Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 355
  • 730
  •   1
Отговори
# 165
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Сега да ви кажа...
Моят син, който вярва, че ако видиш падаща звезда и си пожелаеш нещо, то ще се сбъдне, вярва в Дядо Коледа, въпреки че е наясно, че парите му ги дават мама и тате, той съществува и носи подаръците, макар да не е онзи от градината, с фалшивата брада...има го и толкоз, от известно време, няколко месеца вече, иска...къща!!! Ей така, да нямаме съседи, само за нас. Къща! И си мисля аз да впрегна неговия необременен със съмнения мозък и да го ползвам в тази посока. Но като всяко дете и той е склонен да губи търпение и така да достига до неверието. Затова мисля да ползвам един трик. Той от известно време иска и PSP. Има си PS 3, но иска и PSP. Досега е получавал всичко, без да чака, но този път капризът му не беше удовлетворен веднага и сега за него това е някакво желание. Та, ще взема да му кажа да си представя няколко дена как има PSP, как играе с него, как вече го притежава. Ще му кажа, че това е начин да се изпълни желанието му. После ще му го купя. Може да е някакъв вид измама, но ще му вдъхне увереност и после с радост ще приложи метода за къщата. hahaha
Ей това ако не е експлоатация на детски труд.... Joy
Хъм, може и да те заподозре в измама... Дано не го направи, де.... Ако измислиш как да впрегнеш и енергията на възрастен по този начин - давай, споделяй опит! Мъжът ми е с много мощна енергия, ама не иска да иска...  bowuu В смисъл - казва, всичко си имам - и най-важното - имам теб bowuu
Мила, това за препикаването не е мое изобретение, това е един от описаните методи за зареждане и изстрелване. Да се стискаш, стискаш, докато ти стане болезнено и като отидеш в тоалетната, в нига, в който се облекчаваш, изпитвайки блаженство от този акт, да го изстреляш. Mr. Green
Та, не съм новатор, не! И не съм го пробвала, де, аз така и не разбрах дали не трябва всички букви да се изпишат или само останалите, които не се повтарят, в клипчет всички ги изписа един, а в текста се казва да останат само неповтарящите се. Само казах, че вероятно по-лесно ще ми е да изстрелвам мислени торпеда в космоса, докато пишкам, отколкото докато получавам оргазъм. Не за друго, ми щото ако тръгна в предоргазъм да "зареждам" сигил, оргазмът ми си е заминал по живо, по здраво, та няма да стигна до стрелянето, а и много ще затрудня другата страна в акта...мани... Mr. Green
Съвсем се омОтах... за сигили ли говориш, или за някаква техника с пишкане в тоалетната  smile3506 Тая техника за сигилите уж я четох, ама тоалетни терзания не поВня... newsm78

# 166
  • София
  • Мнения: 2 840
За сигили, да. Там прочетох за пишкането. Mr. Green

# 167
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Съвсем се омОтах... за сигили ли говориш, или за някаква техника с пишкане в тоалетната  smile3506 Тая техника за сигилите уж я четох, ама тоалетни терзания не поВня... newsm78
За сигили и сериозно. Идеята е, да се докараш до ръба на изтощението по някакъв начин и при облекчаване изстрелваш сигила. Някаквият начин може да е стоене в болезнена поза, медитиране до побъркване или...хм... пишкане.  newsm78 Може би върши работа, знам ли. Не съм по мазохизма.
Определено сценарият "о****ъм" е далеч по добър. Тъй де, съчетаваме полезното с приятното Wink

# 168
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Малко хубав спам - http://www.b2bmagazine.bg/


Да внеса яснота по сигилите, оргазма и пикаенето - пише го  ТУК
Имам само една лека забележка към това иначе брилянтно писание...((благодаря, че си си направил труда да го препишеш и постнеш, Марио. Наистина!))
Не е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО сигила да се изстрелва по време на оргазъм или хипервентилация или уриниране и т.н. описани по-горе.
Аз самия съм открил, че могат да се постигнат доста добри резултати, ако просто "заредиш" сигила с енергия и го "изстреляш" към вселената по този начин.
Личните ми предпочитания са Картинен сигил на хартиен носител, който да заредя и изстрелям като изгоря носителя. Но това вече си е моето предпочитание към нещата. Има и други изпробвани и действащи методи...
Размяната на сигили също действа добре.

