Подсъзнанието може всичко 32 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 81 351
  • 730
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 9
Дессс, не съм Лени, но понеже обожавам Леонард Коен,ще се възползвам и аз от поздравът  bouquet/сори за спамът/.

# 46
  • София
  • Мнения: 0
mamka mimka

Цитат
nvesela не съм правила ритуала предните пъти, но сега мисля и аз да се включа, само един въпрос, пишеш : 7 лунен ден за ноември – 11.11. – в 12: 02 часа , а след това Изгаряне на листчетата във вълшебната минута:

7 лунен ден (11 ноември ) – в 11.11 часа, това не означава ли, че ще изгорим листчето преди да е започнал 7-мия лунен ден  newsm78 и всъщност не  трябва ли той да е 12.11 ? Май и аз съм от тези които гледат точките и секундите в ритуалите  Laughing

mamka mimka  Благодаря за въпроса!
Ето прочетете тук и се надявам, че ще ви стане ясно.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=533437.msg16784623#msg16784623
(на първа страница)

Всеки ден съществува една минута, когато между нас и Висшите сили, които управляват нашата съдба, се отваря директен канал за комуникация.И всичко, каквото се поиска в този момент се сбъдва сто процента.
Нека да отбележим в календара „Златните минути”и да ги използваме само в полза на нашите най-съкровени мечти.


т.е.вълшебната минута се определя от датата - число и месец(11 ноември - 11:11 часа е вълшебната(златна) минута.



# 47
  • Мнения: 572
Лени, благодаря за труда да поддържаш първа страница толкова красива и все по-пълна    bouquet

И аз ще се включа в ритуала с листчетата  Peace . Благодаря ! На по-напредналите може да им се струва малко смешно или не съвсем правилно, но на нас новаците ритуалите дават едно особено чувство - да повярваме че можем да променим реалността си към по-добро. След време сигурно наистина няма да са ни нужни - надявам се. Обичам ви и съм щастлива, че открих тази тема  Heart Eyes .

# 48
  • София
  • Мнения: 6 794
Ще се опитам да участвам с ритуала с листчетата, но не обещавам.
Първият не ми се получи (беше с краен срок и дефинитивно нямаше резултат)...и оттогава не се решавам да повторя.  Embarassed

# 49
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ех, красота е тази тема!    omm   Hands Clap

На по-напредналите може да им се струва малко смешно или не съвсем правилно, но на нас новаците ритуалите дават едно особено чувство - да повярваме че можем да променим реалността си към по-добро. След време сигурно наистина няма да са ни нужни - надявам се. Обичам ви и съм щастлива, че открих тази тема  Heart Eyes .
Много правилно!

Този път няма да горя листчета. Май при мен нещата се получават когато се отчая тотално и махна с ръка на всичко. Ритуали, листчета, утвърждения с месеци - нищо Sad И когато си кажа 2-3 думички с червена точка по адрес на Вселената - опа, поръчката е приета!  newsm78 Май това е принципът "да пуснеш желанието" в действие

Поздравче за феновете на Ленърд http://www.youtube.com/watch?v=Y_PIadFsvDk&feature=related  и целувки на всички!

# 50
  • Мнения: 146

Поздравче за феновете на Ленърд http://www.youtube.com/watch?v=Y_PIadFsvDk&feature=related  и целувки на всички!

Hug Една от любимите ми...

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 76
nvesela БЛАГОДАРЯ   bouquet май нещо съм се пообъркала или не съм прочела и проследила точно предишните теми, мислех че това са два различни ритуала.

# 52
  • София
  • Мнения: 0
Голямо дете
Цитат
На по-напредналите може да им се струва малко смешно или не съвсем правилно, но на нас новаците ритуалите дават едно особено чувство - да повярваме че можем да променим реалността си към по-добро.

Много точно и искрено казано!
Важно е желанието да бъде формулирано кратко, ясно,с увереност и в сегашно време.
Не се отказвайте да пробвате всичко,докато усетите, че вярата е достигнала своя предел.


mamka mimka

Цитат
мислех че това са два различни ритуала.

Да, това са два различни ритуали, но с един и същи принцип за определяне на вълшебна(златна )минута.
Можем да си определим тази минута всеки ден.


Метод СИЛВА - видеотренинг онлайн


http://www.fantasiya.net/publ/medod_silva_onlajn/metod_silva_onlajn/100

# 53
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Както и за Господнята Молитва, така и за тези Два Псалма, Учителят Беинса Дуно препоръчва да се казват всеки ден. Неговите Думи Са: "Да Се четат Двата Псалма–91-ви и 23-ти. Ще видите, че каквото и да ви се случи, всичко ще се обърне на добро.".



 Heart Eyes Psalom 91 - Псалом 91 - Беинса Дуно / Beinsa Douno -  http://www.youtube.com/watch?v=EawZNhvGFq4&feature=player_embedded#!

# 54
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Обща медитация 11:11 Portal - Bridge to the New Earth [HQ]


http://www.facebook.com/video/video.php?v=461640744495&oid=1 … 173&comments#!/video/video.php?v=461640744495&oid=126167730747173&comments

Последна редакция: чт, 11 ное 2010, 09:19 от lenny_pld

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Православната църква почита на 11 ноември паметта на мчнци Мина, Виктор и Викентий. От тримата най-популярен и почитан е Свети Мина, който е известен чудотворец и се счита за покровител на семейството.

 

ЧЕСТИТ ПРАЗНИК НА ВСИЧКИ ИМЕННИЦИ

Почерпете се за сестра ми, която днес има имен ден

# 56
# 57
  • Мнения: 6
Здравейте! Аз рядко пиша, но ежедневно ви чета. С времето разбрах, че май съм се " пристрастила" към вас. Много съм щастлива и трябва да го споделя. Преди два месеца написах списък с желания и вчера едно от тях, за което мислех че е много малко вероятно да се случи вече е факт. Не съм спазвала определен час или фаза на луната, нито точен ритуал. Просто взех един бял лист и изброих нещата, които искам да ми се случат. И ето - едно вече е факт. Въодушевена от резултата се включвам в горенето на листчета.
Да са живи и здрави всички именници в това число и синът ми Виктор!  bouquet

# 58
  • Мнения: 3 576
Да споделя - вдъхновена от сайта на Стив Павлина реших да се опитам да ставам рано и днес ми беше първия ден.
Навих телефона за 5 часа, станах, измих се, реших че е някакво безумие и си легнах.
Да, ама не можах вече да заспя и в 5.30 започна сутрешната ми тренировка  Peace
Изкъпах се, закусих и за първи път тръгнах на работа без бързане и припряност.

Стискайте ми палци да продължавам все така и ще се радвам, ако споделите вашия опит (ако въобще има такива луди като мен с ранното ставане), ползи, недостатъци....  Hug

# 59
  • Мнения: 2 280
lenny_pld, благодаря за чудесното оформление на новата темичка.. Hug

Общи условия

Активация на акаунт