Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 353
  • 730
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 568
Вчера Бог ми "говори" чрез една свещ  Hug

Искам само да ви кажа: вярвайте и обичайте!  Hug

Който знае, разбира!

Щастлива съм!


# 121
  • София
  • Мнения: 2 840
На първа страница/нали най-накрая почнах да чета техниките Mr. Green/ има някакво правене на сигили или нещо такова. Изглежда ми като сатанинска практика. Crazy Някаква хаос магия??? Не че зная какво точно е хаос магия, но като четох, това се споменава.
Или нещо не разбирам.... Thinking

# 122
  • София
  • Мнения: 369
А моите лични наблюдения са, че всички, които говорят за печелене на пари посредством техники за контрол над съзнанието и подсъзнанието и разказват личните си истории за забогатяване, са все в бизнеса с тази неща. Издават книги, провеждат консултации и т.п. по темата. И това е техният успех - продават идея, която е много примамлива. От продажбата й печелят пари.

Има и други, които вероятно интуитивно успяват да направят много, много повече, чрез свои лични техники, като правят пари в други области. Те не "патентоват" метода си, нито го използват с комерсиални цели. От тази гледна точка, на мен са ми много по-интересно и вълнуващи житейските истории на успели, известни хора, в които може да се "чете" в контекста". Винаги може да се открие някой неосъзнат метод, който им е помогнал.

Това го казвам във връзка със Стив Павлина. И жена му, която явно е някакъв медиум консултант или нещо подобно, не се задълбочих в сайта й, но така или иначе се занимава с някакви предсказания. Срещу заплащане, естествено.

съгласна съм с твоето мнение  Peace
важното е, че могат да ни вдъхновяват...но много се дразнех на Кийосаки как все твърдеше, че във следващата книга ще го разберем още по-добре  Joy

Благодаря за отзивите, момичета Simple Smile


пускам продължението на статията How to Manifest Money, с малки съкращения:
отсайта на Ст … 80;на


Повишаване

Когато привличаме пари, започваме с малки количества и работим с все по-големи. Гледайте на това като на резултат, който имате за цел да увеличавате, но не поставяйте по-големите суми на пиедестал допускайки, че са по-трудни за привличане.

........................

Парите идват при вас през филтрите на вашите вярвания, но не е нужно радикално да променяте представите си. Просто трябва
да отворите достатъчно място, за да позволите на различни суми да идват при вас.

..................................

Големи суми могат да се проявят като exchanges, бизнес дела, наследства, вдъхновени действия и по други начини. Приемете, че тези огромни суми са точно пред вас, втренчени са във вас и крещят, за да ги забележите. Само се настройте на правилната честота, за да си ги вземете.

Забелязал съм, че откакто съм настроен към големи суми и към нови изживявания в други страни на живота ми, не съм в резонанс с по-малки суми.  ...


Съгласуване Congruency

Всяка връзка в живота ви допринася за общата вибрация / енергия, която излъчвате. Това включва и всички начини, по които сте свързани с парите.

Например ако работата ви е разочароваща и не сте платени добре, а се опитвате да привлечете пари, вероятно няма да имате голям успех, защото всеки път като отивате на работа рискувате да понижите вибрацията си на подтиснат финансово човек.

Точно тук много хора го закъсват със Закона на Привличането. Те излъчват противоположни вибрации всеки ден. Може да си визуализират притежаване на много пари и чувства на изобилие и благодарност, но после отиват в магазина и си купуват евтина храна, с ниско качество, защото все още вътре в себе си си казват, че не могат да си позволят по-доброто. А това съвсем естествено прекъсва вибрацията на изобилие и така в резултат няма промяна.

Ако моментните обстоятелства ви карат да излъчвате противоречиви вибрации, тогава се старайте дори когато минавате през активности свързани с по-оскъдна финансова ситуация или длъжност, отколкото ви харесва, да поддържате енергията си фокусирана върху изобилието. Най-добрият начин да направите това е да поддържате отношение на благодарност. Дори да си купувате евтина и по-некачествена храна, задържайте благодарността към нея и това че я оценявате. Усетете признателност, че тази храна съществува и че можете да си я позволите. А после разгледайте по-качествените продукти и емоционално ги поканете в живота си. Ако е възможно, намерете начи да похарчите пари с широки пръсти за нещо качествено, като например да си купите няколко органик / био ябълки и почувствайте благодарността, че можете да го направите. А когато ги ядете, наистина им се насладете и планирайте, възнамерете да получите още от същото.

Но НЕ се упреквайте, че не сте били способни да си позволите желаното. Това само ще понижи вибрацията ви.

Действайте, както аз направих с Емили, когато тя продължаваше да намира капачки. Похвалете се, че успявате да привлечете това, което вече е при вас и после наредете на сетивата си да се настроят на по-изобилната част от спектъра на реалността.

Бъдете търпеливи със себе си – ще го получите.

Когато се почувствате зле във връзка с финансовото ви състяние, погледнете на това като форма на обратна връзка. Нека това да се превърне в моментален импулс да промените фокуса към желанията си. Кажете си „Добре, очевидно не го искам това. Така че, какво искам вместо това?“ после си помислете за по-щастливите алтернативи; позволете на съзнанието ви да иде там и позволете на получилата се нова вибрация да ви изпълни.

Привличането на пари е забавно предизвикателство. Със сигурност е възможно, стига да подходите весело, игриво, съзнателно и властно. Свързано е с дисциплина, но умствена и емоционална, а не физическа.

Не бихте оставили едно 10-годишно хлапе да ви надиграе в тази игра, нали? 

Последна редакция: пт, 12 ное 2010, 22:52 от Bili-san

# 123
  • Добрич
  • Мнения: 5 451
На първа страница/нали най-накрая почнах да чета техниките Mr. Green/ има някакво правене на сигили или нещо такова. Изглежда ми като сатанинска практика. Crazy Някаква хаос магия??? Не че зная какво точно е хаос магия, но като четох, това се споменава.
Или нещо не разбирам.... Thinking

КЛОНКА, от техниките аз прилагам само това, което чувствам близко до мен. Обикновено по-простичките ритуали. По-сложните действия с повече подробности определено не ги чувствам на моята честота. А щом нещо не ми носи хармония, го избягвам.

# 124
  • Мнения: 1 568
На първа страница/нали най-накрая почнах да чета техниките Mr. Green/ има някакво правене на сигили или нещо такова. Изглежда ми като сатанинска практика. Crazy Някаква хаос магия??? Не че зная какво точно е хаос магия, но като четох, това се споменава.
Или нещо не разбирам.... Thinking

Клонче, какво значение има?!
Мислиш ли че Бог обича по малко тези които правят примерно магия от тези, които не правят?
Аз мисля че всички ни обича по равно и любовта му е огромна.
Наказваме се ние ако правим лошо, ако не раздаваме любов....
Нека всеки прави това, което му диктува сърцето, няма грешно, всеки има свещеното право да избира.

Една майка учи детето си да ходи, в момента в който то проходи, тя пуска ръката му и то продължава само, но майчините заръки са в него, от него зависи дали ще ги спазва или ще направи своя свещен избор....


Всеки прави избор и според избора си живее...

# 125
  • Мнения: 287
А моите лични наблюдения са, че всички, които говорят за печелене на пари посредством техники за контрол над съзнанието и подсъзнанието и разказват личните си истории за забогатяване, са все в бизнеса с тази неща. Издават книги, провеждат консултации и т.п. по темата. И това е техният успех - продават идея, която е много примамлива. От продажбата й печелят пари.

Има и други, които вероятно интуитивно успяват да направят много, много повече, чрез свои лични техники, като правят пари в други области. Те не "патентоват" метода си, нито го използват с комерсиални цели. От тази гледна точка, на мен са ми много по-интересно и вълнуващи житейските истории на успели, известни хора, в които може да се "чете" в контекста". Винаги може да се открие някой неосъзнат метод, който им е помогнал.


Имам абсолютно същите наблюдения.Просто тези хора са намерили своя начин за привличане на изобилието. Затова аз също предпочитам да чета за споделен личен опит в този или други форуми  отколкото тях.Ето пример Вики- мерси че сподели с нас. Момичета,мечтайте с отворено сърце и резултати ще има.

Не съм наясно с виртуалните инициации но и на мен не ми вдъхват изобщо доверие.Естествено може и да греша.Но няма да се учудя ако зад някои от тях стоят личности от типа на двете "авторки" дискутирани неотдавна тук ,които целят единствено финансиране на следващото си пътуване до Бали или някое друго направление от света. Интернет е пълен с мошеници прикрити зад разни хуманитарни мисии или използващи думата "енергия" за щяло и нещяло ,целта на които е да се възползват от наивността на хората.Така че един добронамерен съвет- "вижте му очичките" преди да платите и ако ще давате за хуманитарни цели,търсете легални организации. Това че на някой сайт пише "енергия" , не означава,че наистина ще се даде такава ,нито пък че дори да получите,че тя ще е добра за вас.

# 126
  • София
  • Мнения: 2 840
Вела, Маргало, не че съм тръгнала да прилагам всичко, което ще прочета, просто се зачудих какво е това чудо, гледах в ютюб, някакви сатанисти... hahaha
И така...бая по-различно е от невинните ритуалчета с горене на хартийки и правене на карти с желания, затова попитах Mr. Green

# 127
  • Мнения: 10 685
В сигилите няма нищо сатанинско  Joy
Изпробвана и работеща техника си е  Peace

# 128
  • Мнения: 2 196
Вики, случилото ти се е чудесно!  Hug
Това е за Лени. Благодаря за труда. Темата отново е оформена страхотно.  bouquet

mijjjka, тибетските ритуали, които сподели, ми действат много умиротворяващо. Grinning

# 129
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Не желая да влизам в излишни спорове и да правя реклама, но Хари Баба ми допада, видяла съм очичките му и ми харесва излъчването му, също и това на Норбеков ми харесва  Laughing /Кехоу не ми Confused, Ангелина Могилевска и Лазарев - също Naughty/

Споделих един ритуал, който съм направила и, който, не е много по-различен от посрещане на ангели, горене на листчета, посещение на семинар или медитация, инициация в нещо си ...
Действа ми повишаващо на вибрациите Heart Eyes

П.П.1 И сигили съм правила - забавно е, особено със зачеркването на повтарящите се букви и изпращането на произволен мейл  hahaha hahaha hahaha


Нека всеки прави това, което му диктува сърцето, няма грешно, всеки има свещеното право да избира.





П.П.2 Бианка, мерси за слънчевия поздрав  bouquet

# 130
  • Мнения: 287
Не желая да влизам в излишни спорове и да правя реклама, но Хари Баба ми допада, видяла съм очичките му и ми харесва излъчването му, също и това на Норбеков ми харесва  Laughing /Кехоу не ми Confused, Ангелина Могилевска и Лазарев - също Naughty/

Споделих един ритуал, който съм направила и, който, не е много по-различен от посрещане на ангели, горене на листчета, посещение на семинар или медитация, инициация в нещо си ...
Действа ми повишаващо на вибрациите Heart Eyes


Супер lenny_pld, радвам се че е така.  bouquet

# 131
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
В сигилите няма нищо сатанинско  Joy
Изпробвана и работеща техника си е  Peace



И на мен ми харесват  Grinning
 готиното е че сам можеш да си сътрориш "иероглиф" с желание , намерение  Hug
много са ми интересни и забавни начините за изтрелването на сигилите  Laughing
.....ххаха сещам се за един  изтрелване с помоща на  сеХсуалната  енергия   Joy

# 132
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Влизам, за да споделя едно интересно предаване - за тези, които разбират руски - Битва экстрасенсов. В първата серия с помощта на няколко експеримента, наблюдавани от независими наблюдатели, избират 9 екстрасенса и после те участват в различни изпитания и май ги елиминират един по един. Много интересно ми се видя - гледах го тук:
http://oko-kino.ru/load/8-1-0-7

Колкото до тези, които продават личните си истории за забогатяването и др. подобни техники и стават богати благодарение на това... И аз имам понякога такива усещания... например, Кийосаки, откъс от чиято книга много ми хареса, после обаче ми хрумна да прочета неща в нета за него, твърди се, че бизнес информацията, която предлага, всъщност не почива на сериозни познания и освен този бизнес с книгите, той друг май не е развил - или нещо подобно... С други думи, изстина ми на сърцето.

Но нещо друго ми се е набило в главата - цитирам по памет любимите си Абрахам и Естер и Джери Хикс - ако осъждаш богатите, ако смяташ, че са постигнали богатството си по нечестен начин, значи няма да попаднеш в тяхното число, защото не можеш да станеш това, което осъждаш. Понеже и аз съм закърмена с понятия като "честен труд" (в смисъл, честно е с много труд да заработиш малко пари, може и повечко, но за да станеш богат, значи има нещо нечестно в това), "мързелът е порок" (обикновено казано от тези, които искат да те накарат да работиш повече или по-дълго) и др. подобни... старая се да променя това мислене... Истината е, че има много хора, които са богати не защото са се трудили най-много. Тези, които продават книги за забогатяването, са намерили добра пазарна ниша, разработили са я и са успешни в това. Те са постигнали успех, така или иначе. Искам да кажа - тези, които са известни и успешни, според мен няма лошо да се слушат. И, естествено, като подбираме тези, които са на нашата честота...

И един откъс, който преведох от една от участничките:
Цитат
Как да забогатеем - Арина Евдокимова (екстрасенс)

-- Арина, не е тайна, че към вас често се обръщат с молба да им помогнете да забогатеят. Легенди се носят за ефекта на заредените от вас парични талисмани, а сега помагате да се открие индивидуалния паричен канал. Нима всичко това наистина е възможно?

Както е известно, "Творецът е създал човека по свой образ и подобие". Това значи, че всеки от нас също може да създава, твори, мисли и, главно, да управлява тази мисъл.

За съжаление, хората са по природа мързеливи. Мързи ги да се помолят, мързи ги да си приведат мислите в ред, мързи ги да помечтаят, мързи ги да включат интуицията си. Но светът не стои на едно място. Крачейки напред, цивилизацията притъпява човешката интуиция, и увеличава приоритетите на материалните ценности. Принудени сме да работим, за да се издържаме. А за това ни е необходимо не само да се трудим, но и да мислим.

Веднъж при Буда дошъл един ученик и го попитал "Учителю, как да стана богат?" И Буда отговорил - "Съществуват богинята на мъдростта Сарасвати и богинята на богатството Лакшми. И двете са жени и и двете са ревнини. Отиди при Сарасвати, а Лакшми от ревност ще те последва".

-- Тоест човек трябва сам да притегли към себе си богатството?


Отново Буда е казал "Ние сме това, което мислим". И това наистина е така.

Не можем вече да отричаме, че човек не е само физическо тяло, но и тънка енергетична система. И все пак, много от нас живеят в илюзиите на някакво необмислено безсъзнателно щастие. Много искат да станат богати, но нищо не правят за това - нито физически, нито психологически, нито енергетически. Моят девиз, който предлагам на клиентите е: : Ако искаш да получиш това, което нямаш, ще трябва да правиш това, което не си правил.

Човек, който е решил да стане богат, трябва да разбира, че ще трябва много неща да промени.

# 133
  • Мнения: 105
Здравейте и  слънчев ден и от мен!
 За сигилите-в училище помня  правехме такова  нещо-името,деня,датата,месеца и годината на раждане+ деня,датата,месеца и годината на гадаене-всичко като при сигилите се записва,после се зачеркват повтарящите се букви ,докато останат"вълшебните",след което се записваха съответните числа от бг азбука и се чертаеше в в зависимост от получените числа  в подредени като на калкулатор числата от 1 до 9.Ако се получи триъгълник-вярвахме,че е  късмет,ако са няколко-малки,но хубави радости,а ако са само черти,без да образуват фигура,няма късмет.

Такъв е моя опит от  детството,а сега май нямам толкова нужда от  тях. newsm78
Факт е,че повечето от  техниките имат някакво ритуално действие,т.е. могат да се причислят към  магията.Но както знаем във Вселената няма понятия като добро и зло,много и малко,така,че всяко желание казано или написано от все сърце-е вид магия.А дали ще си пожелаем ново гадже,или 1000 лева-на Вселената и е безразлично,стига наистина да го искаме. Peace

# 134
  • Мнения: 440
Здравейте и от мен!Започнах да чета Законът за привличане и искам да попитам нещо ,което не ми стана много ясно.Ще ме изините ,ако въпросът ми е глупав,но съм съвсем начинаеща.Там пише че ако моето желание и желанието на вътрешното ми аз не съвпадат,аз ще усещам отрицателни емоции и вибрации.Много искам да ходя на йога,преди няколко месеца посещавах няколко пъти занятия,но спрях,защото след последното посещение ми стана много лошо.Желанието ми обаче да ходя остана и вчера навих две приятелки /страхувам се да излизам сама/ и посетихме друг курс за начинаещи.Всичко беше хубаво,но след това получих много силно сърцебиене и около 2 часа се чувствах много некомфортно.Значи ли това че въпреки силното ми желание да ходя на йога вътрешният ми глас казва че не трябва?Или другата причина за състоянието ми е моята обездвиженост.
Предварително ви благодаря

Общи условия

Активация на акаунт