Пиша това малко пояснение, защото нееднократно съм чувал полу-шеговита критика по въпроса.
ПР: "Да бе, да трябва всеки път да пикая върху работата си... Няма да стане."
Е, отбелязвам само, че не се налага. Но отбелязвам също и, че силната емоция си носи доста голям и оползотворим заряд.




Аз ползвам за изстрелване този челен опит hahaha:  

Тази тема ме вълнува и при все че не съм достатъчно навътре, ще споделя какво правех преди време, когато не бях наясно с "изстрелването" като процес: Ами рисувах сигила и го вкарвах във файл, който после изпращах на произволен електронен адрес и визуализирах по този начин изстрелването. Ами ставаше. Сега може да ми се насмеете, но пък при мен си действаше. Имаше няколко случая, когато излизаше съобщение за несъществуващ мейл, и тогава ми беше по-трудно да си представя какво става - пак се получаваше резултат, но леко изкривен или по-бавен във времето. Така най-лесно забравях.
"Огън" или "Яко спам"
Simple Smile

# 169
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Да внеса яснота по сигилите, оргазма и пикаенето - пише го  ТУК
Имам само една лека забележка към това иначе брилянтно писание...((благодаря, че си си направил труда да го препишеш и постнеш, Марио. Наистина!))
Не е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО сигила да се изстрелва по време на оргазъм или хипервентилация или уриниране и т.н. описани по-горе.
Аз самия съм открил, че могат да се постигнат доста добри резултати, ако просто "заредиш" сигила с енергия и го "изстреляш" към вселената по този начин.
Личните ми предпочитания са Картинен сигил на хартиен носител, който да заредя и изстрелям като изгоря носителя. Но това вече си е моето предпочитание към нещата. Има и други изпробвани и действащи методи...
Размяната на сигили също действа добре.

Пиша това малко пояснение, защото нееднократно съм чувал полу-шеговита критика по въпроса.
ПР: "Да бе, да трябва всеки път да пикая върху работата си... Няма да стане."
Е, отбелязвам само, че не се налага. Но отбелязвам също и, че силната емоция си носи доста голям и оползотворим заряд.


Аз ползвам за изстрелване този челен опит hahaha:  

Тази тема ме вълнува и при все че не съм достатъчно навътре, ще споделя какво правех преди време, когато не бях наясно с "изстрелването" като процес: Ами рисувах сигила и го вкарвах във файл, който после изпращах на произволен електронен адрес и визуализирах по този начин изстрелването. Ами ставаше. Сега може да ми се насмеете, но пък при мен си действаше. Имаше няколко случая, когато излизаше съобщение за несъществуващ мейл, и тогава ми беше по-трудно да си представя какво става - пак се получаваше резултат, но леко изкривен или по-бавен във времето. Така най-лесно забравях.
"Огън" или "Яко спам"
Simple Smile

Благодаря за пояснението (зачервена от срам, че явно не съм изчела всичко до края за сигилите  smile3525 )Идеята с електронния адрес ми харесва... имам достатъчно за избор от папката ми със спам - променям една буква и... готово! Лени, прекрасна идея!

Отивам да чета!  Blush

# 170
  • София
  • Мнения: 0
КАРТА НА ЖЕЛАНИЯТА ОНЛАЙН !!!

http://www.magicwish.ru/index/karta_zhelanij_onlajn/0-105



Картата на желанията може да съхраните на вашия компютър.Получава се прекрасно!!!
Изпробвано!!!Аз я поставих на десктопа.Може да си я поставите и на дисплея на телефона.Отне ми повече време, но истински се забавлявах докато я правих.Съжалявам,че сега публикувам този адрес, но видях че съм пропуснала да го споделя с Вас.
За хубавите неща никога не е късно, важно е да се случат!!!



Последна редакция: сб, 13 ное 2010, 22:14 от nvesela

# 171
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Весела, страхотно, благодаря! И аз си поиграх с удоволствие! имаше един преди, но не ми хареса кой знае колко - този е наистина хубав!

# 172
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
.....ххаха сещам се за един  изтрелване с помоща на  сеХсуалната  енергия   Joy
Мъхъм. Работи Embarassed
О, ще ме побъркате!!! Crazy
Първо си сътворяваш нещото, после, докато правиш секс, чакаш да достигнеш предоргазма, грабваш листчето, гледаш го, докато продължаваш да правиш секс, и в мига на кулминацията, вместо да крещищ"о, скъпииии, оооо....да...да...."изстрелваш мислено нещото в космоса hahaha

Мисля, че методът с препикаването ще ми се получи по-лесно Joy

Хаххах не съм го пробвала  Laughing обикновенно се сещам ама след това  Mr. Green

Преди да се те изтрелят в ОРбита знам че само трябва да се сетиш за желанието  Whistling  без лисчета  Laughing



КЛОНКА  bowuu

п.п. връщам се да ви прочета  Sunglasses

# 173
  • Мнения: 55
Веси, благодаря!

# 174
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Съвсем се омОтах... за сигили ли говориш, или за някаква техника с пишкане в тоалетната  smile3506 Тая техника за сигилите уж я четох, ама тоалетни терзания не поВня... newsm78
За сигили и сериозно. Идеята е, да се докараш до ръба на изтощението по някакъв начин и при облекчаване изстрелваш сигила. Някаквият начин може да е стоене в болезнена поза, медитиране до побъркване или...хм... пишкане.  newsm78 Може би върши работа, знам ли. Не съм по мазохизма.
Определено сценарият "о****ъм" е далеч по добър. Тъй де, съчетаваме полезното с приятното Wink

Ххаха как звучи само "изстрелваш сигила"  Laughing
Забавно е  Wink

Аз като КЛОНКА ще потърся друг начин че тоя с "о****ъма"  все  не мога да уловя мига  Mr. Green


КЛОНКА , и аз неволно съм използвала малкия  Whistling Преди да заминем за Америка е имало моменти в които ни е било трудно , изниквали са пречки и сме се  съмнявали  Wink но Алек все разправяше "Летим за Америка , летим далече" като видеше самолет казваше че и ниетака ще летим   Hug  сега примерно разправя че трябва къща да имаме с басейн  Whistling

# 175
  • София
  • Мнения: 0
Портрет на щастието



Този портрет е отпечатан във вестник "Кубанские Новости", преди 25 години.Имало е и други публикации, включително в Интернет.Така, че много хора са имали възможност да установят дали носи портрета щастие.
 Портретът  който Ви представяме има необичайна история.
След като този портрет е публикуван в американски ежедневник, в редакцията се е получила вълна от писма, първоначално от пълно възмущение и втора вълна от писма след шест седмици, които продължават и до днес – хората горещо благодарят за подаръка.Признават, че голяма част от живота им се е изменил и е станал по-добър, откакто са поставили репродукцията на портрета в дома си.Неочаквано възстановяване, подобряване на материалното положение.Някой е получил желано известие, напредък в службата.Някой се е влюбил…
Ние също решихме да поместим „Образът на щастието”.Проверете, убедете се сами.
Този портрет не е специално произведение на изкуството.Той се отнася към ХIХ век, на него е изобразено циганско момиче с проницателен поглед и големи черни очи.Той има само едно необикновенно свойство : носи щастие.
Всички  издателства, публикували портрета на циганката, която носи щастие, са станали едни от най-успешните в САЩ.Към тези издателства се отнася и вестник "Daily News" – днес една от най-известната и богата корпорация
.

Предлагам да изтеглите портрета  на А4
https://www.bg-mamma.com/assets/vessur/img/not_found.png

Ако се вгледате внимателно в портрета ще видите много хора. Цялата картина е съставена от лица.
Нека този „Портрет на щастието” да донесе просперитет на всички, които го разпечатат , а също и на любимата ни тема и сайт.




http://www.fantasiya.net/board/ehzoterika/interesnoe/portret_schastja/9-1-0-43

Последна редакция: нд, 14 ное 2010, 01:35 от nvesela

# 176
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
nvesela Hug

Благодаря bowuu

хихих и аз се позабавлявах с виртуалната карта , голям кеф е  Wink

# 177
  • София
  • Мнения: 369
Хе, и за мен беше много приятно да направя картата, БЛАГОДАРЯ!!!  yes thumbsup Simple Smile  Hug

# 178
  • Добрич
  • Мнения: 5 452
nvesela, на мен също ми допадна сайтът за картата на желанията.   bouquet

А картината на желанията, за която беше дала линк в по-предните теми съм си я принтирала и ламинирала и е поставена на подходящо място.

# 179
  • Мнения: 13
не успявам да си съхраня картата на компютъра Thinking

Общи условия

Активация на акаунт