Някой запознат със сайтовете за колективно пазаруване?

  • 10 537
  • 44
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Опитах са да попитам това в друга тема, но май се оказа неуместно, защото е малко по-различнa. Ще ми се да обсъдим сайтовете за колективно пазаруване, които се появиха и в БГ в последно време.
Този тип сайтове пускат огромни оферти, намаления от около 50% и нагоре за различни стоки и услуги - спа салони, ресторанти, фитнес и т.н. Аз все още не съм ползвала, но ми е интересно вие на какво мнение сте и имате ли някакви отзиви? От позната в чужбина знам, че там са супер популярни, но тук май още не са.

# 1
  • Мнения: 0
Аз си купих вече два ваучера от такива сайтове. Едниният за маникюр и педикюр. Другият за някаква козметична процедура(нещо за стягане, все едно си спортувал). Според мен изглеждат надеждни и си струва човек да преглежда от време на време какво предлагат.

# 2
  • Мнения: 4 916
По тази логика всички сайтове са за колективно пазаруване.
Внимавайте с рекламата с други думи.

# 3
  • София
  • Мнения: 1 193
Аз съм се възползвала от оферти за масажи  Simple Smile .

# 4
  • Мнения: 0
 какви са тез  сайтове за колективно пазаруване?

# 5
  • софия
  • Мнения: 25 457
От скоро попадам на подобен тип промоции и идвам да се образовам.

# 6
  • София
  • Мнения: 672
Аз редовно си купувам офертички. Даже сега ще отида да си купя една за почистване на колата за 22 вместо за 44 лв. Купувала съм и вечери в ресторанти, масажи, терапии, боядисвания, билети за театър и винаги съм била много доволна от сделката. Сутрин получавам на мейла си всички актуални предложения и си избирам и купувам Simple Smile

# 7
  • софия
  • Мнения: 25 457
Maruma, не е "гъба" цялата работа? Както е описана офертата, това получаваш? Аз, нали още не съм пробвала и все още "имам едно на ум"  Confused Има ли някъде форум, в който се обсъждат впечатления от вече консумирана оферта?

# 8
  • София
  • Мнения: 672
Ами не, не е гъба. Това което съм получила до сега е било наистина обещаното.

По принцип тези сайтове имат форуми към тях - там се обсъжда всичко. На мен най- ми допада zadrujno.bg но и от другите съм пазарувала.

# 9
  • софия
  • Мнения: 25 457
 Hug Благодаря! От толкова много оферти не знам какво да си избера за проба  Crazy

# 10
  • Мнения: 4 422
Аз се регистрирах за Варна,но още няма оферти за там май или аз не се ориентирам?

# 11
  • Мнения: 2 192
Купувала съм си ваучери от:
zadrujno.bg i grabo.bg; редовно надничам в: bg.kolektiva.net
(тук има доста добри оферти винаги,
макар че все още не съм се възползвала).
Вчера се регистрирах и в още два.
Има хубави оферти - за козметични процедури, ресторанти, хотели, забавления.
Има опция за информация на мейл за актуалната оферта. В повечето от случаите
има и форум за обсъждане на предложенията. На някои от услугите така или иначе
"реалната" им цена е доста завишена, така че след намаледнието стават поносими.

# 12
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Аз съм се регистрирала в два такива сайта (Задружно и Колектива) и вече имам няколко успешно ползвани такива покупки - ходих на театър (първите редове, хубава постановка, цена 6 вместо 14 лв.), на кино, купувах и ползвах цялостен масажза 15 лв., което е супер цена, а масажът беше професионален и качествен. Сега съм си взела отново ваучер за масаж на друго място и се включих в една екскурзия до Кавала следващата седмица. Дотук не съм имала проблеми и съм доволна, включително на реакцията на моите въпроси по мейл и телефон - отначало бях скептично настроена и притеснена. Интересуват ме препоръки за други такива сайтове, както и впечаленията от тях.

# 13
  • Мнения: 65
И аз съм доволна от задружно,не е имало проблем досега  Peace

# 14
  • Мнения: 3 634
Много, много зарибяващо!  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт