не го зная какво е - вие ми се свят и ми прилошава, без други симптоми, стаята ми се върти... Мислех, че съм се натровила от нещо, което сме изяли, или камината е изпуснала някакъв газ. Обаче може би се касае за някакъв странен вирус, защото и на стомаха ми се гадеше по малко, и... Абе какво съм седнала да ви описвам симптоми... Първо излязохме с колата да подишам по-свеж въздух. После поспах на кушетката, позяпах филмчета - хубави се случиха по ТВ-то, като по поръчка, а и изгледах една серия от кучешките - на Сизар Милан, винаги ми действат прекрасно - взех горещ душ, грабнах два от онези капсули против настинка, малко масаж с бебешко масло - и в леглото. Днес съм значително по-добре! Вън грее слънце, кучето се кокори срещу мене - животът е хубав!
Корал - и аз вчера четох тази статия - много ми хареса. Peace

Да ви пусна едно филмче, за говорещите английски ще бъде по-ясно. Става дума за Афганистан, Кабул, показан е живота там, през очите на тийнейджъри и се разказва за една благотворителна организация, която им е организирала скейтборд-пързалка - и как тази нова възможност е променила живота на много деца там... Мен лично ме накара да се замисля отново - за всичко, което имам и не винаги оценявам. Харесвам подобни филмчета, помагат ми да вляза лесно в състояние на благодарност - а то е много хубаво за повишаване на вибрациите. Дано ви хареса.
http://www.youtube.com/watch?v=h8dYtWXCYE8

# 379
  • Мнения: 6 301
Момичета, да споделя! Днес бях буквално с 15лв в портмонето, но опитвах да не се отчайвам, благодарение на тази тема, и на вас   bouquet Преди малко се появи  един клиент, който има да ми плаща от началото на годината и бях загубила надежда, че ще видя пари от него, плати ми доста голяма част от дължимото .   Hug

# 380
  • Мнения: 1 346
Момичета, искам и аз да споделя нещо. Преди време ви бях казала, че искам да си повиша доходите. Бях се поотчаяла,  току що ми се обадиха от една фирма, предлагат ми наистина доп. работа - такава, каквато съм ми мечтала, дано другата седмица да ми се обадят с окончателен положителен отговор. Дори се бях примирила и с недотам добри варианти, започнах да пращам cv по доста обяви, които донякъде ми харесваха, но нуждата от парички си казваше своето.

# 381
  • Мнения: 440
Ето ме и мен - аз вече редовно ви чета,но не пиша,защото времето ми е много ограничено.Психологът за момента го отложих - в смисъл ще се поразтърся за такъв с добри отзиви.Преди два дена бях по-добре - сама се разходих из квартала,днес сама вървях 20 мин до работа - дано имам още по-големи напредъци.Вярно че и родителите ми са  в нас,но да са живи и здрави докато си отидат на село има цяла зима - време през което аз ще се оправя.Тази вечер пак отивам на йога.В главата ми продължават се въртят лоши мисли,но ги оставям сами да изчезнат,без да си повтарям че нищо от това няма да ми се случи,за да не предизвиквам техните вибрации.Това го прочетох в законът за привличането,решила съм и всяка вечер преди да заспя да влизам в творческата си работилница LaughingМного трябва да поработя върху себе си,но разбрах че нищо не идва даром.
Още веднъж ви благодаря ,че ви има и че ме подкрепихте в най-трудния ми момент.

# 382
  • Мнения: 126
  bouquet Благодаря за темата!  bouquet Чета ви с удоволствие!

# 383
  • Universe
  • Мнения: 1 556
   Abies , zari_a, !Diva!  

# 384
  • Universe
  • Мнения: 1 556
„Всичко, което става в живота ви, то е определено, то е наредено, създадено за вас.
Ще кажете: Такава е волята Божия, всичко мога да понеса.
При това, въпросът веднага се разрешава.“
Учителя /Дънов/



# 385
  • София
  • Мнения: 0
Щастливите числа на зодиите



Щастливите числа, изброени по-долу за всеки от знаците на зодиака, са благоприятни за нови дела, големи покупки, финансови операции.

Овен    –  4, 7, 9, 11, кратни на 9 ( делящи се на 9);
Телец       –  2, 4, 16, кратни на 6;
Близнаци  – 3, 5, 12, 18;
Рак            – 2, 4, 5, 8, кратни на 2;
Лъв            – 1, 5, 9, 11;
Дева          – 3, 5, 6, 12, 20, 27, кратни на 5, 12;
Везни         – 2, 6, 7, 8, 9, 15, кратни на 6;
Скорпион  – 4, 5, 8, 9, 10, 11, 21;
Стрелец     – 3, 4, 9, кратни на 3;
Козирог      – 3, 5, 7, 8, кратни на 8, 14;
Водолей     – 2, 4, 8, 9, 11, 13, кратни на 4;
Риби           – 6, 7, 11, кратни на 7.


http://www.fantasiya.net/publ/numerologija/numerologija_deneg/sc … odiaka/96-1-0-864

# 386
  • Мнения: 1 168
Мили феи, сега съм на вълна '' лидерът в теб'', открих този хубав сайт и го споделям с вас -
http://networkedblogs.com/aGYu8
Момичето си е развило успешен собствен бизнес. Към това вървя и аз и самият път ме учи на много и ме прави много щастлива и удовлетворена. Пожелавам тези чувства и на вас! Hug

Благодаря!   bouquet
Това, ми идва точно навреме и ми показва че съм на прав път, който не е толкова дълъг, колкото изглежда!  Hug

# 387
  • София
  • Мнения: 3 648
Yesterday is history. Tomorrow is a mystery. Today is a gift!

Много добре казано.

# 388
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
otilia, много положителна енергия за децата! Да оздравяват бързо и да не ти създават повече главоболия!  Hug  Flowers Sunflower Two Hearts

Момичета, знам, че чакахте цял ден новини, но ДНЕС Е ПЪРВИЯТ МИ РАБОТЕН ДЕН! Благодаря ви на всички за подкрепата и пожеланията! Не можете да си представите какво чудо се случи. Май ви бях споменала, че имах насрочено интервю в една агенция за бавачки за 11 часа, още от миналата седмица. Снощи ми звъннаха да ме попитат от тази фирма, като предварително ми бяха вече отказали (търсеха инженер, но после размислили, че може и аз да ставам). Отидох там, говорих първо с HR, после с изпълнителния директор, после с няколко проджект мениджъри... Разпитаха ме точка по точка за цялото ми CV, донесоха ми папки с документи и направо трябваше да превеждам, едновременно отговарях на английски и италиански. Попитаха ме само откога съм съгласна да започна, казах, че и в момента нямам какво друго да правя и мога още веднага. Казаха: "Започвай" и така и стана.... Фирмата се казва Tractebel и се занимава с енергийни проекти, ще работят и в България и им трябваше инженер за координиране на документите, засега се справям и без инженерна диплома. Между другото, в ранния следобед се появи изпълнителният директор, за да каже, че съм му донесла късмет и днес са подписали договора (преди това не беше още сигурно). Засега договорът ми е за проект, за 3 месеца, заплатата е скромна - 800, но и това е добре. Държа да отбележа, че това е третото ми желание от ангелския ритуал - другите две се изпълниха - детето започна да учи - получава все по-хубави оценки, дори няколко 10 и 10+, "шампионка на класа" по математика и други подобни геройства, а съпружеското тяло се държи прекрасно с мен и вече не се караме (това бяха другите две). Свалих си и пеликана от стената на кухнята. Работата отговаря на всичките ми описания в картата и ежемесечния лунен списък, направо мечтите ми се сбъднаха. Благодаря ви за съветите, за подкрепата, за всичко, което научих от вас....  bouquet  Heart Eyes  Hug

Така и не стигнах до агенцията за бавачки - казах дискретно по телефона на мъжа ми да се обади от мое име да отмени срещата с тях, то и без друго не ми се ходеше....

Между другото, като дойдоха да ме вземат от работа мъжа ми и дъщерята, тя ми честити "Рожденният ден"  Shocked Да знаете, че от днес ще празнувам два рожденни дни - един на 30.12 (моят си) и един на прераждането ми тук (направо се чувствам нов човек, ДНЕС НАИСТИНА Е ПЪРВИЯТ ДЕН ОТ МОЯ НОВ ЖИВОТ. Едва днес почувствах пълното значение на тази мисъл, пожелавам ви на всички да я осмислите за себе си.)

lenny_pld, благодаря ти много за всичко!   bouquet  Heart Eyes  Hug

eldivine, огромно благодаря и на теб! (ти си знаеш защо)  bouquet  Heart Eyes  Hug

zari_a, много късмет ти желая и аз!  Hug

!Diva! , стискам ти палци, дано ти се сбъдне и твоята мечта като моята!  Hug

Последна редакция: пт, 19 ное 2010, 23:33 от Abies

# 389
  • Мнения: 2 196
Телец       –  2, 4, 16, кратни на 6;
Ха! Телец съм, нахално родил се на 24.04. Laughing

zari_a, !Diva!, късмет, момичета! Hug
Abies , публикували сме почти едновременно и за малко да пропусна прекрасната новина. А тя е направо вълшебна! Пожелавам ти само успехи в новата работа! Heart Eyes Hug

Взех си днес ''Повярвай в себе си'' на Луиз Хей. Заради диска с утвържденията.
Искате ли утре да го кача някъде? Wink

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 00:04 от Бианkа

Общи условия

Активация на акаунт